Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas kuskil tingimused ka on? Kas kui kaup on defektiga pean selle tagastama või võin endale jätta?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas kuskil tingimused ka on? Kas kui kaup on defektiga pean selle tagastama või võin endale jätta?

Oma kogemustest ütlen. Juhul kui kaup on defektiga siis

90% müüjatest teevad refundi ning ese jääb sulle

9% müüjatest saadavad seda uuesti, kuid mingi kingitusega

1% nõuavad kauba tagastamist . Postikulude eest maksab müüja (% on suurem, kui kaup maksab üle 40€)

 

Vahepeal võivad müüjad eksida ja saadetised lähevad sassi, näiteks ma tellisin ühele inimesele tamiile 5€ eest ning ta sai rulli mille väärtus oli seal samas poes 30€, võtsin müüjaga ühendust ning müüja vabandas ning saatis tellitud tamiilid uuesti ning rulli võis endale jätta.

 

Defekti korral me võtame müüjaga kontakti ja küsime mis meile pakutakse probleemi lahendamiseks ning edastame saadud infot meie kliendile.

 

Edit:// Veidike infot ka saidi tegevuse kohta.

Esimese nädalaga (21.04 - 27.04.2014) külastas meie lehte 841 inimest ja kogusime fb lehele 100 like. http://metrix.station.ee/site/5781/laheost-com

https://www.facebook.com/laheost

Hetkeseisuga on olnud juba 5 tellimust, kõige populaarsem toode on Zipper kõrvaklapid.

Oma tähelepanematuse pärast jäin hostile võlgu 72$ SSL sertifikaadi eest, sest arvasin, et seda pakutakse tasuta, kuid väga väikse kirjaga, lehe all oli kirjas, et pakkumine kehtib ainult Business klientidele.

Tulevikus toimub Facebookis kõrvaklappide loos!

 

Nüüd on meil ka eraldi välja toodud päeva sooduspakkumised.

 

Lisatud palju uut! :)

visake ka like

https://www.facebook.com/laheost

Muudetud liikme alexx112'i poolt

7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See suzaku hiir normaalne? Muidu kõik tooted päris ägedad ;)

http://laheost.com/toode/suzaku-f-s044-arvutihiir/

Paari päeva pärast peaks mu Hiina tellimus kohale tulema, annan siis kvaliteedist teada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paari päeva pärast peaks mu Hiina tellimus kohale tulema, annan siis kvaliteedist teada ;)

Sain selle sama hiire nüüd kätte.

 

Miinused:

 

- Libe pind, käsi ei taha peal püsida

- Ebamugav, väiksele sõrmele kohta ei ole

 

Plussid:

 

- Uskumatult korralik välimus

- Valgusefektid

- Korralik performance

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sait töötab?

Inimesi tellib ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

sait töötab ning kõik funksib :D

tellimisi on olnud 20 kanti, hetkel pole veel kedagi midagi halba kirjutanud

 

keegi siit, kes on midagi tellinud võiks kirjutada kas nad jäid rahule

Muudetud liikme alexx112'i poolt

7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga mugav leht ning tooted on suurepärased.

Lehelt ei leidnud, kuid kui ma tellin enam kui ühe toote, kas need saabuvad samaaegselt või eraldi? Oleks plaanis nii mõndagi tellida :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui ma telliks teilt steelseries kinzu v2, siis millal ma selle kätte saaks ? küsin sest tahaks võimalikult kiirelt :D

keskmiselt läheb kuskil 30 päeva

 

Leht igast vägevaid vidinaid juba täis.

Olen nii mõnelegi sõbrale soovitanud seda kohta.

 

suured tänud! :)

 

Väga mugav leht ning tooted on suurepärased.

Lehelt ei leidnud, kuid kui ma tellin enam kui ühe toote, kas need saabuvad samaaegselt või eraldi? Oleks plaanis nii mõndagi tellida :)

 

eraldi. kui on erasoov, et tuleks korraga, siis peaksid minuga ühendust võtma. siis tellin kõik enda aadressile ja kui kõik asjad käes, siis saadan sinuni, kuid siis võib kauem oodata, et ikka kõik asjad jõuaksid minuni


7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bump. Hetkel meie fb lehel toimub Teemo mütsi loos. https://www.facebook.com/laheost

 

Tegelen ka ref süsteemi seadistamisega. Niiet kellel soovi natuke raha teenida võib pilgu peale visata.

http://laheost.com/affiliate-area/

Saate oma ref lingi ning kui teie kutsutud inimene sooritab ostu saate toote hinnast 5%


7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan SSLi ka lisada. Samuti võtab lehe laadimine üsna kaua aega. Pingdomi saidi kiirustesti põhjal on teie veebileht aeglasem kui 87% testitud veebilehtedest. Seega võiksite ka sellele tähelepanu pöörata ja näiteks staatilised failid kuhugile mujale serverisse paigutada.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soovitan SSLi ka lisada. Samuti võtab lehe laadimine üsna kaua aega. Pingdomi saidi kiirustesti põhjal on teie veebileht aeglasem kui 87% testitud veebilehtedest. Seega võiksite ka sellele tähelepanu pöörata ja näiteks staatilised failid kuhugile mujale serverisse paigutada.

Tänud soovituste eest


7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Cool, võiks rohkem tooteid olla. :D

 

 

EDIT: Rip, seal on esigaretid. :D

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Augustikuu on olnud päris edukas (20 klienti) ning külastajate arv suureneb iga nädalaga.

http://i.gyazo.com/36ad8e38f8d687226f9edc5749eed0af.png

 

arvestades seda, et mingit reklaami ma kuskilt ei osta ja reklaamiga eriti ei tegele on see väga hea :D


7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui aus olla, siis pole seal väga midagi soodsat võrreldes muude saitidega Eestist nt. Aga kindlasti tore ettevõtmine ja jaksu teile.

 

Jäid silma kõrvaklapid, mille hind teil on 20 Eur, aga osta.ee-s näiteks 14 eur tk.

Muudetud liikme Peidus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sooviks vastust..

kas sa oled midagi tellinud ja ootad tracking numbrit?

 

vanasti saatsin 3 päeva pärast igale tellimusele tracking numbrit, nüüd enam ei saada. saadan ainult nendele, kes küsivad oma paki kohta infot :D olen laisk

oled midagi tellinud ja soovid saada tracking koodi, kirjuta fbsse või saada meil :D

 

mõne pakiga siiski esineb probleeme ka selle tracking koodiga, müüjad on kavalad ja hoiavad raha kokku ja lihtsalt annavad üldse teise asja tracking koodi. 60 kliendist on ainult üks pakk kuskile Brasiiliasse kaduma läinud (kõrvaklapid), kuid leidsin kliendiga kompromissi ning ta sai isegi veidike paremaid klappe :D

Muudetud liikme alexx112'i poolt

7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas sa oled midagi tellinud ja ootad tracking numbrit?

 

vanasti saatsin 3 päeva pärast igale tellimusele tracking numbrit, nüüd enam ei saada. saadan ainult nendele, kes küsivad oma paki kohta infot :D olen laisk

oled midagi tellinud ja soovid saada tracking koodi, kirjuta fbsse või saada meil :D

Reede juba tellisin jep..

Läbi PMi ei taha anda?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole viitsind siin igat posti lugeda, aga tahaksin küsida, et nagu, kui ma tahan osta Razer Abyssus mänguhiirt, kas tegu on siis originaaliga, või mingi hiir kokku pandud hiinas ja siis razeri logo peale pandud?

Muidu tundub, et müüakse päris huvitavat kraami :D


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.