Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Eestis pole serverit, mis tegutses nendes kohtades. Ainult Los Santos hetkel, soovitan sulle Smoke's And Jack's Roleplay serverit, atm parim eestis, või siis Imperial Roleplay, mis on suhteliselt hea mängijaskonnaga, kuigi on väiksem kui Smoke's And Jack's, on seal tbh normaalsemad inimesed.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, mis paska sa ajad? Miks ta peaks ise mingi mõttetu tõlgitud serveri tegema?

 

Mida sa targutad ise üldse scriptida oskad???

phmt nii õpib ka scriptimist ja errorite ja warningute parandamist!

Mina olen vähemalt teinud 5 Gmi 0-list püsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To JärvamaaGaming Kuule see, et mingi 5 GM nullist üles oled ehitanud(Liovico edit) ei tähenda veel seda, et sa oskad programmeerida

Mmmm kust tead ,et just liovicu edit ?? mida sa lollakas ajad? sa oled ikka väga tainas ise endal on vähemalt tehtud MySql PlayOn gamemode.

Ja ära tule kohe hüppama.........

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mmmm kust tead ,et just liovicu edit ?? mida sa lollakas ajad? sa oled ikka väga tainas ise endal on vähemalt tehtud MySql PlayOn gamemode.

Ja ära tule kohe hüppama.........

 

 

Kuule low bob scripter copy paster. Palun ära seleta siin. Kõvad scripterid tänapäeval välja tulnud nagu näha. Mitte ühtegi tööd pole sinu poolt näha olnud seega stfu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule low bob scripter copy paster. Palun ära seleta siin. Kõvad scripterid tänapäeval välja tulnud nagu näha. Mitte ühtegi tööd pole sinu poolt näha olnud seega stfu.

Ega sa ise ka alguses parem polnud tuled siia laimama taun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See teema siin on tegelikult tehtud selle põhimõttega, et otsida serverit väljaspool Los Santost. Mida mina siin näen on kari idioote, kes hakkavad paska suust välja ajama, et ta peaks ise serveri tegema, sest LS'ist väljaspool ei ole ühtegi Eesti serverit. Ehk inimene otsibki sellepärast serverit KUNA TA ISE EI OSKA ARENDADA!!!!!!!!

Nüüd kargab mingi taun välja, kes hakkab siin hüppama teiste ees, et ta on sitaks arendanud ja mitu GM'i teinud. Keda kotib??? Sa ise ei saa sellest aru, et sa lähed teemast välja oma sooja õhu puhumisega? Keegi küsis su käest, kaua sa arendanud oled? Tuled siin kõvatama oma oletatavate oskustega. Tee eraldi teema siia kusagile ja kirjuta sinna kui kõva arendaja sa oled, mitte ära tule teise teemat reostama oma kõvatamisega.

 

Tekst on suunatud otseselt JärvamaaGaming kasutajale.

 

Et mu tekst täiesti kontekstist väljas poleks, siis ütlen teema algatajale need samad sõnad, mis varem juba välja tulid, et Eestis ei ole antud hetkel ühtegi serverit, mis oleks väljaspool Los Santost ning minu teada ei ole ühtegi tulemas ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Enne siia mölisema tulemist oleks võinud üldse vaadata, millal teema üldse tehtud on. Et mitte teemast kõrvale kalduda, siis Imperiali tegevus toimub väikeses osas ka Red Countys, sama peaks olema SnJs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.