Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: K6rvik

Kasutaja profiili link: http://vahvel.net/member.php?41609-K6rvik

Kasutaja email või msn: skype:RiotPunktid

 

Tehing:

Teema link: Puudub

Kirjeldus kuidas tehing toimus: 3. augustil 2014, pühapäeval lisasin K6rviku skype, kes muidu tegeleb RP müümisega. Küsisin temalt, kas ta ka PP raha müüb. Algul ütles, et tema ei müü ning küsis, et kas ma tahan osta tema sõbralt PP raha. Ma ütlesin, et ei usalda niimodi inimesi kellel pole piisavalt positiivset feedbacki. Hiljem leidis K6rvik mingise mooduse, kuidas saada otse raha minu paypalile, kui ma olen ülekande teinud. Saatsin 32€ kontole, mille nimi on Trustly Group AB. Seletusse panin mingise kümnekohalise numbri, mis pidi eemaldama käibemaksu. Peale ülekande tegemist andsin talle oma mailiaadressi. Mõne aja pärast kirjutas K6rvik mulle "We're sorry but transactions from country: Estonia delays to new bankday sorry." Mõtlesin, et hea küll ootan ära selle "new bankday". K6rvik ütles, et raha laekub minu paypali kontole teisipäeval, 5. augustil. Täna on 13. august ja minu paypal kontol ei ole mitte ühtegi senti.

 

Tõestus:

33.png

 

 

Nimeta.png

 

 

313313131.png

NB! 6. augustil 2014 tegin tehingu kasutajaga Logic., mitte kasutajaga K6rvik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.