Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oot Oot ma antsin kasutaja kõik andmed õiged, vahetasid kõik andmed enda omadeks ning nüüd tuled mind süüdistama pettuses?

Mis sa selle kasutajaga teed, et sul kohe pärast ostmis siuksed probleemid tekivad? Sa ei sa mind süüdistada pettuses kui ma antsin sulle kõik andmed kasutaja kohta enne raha ning kasutaja on sinu käes.

Muudetud liikme S6bralik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oot Oot ma antsin kasutaja kõik andmed õiged, vahetasid kõik andmed enda omadeks ning nüüd tuled mind süüdistama pettuses?

Mis sa selle kasutajaga teed, et sul kohe pärast ostmis siuksed probleemid tekivad? Sa ei sa mind süüdistada pettuses kui ma antsin sulle kõik andmed kasutaja kohta enne raha ning kasutaja on sinu käes.

 

 

Te üritasite recoveryda kasutajat ning account locked nüüd!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Kuidas saab olla kasutajaga seotud kolmas isik kui kasutaja log-in on sinu nimi? Ebatõenäoline, et juhtumisi ostsid kolm aastat tagasi selle konto enda nimega.

Nagu ma Selga jutust aru sain, tõmbasid sa konto tagasi "kolmandalt isikult" ja tagastasid selle talle, aga nüüd on kaduma läinud kontolt whip ja fury.

Whipi ja Fury tagastamiseks aega 24h!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.