Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Stereo teed siis võib neid tulla küll.. Päris ilma ühegi maandusahelata sa ei saagi. Pead kas ühe või teise signaali maandust kasutama või ühte kindlat punkti kuhu on väljundid ühendatud. See on tegelikult parem lahendus kuigi 2 eri punkti mis on eraldi filtreeritud toimiks asi veel paremini. Ma olen transistoritega nii moodi võimendeid ehitanud, midagi head sealt ei tulnud :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul on seal 1 ühine punkt, neil suurtel sinistel kondedel. Sisendi mätas jookseb ka sinna varjestatud juhtmejupiga, kumbagi lõpulambi pesa keskele jookseb ka 1 maandusjuhe. Lõpulampide kütte keskpunkt on ka takistitega paika aetud, ning loomulikult on toites korralikult kondesid.


A girlfriend would be nice, but I'm already in a serious relationship with bad decisions.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Annan vahepeal elumärki kah. Sain eile lampvõimu väljundvõimsus ära mõõdetud, tuli ~1,8W kanalisse ilma et siinus oleks väga moondunud. Täitsa arvestatav asi tegelikult, kui tundlikud kõlarid sabas on. Hetkel on mul lairibade taga, arvutikõlaritena kasutusel, ei taha väga põhja keerata tegelikult. Ise arvasin et väga üle 1W kanalisse ei pigista, ju siis väljundtrafode modimine aitas piisavalt (plekkide lisamine, õhupilu tekitamine, parafiinis keetmine).


A girlfriend would be nice, but I'm already in a serious relationship with bad decisions.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.