Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teema algatajale ,"näha milline on EESTI politsei tegelikult" hmmm Sa nagu tõesti arvad ,et EESTIS on koik sellised politseinikud ?? Ja millest sa seda järeldad ,uhe naruse video jargi ??? :D :D lol lol lol :D

Ja see video julm - lol :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei maksa jah nüüd sellest järeldusi teha, et kogu süsteem selline on. Kuid loodan siiralt, et need mendid saavad õiglase karistuse.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaevalt teemaalgataja tervet Eesti politseid selle videolingiga ühte patta panna tahab, aga video on küll päris karm. Nii agressiivselt polnud korrakaitsjatel küll vaja käituda. Vähe sellest, et nad lisaks rusikate käiku laskmisele ja pipragaasi kasutamisele veel kolmekesi vennal otsas aelesid, ässitas see blond psühh oma peni ka veel kallale - mille jaoks? Kui need sitarattad nii hädised on, et sõnade ja äärmisel juhul ühe-kahe inimese jõuga inimest ära toimetada ei suuda, tuleks probleemi otsida politseinike endi ridadest. Ma saan aru, et need tussmanid pedereerivad seal niisama ja on lihtsalt augutäiteks, sest sellistel üritustel lihtsalt peab turvakontroll olemas olema, aga Eesti politsei kui riigiorganisatsioon.. võiks vähe viisakamalt oma toimetusi toimetada. Minu meelest ei ole see väga normaalne


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miskipärast usutakse rohkem meediat, avalike asutusi, kui indiviide. Ilmunud on mitmeid ja mitmeid videosi, erinevatest vaatenurkadest ja erinevatelt inimestelt, aga ikka loodetakse saada täielikku pilti. See on e-riigi sitt külg, sest ülisuur kaalutlus inimeste silmaringist on loodud läbi meedia. Ja mis kõige hullem, siis kasutuses on vaid põhi meediakanalid (Reporter, TV3, Õhtuleht, Delfi). Kuna mina alguses sellest ei osanud midagi arvata, peale selle mis Suur Papa üles pani ja ootasin ka teise osapoole vastust, mille sain teada läbi Reporteri, mis mulle üllatuseks oli liiga ühepoolne, Politsei poole. Kui inimesed avaldaksid rohkem arvamusi, oleks maailm parem paik. Meile meeldib vaikida, neile meeldib asju kinni mätsida. Kuniks me midagi ei tee, häält ei tõsta, jääb kogu juhtum Heigo kahjuks ja Politsei kasuks, või siis asi mätsitakse lihtsalt kinni.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kannataja võiks selle asja Soome edasi viia, kuna tal on ka arvatavasti Soome kodakondsus(elanud 22 aastat Soomes, fuck logic). Ma muigaks siis Eesti "Politsei" üle. Nagu Raul Vahtra ütles, et oh, isik osutas vastupanu, ei lasknud käeraudasi peale panna. For fuck sake. Videos oli ilusti näha, kannataja karjus, sest talle pandi vett näkku, ei teatud, et teeb hullemaks, politsei ilmus kohale, tema karjus ja nad kohe läksid talle kolmekesi peale ja kukkusid peksma, see on hale! Muidu nõustun Selgaga ja Jeisouniga.

 

Edit: Ja miks saadeti veel see koer kallale. Kannataja oli ju pikali, abitu, samalajal peksti teda politseinike poolt. Mina reageeriks ka nii, et ajaks vastu, kui mind hakataks peksma. Kes ei hakkaks? Ma ei taha teada, kuidas siis politsei hakkab võimutsema, kui taserid Eestisse tulevad politseinikele.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oleks tüüp rahulikult olnud, oleks 5 sekiga käed raudus olnud...

see halmos mingine ränk piradose fanboy nagunii


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oleks tüüp rahulikult olnud, oleks 5 sekiga käed raudus olnud...

see halmos mingine ränk piradose fanboy nagunii

 

Aga kulla mees, ma lasen sulle pisargaasi näkku & vaatame, kas ma saan sulle sellise ajaga käerauad ka peale?

+ ma kallaks sulle ka pudelist vett näkku.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Karjus ise appi, et lõpetage ära, ikka oli koer perses ja politsei põlvega näos. Fuck logic.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seda peksmist ja koera kallale ässitamist ei saa õigustada isegi sellega kui ta siples seal natukenegi kasvõi,

 

1. ta ei jooksnud ,et oleks vaja koera kalllale saata

2. miks peksta jõuetud inimest kes lebab maas käed kinni?

 

 

 

Edit: huvitav miks eesti politsei alati leiab selle jõu pidada "süütuid" inimesi kinni, selle asemel tegelegu samamoodi "suurte" kriminaalidega (mõrvarid jm) ,aga ei kus kurat, ikka vaja kuskil jõuetuid inimesi tuuseldada

 

Teema algatajale ,"näha milline on EESTI politsei tegelikult" hmmm Sa nagu tõesti arvad ,et EESTIS on koik sellised politseinikud ?? Ja millest sa seda järeldad ,uhe naruse video jargi ??? :D :D lol lol lol :D

Ja see video julm - lol :D

 

 

räägiks sama juttu kui sind peksaks kari mente ning mingi eit laseks sulle koera kallale kui samal ajal hoitakse su käsi/jalgu ning pead kinni?

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda peksmist ja koera kallale ässitamist ei saa õigustada isegi sellega kui ta siples seal natukenegi kasvõi,

 

1. ta ei jooksnud ,et oleks vaja koera kalllale saata

Tegemist on kokku monteeritud videoga, mis annab vaid ühepoolse vaate olukorrast. Võimalik, et mees üritas põgeneda, kes teab. Muidugi käitumine politsei poolt selles olukorras on jõhker, kuid lihtsalt tasuks silmas pidada, et tegemist on selgelt ühele poole kallutatud materjaliga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegemist on kokku monteeritud videoga, mis annab vaid ühepoolse vaate olukorrast. Võimalik, et mees üritas põgeneda, kes teab. Muidugi käitumine politsei poolt selles olukorras on jõhker, kuid lihtsalt tasuks silmas pidada, et tegemist on selgelt ühele poole kallutatud materjaliga.

 

What? Sa oled pikali maas, sisuliselt pime ja karjud ning sellepeale lendavad sulle 3 tüüpi selga. Ma ütleks, et puhtalt reaktsioon oleks rüselema hakata, et jooksu panna. Mul on ausalt täiesti kama, kas see on ühele poole kallutatud video, kuna materjal on lihtsalt haige. Politseil pole mingit vabandust, et nii jõhkralt käituda ja milles kuradi eest, jooksmise?

 

See video ei iseloomusta vb tervet Eesti politseid, kuid eks ma näeme, milline meie kulla politsei tegelikult on. Arvatavasti ei lasta kedagi lahti (tubli töö siiski!) ja asi keeratakse kannataja vastu. Loodetavasti eksin ja Eesti politsei teeb oma tööd ja laseb vähemalt selle blondi tibi lahti, isiklikult arvan, et peaks ka relvaga kallaletungi eest karistama. Kui kinni mätsitakse, siis saavad teised mendid selge sõnumi "SEE ON UUS NORM". Mulle isiklikult see ei meeldiks ning ma usun, et ma pole ainuke.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
What? Sa oled pikali maas, sisuliselt pime ja karjud ning sellepeale lendavad sulle 3 tüüpi selga. Ma ütleks, et puhtalt reaktsioon oleks rüselema hakata, et jooksu panna. Mul on ausalt täiesti kama, kas see on ühele poole kallutatud video, kuna materjal on lihtsalt haige. Politseil pole mingit vabandust, et nii jõhkralt käituda ja milles kuradi eest, jooksmise?

 

Isik otsustas kinnipidamisel kramplikult vastu hakata ning sellise tüübi ära väänamine käib ilmselgelt ühele mehele üle jõu. Rusikahoobid kehasse on selleks, et kinnipeetava keha pehmeks saada ning käed selja taha väänata. Üsna loogiline? Lisaks võis tüübil olla mingisugune relv mida ta haarata püüdis, otseloomulikult tuleb sellises olukorras karmilt reageerida. Koera kasutamine on aga ilmselge võimuliialdus ning seitsmestele uudistele antud intervjuus öeldi ka, et sisekontrollibüroo on alustanud menetlust võimuliialduse tunnustel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rahvas oleks võinud tussmannid ära tampida, siis poleks politsei jõudnudki kohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isiklikult arvan ka,et see oli pigem tussumannide sitt kui Eesti politsei sitt, kuna need hakkasid seal lambist pileti raha rottima ja ise pileteid müüma ja peale seda inimesi pisargaasiga pritsima kui nad vahele jäid ja siis kui enam ise ei suudetud helistati politseile ja aeti neile sitta,et ohtlik olukord või midagi säärast...Sest niisama K9 kohale ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Irw vaadake neid dussmanne krdi paksud ahvid nahuj, tra krdi vene junnid putsi tõmbaks oksa need ahvid.

 

Sõnakasutus on sul küll kohane eelkooliharidusega Soome ehitajale. Tõmba tagasi, julgelt. Sa ei ole fekalistide foorumis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõnakasutus on sul küll kohane eelkooliharidusega Soome ehitajale. Tõmba tagasi, julgelt. Sa ei ole fekalistide foorumis...

 

Küll ta sellest ise aru saab, kui paari aasta pärast 14 kukub


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.