Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Gümnaasiumi kursused

Soovitatud postitused

Tere,

 

 

Vabandean, ette ära, väga lolli küsimuse eest. Aga si minu jaoks uus. Nimelt tahaksin ma küsida, et nagu ma aru saan tuleb gümnaasiumi keskminehinne kursuste pealt? Ehk kui sul on nt kursuste hinded 2,4,4,4,4. Siis on lõputunistusel 4 ?. Ning ma ei saa aru, kas iga kursuse lõpus tuleb mingi arvestuslik töö, kursuse peale?

 

 

 

Tänud?


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõputunnistusele pidavat tulema kooliastmehinne, mis pannakse kokku kolme aasta kursusehinnete keskmisest. Sinu näite puhul peaks tulema jah koondhindeks 4. Iseasi muidugi, kas selle esimese kahega Sul üldse lubatakse jätkata samas koolis. Minul igatahes on nii, et kõik kursusehinded peavad olema positiivsed, vastasel juhul enam koolis jätkata ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hinne pannakse jah keskmise hinde pealt ning õpilase kasuks. Üks asi tuli meelde, et näiteks hinneteks on 4 4 4 3 3 - keskmine hinne 3.6 - siis võib tulla ikka 3, kuna hinded pajatavad sellest kui laisaks oled sa muutunud viimase 2 kursuse pealt.

Arvestuslik töö on see kui vaja veerandihinne parandada(nt. 2 ja 3 kolme vahel). Õpetaja otsustab kas ta annab sulle võimaluse või mitte.

See jutt võib tegelikult erineda - oleneb koolist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik toimib samamoodi nagu põhikoolis, ainult veerandite asemel on 35-tunnised kursused ja gümnaasiumi lõputunnistusele läheb 10.-12. klassi kursuste keskmine. Mingeid erilisi kursuse lõpu töid ei ole, on tavalised kontrolltööd (oleneb koolist muidugi).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamasti on ikka iga kursuse lõpus arvestustöö kogu kursuse peale, kuid osadel ainetel on pannakse kursusehinne jooksvate hinnete põhjal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.