Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

"Haapsalu Kutsehariduskeskuses toimub lanparty, mis toimub igal aastal."

 

2.-4. mail 2014 aastal toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses seitsmendat korda üle- eestiline arvutihuvilistele mõeldud suur võrgupidu "HKHK LANPARTY".

 

Selle raames pakume võimalust infotehnoloogia huvilistel omavahelmõõtu võtta populaarsemates arvutimängudes, panna end proovile erinevates arvutialastes oskustes. Samuti saada uusi kasulikke teadmisi arvutivõrkude ülesehitusest ning aimu uutest saavutustest ja tulevikusuundadest IT-tehnika valdkonnas. Kõikidel kohalviibijatel avaneb võimalus mängida ja võistelda erinevatel konsoolidel nagu Wii, PS3, Xbox.

 

Üritusel toimuvad nii võistlusmängud, kui ka for fun mängud (tasuta!!)

 

Võistlusmängud:

League of legends- 5vs5

Counter-Strike: Global Offensive - 5vs5

Raudmees*

 

*Võistlusmäng Raudmees, koosneb arvutimängust, Xbox 360 Kinect mängudest, Nintendo Wii mängudest ja telekamängudest. Sellest võistlusest osavõtmine on tasuta, mis tähendab, et ka need inimesed, kes on maksnud ainult osavõtutasu, võivad ilma võistlustasu maksmata sellest auhinnamängust osa võtta.

For fun:* Kõik mis teil endal kaasas/arvutis.

*For fun (ehk lõbu pärast) mängud on mängud millele võistlusi ei korraldata, aga siiski on neid võimalus kohapeal teiste osalejatega mängida.

 

Rohkem infot: http://lanparty.hkhk.edu.ee/ ja e-mail: lanparty.hkhk.edu.ee Fännileht: http://www.facebook.com/HaapsaluLanParty

Video:


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EUW/EUNE LoL'is? Esikoht midagi saab ka?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
EUW/EUNE LoL'is? Esikoht midagi saab ka?

 

Rohkem infot: http://lanparty.hkhk.edu.ee/ ja e-mail: lanparty.hkhk.edu.ee Fännileht: www.facebook.com/HaapsaluLanParty

 

Ning igakord saab esikoht midagi - see on loogiline.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rohkem infot: http://lanparty.hkhk.edu.ee/ ja e-mail: lanparty.hkhk.edu.ee Fännileht: www.facebook.com/HaapsaluLanParty

 

Ning igakord saab esikoht midagi - see on loogiline.

 

Milleks sa mulle need lingid uuesti andsid? Esimeses postitused on need juba olemas. Lugesin nii sinu kui ka nende kodulehe põhjalikult läbi. Vähesel määral tutvusin ka facebooki leheküljega, aga auhindadest ei olnud haisugi, samamoodi ka mängu serverist.

 

Aga kuna sa tead sama vähe, kui mina siis pole mõtet sul mulle vastata. Eks uurin kelleltki, kes asjast midagi teab ka.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Milleks sa mulle need lingid uuesti andsid? Esimeses postitused on need juba olemas. Lugesin nii sinu kui ka nende kodulehe põhjalikult läbi. Vähesel määral tutvusin ka facebooki leheküljega, aga auhindadest ei olnud haisugi, samamoodi ka mängu serverist.

 

Aga kuna sa tead sama vähe, kui mina siis pole mõtet sul mulle vastata. Eks uurin kelleltki, kes asjast midagi teab ka.

 

Kahjuks ei ole mina nende tiimis ning seepärast ma ei saa ka sulle midagi vastata. Olemas selline asi nagu email või FB lehel sõnumid kuhu saad küsimused esitada. Ja, mis mängu servereid sul veel vaja on?

Eelmise aasta auhinnad -


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Milleks sa mulle need lingid uuesti andsid? Esimeses postitused on need juba olemas. Lugesin nii sinu kui ka nende kodulehe põhjalikult läbi. Vähesel määral tutvusin ka facebooki leheküljega, aga auhindadest ei olnud haisugi, samamoodi ka mängu serverist.

 

Aga kuna sa tead sama vähe, kui mina siis pole mõtet sul mulle vastata. Eks uurin kelleltki, kes asjast midagi teab ka.

 

Kahjuks ei ole mina nende tiimis ning seepärast ma ei saa ka sulle midagi vastata. Olemas selline asi nagu email või FB lehel sõnumid kuhu saad küsimused esitada. Ja, mis mängu servereid sul veel vaja on?

Eelmise aasta auhinnad -

 

Sina tegid teema, mina eeldasin, et sa oskad ka midagi täiendavat sellekohta ütelda. Sellest pole midagi, et ei oska ja ainult jagad üleval olevat infot, aga ära vasta mulle nagu mina oleks loll, et mul ei ole endal nii palju nutti, et kusagilt mujalt seda informatsiooni otsida. Vaata mida ma oma eelmisest postitusest highlightesin ja mõtle kas su postitus oli praegu vajalik.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.