Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

EestiGaming PVP|Survival|Sky island|Tulekul ka factions ja hungergames.

Soovitatud postitused

Eestigaming minecraft server

 

IP: a2.lionhost.org:25580

 

Foorum: eestigamingmc.forum.co.ee

Soovite mängida parimate võimalustega minecraft server eestis?

Aga palun siin on teie võimalus. Teil on võimalus mängida eraldi survival maailmas, kui ka eraldi gamemode maailmas. Survival maailmas on ka ülemaailne PVP, ja raskustase HARD. See just teeb mängu veelgi huvitavamaks. On ka skyisland /island cmd-ga. Lähimal ajal tulemas ka faction & pvp maailm, lisaks hungergames ja paintball. Kampaania raames kehtib 20.04.14 - 20.05.2014 millega saavad uued liitujad aga tasuta sissepääsu creative maailma, kus saavad nad ehitada creative mod-ga, lisaks survivalis tasuta FLY!

 

Server jookseb edukalt, pluginad korras, ei ole laagi!

 

 

Kindlasti vajame me paindlike, ja kohusetundlike meeskonna liikmeid. Ka youtubereid, kes teeks ühe ägeda video, ja promoks!

 

 

 

Parimate soovidega!

 

Serveri omanik: Andrei, minecraft kasutajanimi: Deemoncraft!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parimate võimalustega server Eestis? Survival, PVP ja creative on väga paljudes serverites olemas. Mis teid nii eriliseks siis muudab?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
meil mis on vahe, meil on eraldi creative maailm. tavamaailmas gmc kasutada ei tohi. Lisaks lisatud healthbar ka mobidele, seda näha nii mobi pea kohal,ka chattis ehk palju sa talle hittisid

 

Olles siin foorumis olnud juba üsna pikka aega, ei ütleks ma, et see ainuke server on, kus sellised pluginad on.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei soovita mitte kellegil sinna serverisse minna! Omanik käib pidevalt teistes serverites reklaamimas + üleüldse on see omanik ülbe vend. Serveri tutvustuses on ka korralikult kirjavigu.

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust ta pole. See, et tal kirjavead v6ivad olla ei tee temast ülbet inimest. Ma olen temaga juba üle 7 kuu r22kinud ja aitanud üksteist ja ta ei tundu ültse ülbe! Vaid vastupidi ta on abivalmis. Ta ei ropenda isegi nagu tavaliselt olen n2inud osade serverite omanikelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga meil olemas EstGaming.eu seega võta yhendust et liituda! Või muuda nime !!!


- [ A S A D ] - | SurPr!Se

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu arust ta pole. See, et tal kirjavead v6ivad olla ei tee temast ülbet inimest. Ma olen temaga juba üle 7 kuu r22kinud ja aitanud üksteist ja ta ei tundu ültse ülbe! Vaid vastupidi ta on abivalmis. Ta ei ropenda isegi nagu tavaliselt olen n2inud osade serverite omanikelt.

 

Ma pole öelnudki, et kirjavead temast ülbe inimese teevad. Ütlesin, et ta on ülbe ja teeb pidevalt kirjavigu, mis on väga ebameeldiv. Eks igal ühel on oma arvamus.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Igal ühel oma maitse.....igal ühel juhtub vahepeal.....pff.

Minu arust oled just sina ülbe, mitte DeemonCraft -.--.-

 

Ma olen siin vaid enda arvamust avaldanud. Mismõttes juhtub? Kogemata käib see vend teistes serverites enda serverit reklaamimas?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen siin vaid enda arvamust avaldanud. Mismõttes juhtub? Kogemata käib see vend teistes serverites enda serverit reklaamimas?

 

Suht imelik oleks jah , kui Kogemata sattus serveri reklaamima LOL


PAKUN KREDIITKAARDI TEENUST! TEENUSTASU 0.50€ Igaostu pealt. Skype: extremumvlz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no ja siis? las ta reklaamib kui ta tahab!!!

Ära tee sellest välja on kõik korras :S

 

Mind ei koti, kas ta reklaamib või mitte, aga igal teol on tagajärjed. Kahjustab lihtsalt oma serveri mainet.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
noo jumala pohuj juu :S

 

Ma ei imesta, et tal serveritega ei edene midagist. Mitmeid kordi talle serverile aluse pannud, aga ikka tulemus sama.

Inimesi pole ja käib teistes serverites reklaamimas, ning kuna on tühjus siis paneb serveri kinni.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.