Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

[TABLE=class: grid, width: 700, align: center]

[TR]

[TD]

a.png f.png s.png

Serveri IP: hub.cu-mc.com

Versioon: 1.9.4

..Crafted Universe näol on tegemist Eesti suurima Premium Minecraft serverite võrgustikuga. Serverites kasutame hub-süsteemi, s.t et kõikidesse serveritesse saab ühenduda vaid ühe IP'ga milleks on hub.cu-mc.com ning serverisiseselt saab mänguserverit vahetada /server käsklusega. CU mängumoodide hulka kuulub hetkel mitmekülgne Survival, Prison ja KitPvP server.

 

 

Oleme pannud suure panuse ka veebiportaali arendamisele. Lähtume mugavusest ning lihtsusest. Leiame, et kvaliteet on võtmesõna hästi funktsioneeriva ning kasutajasõbraliku mängukommuuuni aluseks.

 

Tänu professionaalsele lähenemisele ning innovatiivsetele arendamismeetoditele tagame teile parima Minecrafti elamuse Eestis. Kvaliteet on meie moto!

 

Crafted Universe 4.0 Trailer HDTanel kanalil.

[video=youtube;ko-VwjxZAhc]

 

Crafted Universe 5.0 teaser Terminats kanalil.

 

Crafted Universe tegutseb hetkel kahel füüsilisel serveril.

 

 

 

VOTE

banner-88083-1454457814.gif

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2759dae4e9a30f2a36d636d35cc5805c.pngTulge mängima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna õhtul avame survival serveri, ühtlasi toimub Factions serveris üritus mille käigus saab otsida erinevate mobide mob-egge. Üritus leiab aset kella 18.00 paiku. Serveri IP on

hub.cu-mc.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Survival serveri spawn on lummav. Soovitan kõigil järele vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis seadmeid te DDoS rünnakute ennetamiseks kasutate?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Riistvaralisi eriseadmeid, mis on hetkel veel arenemisjärgus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna, kell 17:00 tähistame factions serveris volbriööd ja mai püha!

Tulge mängima!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Crafted Universe korraldab homme kell 20.00 suursuguse aardejahi, mille käigus võidab endale ka üks õnnelik VIP auastme. Täpsem informatsioon foorumis:

http://foorum.cu-mc.com/topic/51/aardejaht-05-03-2014

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aardejaht on väga põnev üritus! Viimane aeg veel tulla kohale.

327ff5e0e8bab09904e6605244ca5feb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorum on väga kenake, serveris on rahvast ja on tegevust. Olen valinud selle serveri, kuna siin on mõistlikud inimesed juhtkonnas ja mulle meeldib factions, kuid ka on hea, kui saab vahest survivalis ehitata. Mind on kaastatud ka serveri juhtkonda, nimeks mastermen. Täna on serveris kaubalaev, seal on häid asju ja üsna odavalt antakse... Tulge juba täna!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma panin ragequiti. survival spawni proti ala oli nii suur et jooksin terve päeva. sain protis välja oli söök tühi elud poole peal ja oli öö.

sain 1 stacki puitu kaevatud kuni tuli mingi zombie ja löi mu kasti. mina rohkem joosta ei viitsi. /back commandit ka ei saanud kasutada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma panin ragequiti. survival spawni proti ala oli nii suur et jooksin terve päeva. sain protis välja oli söök tühi elud poole peal ja oli öö.

sain 1 stacki puitu kaevatud kuni tuli mingi zombie ja löi mu kasti. mina rohkem joosta ei viitsi. /back commandit ka ei saanud kasutada

Spawnist välja saab kasutades commandit /warp väljapääs. Kaitsesime võimalikult suurelt spawni ala ära, et keegi ei lõhuks spawni ümbritsevat maad ära ja spawni ümbruses valitseks kord.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.