Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

ühiskatsed - tulemused

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei teinud küll neid katseid see aasta, aga ma võin teile öelda, et kuskile te ikka sisse saate. Kui mina sain GAGi sisse EK 62 MA 54 IK 34 FÜ 36 (reaalklassi ka muide), siis teie punktisummaga on võimalik küll sisse saada :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul üks sõber koolist sai inglise keele ja eesti keele 60 kandis ja mate ning füüsika 80 kandis. See hirmutas mind täitsa ära, alguses olin üsna kindel, et saan reaali, nüüd enam eriti mitte. Pean vestlustest ikka endast väga hea ja kohusetundliku mulje jätma.

 

Muide, Rushy, kas sul on vene keel B-võõrkeel? Kuna ise tulen KSGst, siis on mul vene keel nõrk ja VAID seepärast mind vestlustele ei kutsutud. Väga ebaaus minumeelest, teistes kolmes on ju ka vene keel B...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vene keele oskus on see aasta kohustuslik vestlusel või kooli saamisel? Eelmine aasta, kui tegin ühiskatsed, siis sain vestlusele Tallinna 21. Kooli ning GAG-i. Praegu on vene keele tase terves klassis.. nii halb, et ei saagi kirjeldada. Õpime 6. klassi materjali järgi.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vestlusele kutsuti 21.K ja GAGi. 21-st sain juba hea tahte protokolli kätte ja arvan, et GAGi vestlusele ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hehehehe, rebased rebased, tulge 21. ikka :D

 

Eile oli küll kahju vaadata neid, kes närveerides vestlust ootasid. Ise seda uuesti küll ei tahaks läbi elada.

Muudetud liikme Viis'i poolt

viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Käisin reaalis vestlustel. Kurjam, ma pidin seal 2.5h ootama selleks, et saada teada, et mind pannakse varunimekirja. Nad tõid põhjuseks mu eesti keele tulemuse, arvasid, et ma pole eestlane lol. Ma loodan, et saan sisse, ei taha ksgsse kitsa matemaatikaga õppima jääda.

 

21. On vene keel hull teema muidu. Me õpime vist ka kuuenda klassi materjaliga C võõrkeelena. Ma kahetsen, et ma gagi kolmanda eelistusena ei pannud. Oleks ma vaid seda vene keele jama teadnud. Ksgst ei kutsutud kedagi sinna vestlustele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin reaalis vestlustel. Kurjam, ma pidin seal 2.5h ootama selleks, et saada teada, et mind pannakse varunimekirja. Nad tõid põhjuseks mu eesti keele tulemuse, arvasid, et ma pole eestlane lol. Ma loodan, et saan sisse, ei taha ksgsse kitsa matemaatikaga õppima jääda.

 

21. On vene keel hull teema muidu. Me õpime vist ka kuuenda klassi materjaliga C võõrkeelena. Ma kahetsen, et ma gagi kolmanda eelistusena ei pannud. Oleks ma vaid seda vene keele jama teadnud. Ksgst ei kutsutud kedagi sinna vestlustele.

 

Vene keel sõltub 21. palju sellest milline klass ja milline õpetaja satub. Endal sattus nõrga vene keelega rühm, õpetaja mõistis, et erilisi baasteadmisi meil pole ja hakkasime 6. klassi materjalidest pihta. Vähemalt nüüd tunnen, et natukenegi targemaks saanud vene keele osas. Ühe aastaga õppisin vene keeles rohkem kui eelneva 4 aastaga.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hehehehe, rebased rebased, tulge 21. ikka :D

 

Eile oli küll kahju vaadata neid, kes närveerides vestlust ootasid. Ise seda uuesti küll ei tahaks läbi elada.

 

Ohoo, käid ka 21K? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ohoo, käid ka 21K? :D

 

Jep.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep.

 

 

Klass?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav teema. kuna üleelmine aasta olen ka puutunud kokku nende katsetega ning mu tulemused olid sellised. Ma täpseid tulemusi küll ei mäleta seega panin umbes.

Matem ~68

Füüsika ~70

Eesti keel ~40

Kuna oli suur soov saada Reaalkooli, sisse ja ma teadsin, et nad ei arvesta inglise keelt, siis ma ei teinudki seda ning panustasin rohkem matemaatika ja füüsika peale :D

Inglise keel 0

 

Sain kohe vestlusel paberikese, et sain Reaalkooli sisse.

 

GL teile!

Muudetud liikme alexx112'i poolt

7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin üleeile 21. koolis vestlusel. See oli väga lõbus ja tore ja ma sain igati kiita seal. Õpetajad ütlesid, et järgmisel päeval tuleb mulle see hea tahte protokoll meili peale. Aga ei tulnud midagi. Selle asemel tuli täna sinna katsete lehele ainult 30 punkti. Väga mage.

 

Endal venis ka sellega 2-3 päeva aga lõpuks tuli ikka.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.