Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

South-California Roleplay

Soovitatud postitused

Kui kriz enda isikliku vajaduste rahuldamiseks ei kasuta aPowerit (mida ta hetkel teeb), oleks isegi kõik hästi. Administratiivis on liiga tihti muutusi, mängijaid ei ole nii paljugi, et keegi alati oma kohta suudab muuta. Natalja võiks üksi omanik olla, siis vast mängiks rohkem inimesi seal.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui nüüd vaadata serverite vahelist statistikat, siis ei näe ma küll mingit probleemi selles, et Kriz on üks omanikest, see, et kriz teile ei meeldi ei tähenda kohe seda, et ta teeks kõike valesti jne.

 

Järgmine kord kui te mingit iba ajama tulete, siis sooviks näha konkreetset tõestust või fakti, mis tõendaks teie juttu, hetkel on see tühine spamm.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nüüd vaadata serverite vahelist statistikat, siis ei näe ma küll mingit probleemi selles, et Kriz on üks omanikest, see, et kriz teile ei meeldi ei tähenda kohe seda, et ta teeks kõike valesti jne.

 

Järgmine kord kui te mingit iba ajama tulete, siis sooviks näha konkreetset tõestust või fakti, mis tõendaks teie juttu, hetkel on see tühine spamm.

 

Ma arvan, et palju meeldivam on mängida serveris, kus krooni kannab meeldiv inimene mitte keegi, kes on ebameeldiv ning iga asja peale hüppab nagu jänes.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga mine ja mängi siis seal serveris, kus krooni kannab sinu jaoks meeldiv inimene, probleem lahendatud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mine ja mängi siis seal serveris, kus krooni kannab sinu jaoks meeldiv inimene, probleem lahendatud.

 

Kui endiselt SAMPi mängiks, siis nii ka teeksingi. Küll aga sa ei tabanud mu mõtet, isik ei pea MINU jaoks meeldiv olema, vaid üleüldiselt. Palju meeldivam on ju kuningriigis kui kuningas mõtleb ka rahvale mitte ei istu troonil ja kugista sealiha samal ajal kui rahvas nälgib.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aa, mina hüppan nagu jänes? Ma ei tea küll, mida ma viimasel ajal teinud olen. Võin olla ülbe, võin olla karm, kuid ma ei hoia sitta pilpa peal. Ma ei hoia teiesuguseid, kes koguaeg vinguvad kellegi/millegi üle, on eelnevalt juba meile idiootsustega silma jäänud - me eemaldame sellised oma serverist.

Te saate ise ka aru, et te ajate seda juttu praegu ainult sellepärast, et üks vend alustas. Lähete selle fanclubiga kaasa, midagi muud ei ole. Mõtelge minust veel jutte välja, võite mulle PMi ka sellist paska kirjutada.

 

// LilAce, ei tea, mida olen sulle teinud, aga sa pole siin serveris pmst. mänginudki, sa käid päeva jooksul 15 min foorumis ja hakkad minust mingit mõttetut jama ajama? Päris korras vend oled, ehk võiksid nüüd vait ka jääda?

Muudetud liikme kr1z'i poolt
because lilace

AlU8Hui.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aa, mina hüppan nagu jänes? Ma ei tea küll, mida ma viimasel ajal teinud olen. Võin olla ülbe, võin olla karm, kuid ma ei hoia sitta pilpa peal. Ma ei hoia teiesuguseid, kes koguaeg vinguvad kellegi/millegi üle, on eelnevalt juba meile idiootsustega silma jäänud - me eemaldame sellised oma serverist.

Te saate ise ka aru, et te ajate seda juttu praegu ainult sellepärast, et üks vend alustas. Lähete selle fanclubiga kaasa, midagi muud ei ole. Mõtelge minust veel jutte välja, võite mulle PMi ka sellist paska kirjutada.

 

You must be popular at school.

Sampi maastik on väike, jutud liiguvad, ma ei peagi sul peaga perses olema, et su tegemistest teada. Eriti veel kui sinu enda aTiimi liige sõna poetab.

 

Aa, mina hüppan nagu jänes?...

...// LilAce, ei tea, mida olen sulle teinud, aga sa pole siin serveris pmst. mänginudki, sa käid päeva jooksul 15 min foorumis ja hakkad minust mingit mõttetut jama ajama? Päris korras vend oled, ehk võiksid nüüd vait ka jääda?

 

Just nimelt, mida ma suhtumise all silmas pidasin...


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesest võib ment saada, aga mendist inimest ei saa.

 

kriz kohta ütleks: ''inimesest võib omanik saada, aga omanikust enam inimest ei saa.'' Inimesele antakse kätte liiga palju võimu ja nagu väikese lapsena hüppab ta pea ees tundmatusse kohta, hakkab vajutama suvalisi nuppe ja tegema seda, mida ta teha ei oska. Kui perse keerab, otsib patuoina ja süüdistab teda. Kui perse ei keera ja laseb kellegil teisel ära teha, võtab au endale. Ma ei väida, et sa debiilik oled aga sulle on usaldatud liiga palju võimu, sa ei oska sellega midagi teha. Ma ei imesta varsti, kui serverist inimesi bannitakse vaid seetõttu, et ta su kohta sitasti ütles.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea suhtumine sellel adminil.

 

U5mXUuC.png


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere kõik see SAMPi pere!

Eelkõige ma rõhutaks hetkel seda, et oleme väga tänulikud truule mängijaskonnale, kes meil siin mängib ja tõstmaks ka vanade mängijate motivatsiooni siis on meil siin tulemas üsna suured muudatused, mis puudutavad administratiivi, reegleid, mängumoodi + väga palju uusi lisasid.

Kuna viimasel ajal on see mängijatearv suhteliselt väikseks jäänud, siis on ju vaja midagi ette võtta. Me oleme kaalunud igasugu mõtteid, pidanud arutlusi, mis kuidas ja miks. Mõtlesime, et teeme vana mängumoodi täiesti korda, see võtaks sama palju aega, kui uue kirjutamine ja mis mõttega on teha sitast saia? Alustasime uue mängumoodiga paar nädalat tagasi, arendaja on usinasti tööd teinud ja algbaas + veel erinevad süsteemid on juba valmis. Toome enam-vähem kõik asjad, mis vanas mängumoodis sisse, kuid samas ka muudame neid. Teeme mängumoodile ka palju erinevaid süsteeme, parema ülesehituse ja paremad salvestamisprogrammid. Teiseks on plaanis ka teha kas UCP või ACP. IG RP testi täitmisel pole enam mõtet ja hoiame eemal ka hackereid. Kolmandaks korrastaksime täielikult reeglid, viiksime kõik kooskõlla nii, et ei teki probleeme. Ja usun, et paljudele meeldib ka uus administratiiv. Kuid me ei tee täielikku puhastust! Meil on plaanis mõned ustavad jätta alles, kellel on ka varasemast kogemusi.

Kuna uue algusega on plusside juures ka miinuseid, siis peame me neid miinuseid ka aktsepteerima. Seega, uue mängumoodi pealepanekuga tuleb täielik nullrestart. Kõik mängijate vara kaob, kuid tõelised mängijad jäävad siia RP pärast, mitte vara pärast, eksju?

Samas on meil ka see hea värk, et meie arendaja jääb ainukeseks ja viimaseks. Kuna tema selle mängumoodi teeb, siis tema ka seda arendab ning sai ka kokkuleppele jõutud, et ta meie juurest ei lahku. See on mängumood, kust me ei taha läbi lasta mitut või mitukümmend arendajat, kes teeb süsteeme endamoodi. Pärast on segapudrukapsad koos ja kes siis aru saab, mis on vajalik, mis mitte.

Ühesõnaga, toome kokkuvõtlikult selle teema põhimõtte kokku. Serveri uus algus, uus administratiiv ja nullrestart, kuid uued süsteemid ja parem serveri ülesehitus. Serveri proovime teha lahti, kas enne kooli vaheaega, koolivaheajal, kuid enne uut aastat kindlasti. Katteta lubadusi me ei anna, teeme Teie heaoluks tööd!

 

Martin postitab ka tänaseks õhtuks arenduse teema alla asjad, mis valmis, mis pooleli, mis tegemata, hoidke silm peal! RpS_wink.gif

 

South-California Roleplay juhtkond

 

http://sc-rp.eu/showthread.php?tid=1994&pid=12657#pid12657


AlU8Hui.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommuun ja server on ise korralik aga jah mõned küll administratiivis on nagu tuppes munnid välja arvatud peale ühe aga noh ülejäänud vist nsm vahivad afkis v specis.

Minuarust seal on seal ainuke korralik administratiivis nime ma täpselt ei mäleta aga vähemalt näitas serveri kõik tööd üle jne jne.. Rep kuluks vist ainukesena talle ära.


keeekzdesign-unique.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.