Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

VIP
Keegi pole väitnud, et vaeva ei pea nägema, seda peab igalpool nägema.

Lihtsalt paljude ootused on nii kõrged, et lähevad teenivad, elavad paradiisi elu, ning kui tuleb välja, et sealne elu polegi nii kerge, siis võib kerge masendus tekkida.

Kunagi vana klassiõde tahtis ka minna, nüüd käis ära, ta oli isegi kusagil saates kui ma ei eksi, võin otsida ja hiljem lehekülje panna, ning seal ta ütles samamoodi, et ta ei nurise, samas ootused olid kõrgemad ja pettumus tuli kiirelt. Teenistus ikkagi väike + elamine ja kõik muu suhteliselt kallis.

Naistel ongi natuke raskem.. Palga üle siiski ei tohiks nuriseda seal. Teenistus väike on, siis lihtsalt pole viitsitud mugavustsoonist välja tulla kahjuks või ei oska üldse midagi teha ning ei ole kannatust ja ronitud kohe farmi asiaadiks. Suhteline asi siiski jah. Enne tuleb ikka eestis juba valmistuda ja läbi interneti sealsetega suhelda ning uurida. Eestlased austraalias fb-komuuniski suht tihti tööpakkumisi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes siin ees mainis, et tema tädi läks ja nüüd rikkur, tõesti võib nii minna, aga ega mõni % saavutab seal sihukese varanduse, see ei ole nii unelmate maa, et lähed ja kohe teenid. Arvestades, et üürid ja kõik muu on suhteliselt kallis, kunagi ei tea millal saatus koha kätte näitab, sa võid proovida aga kui sul ei ole pakkumisi, siis sa lähed ka farmi tööle, eks ? Ning see, et kusagil foorumis on tihti tööpakkumisi, siis reaalselt kohal olles võib asi muutuda, või veelgi hullem, on juhtunud ka nii, et foorumites head pakkumised, kohal olles on inimesed orjad, mingi aeg kirjutati sellest ka lehes.

Ning mingi saade oli, Eestlased austraalias, naised kes ei töödanud ainult farmis, vaid kusagil mujal, ütlesid samamoodi, et see ei ole nii nagu tundub. Täpselt ei mäletagi, aga kas nädalas teenis 400-500€, ning sellest 90% maksis üüri peale juba ära, mis on päris kirves, arvestades muud kulud ka ligi.

Mitte, et ma tahaks öelda, et sinna pole mõtet minna ja olge ainult Eestis, vaid seda, et ei tasu kunagi liialt unistada, et lähed ja kohe rahamäed ootamas sind, see elu pole nii lihtne, sa võid proovida ja rabeleda, aga alati sa ei saa head tööd, elu on sihukene.

 

See on täpselt nagu Eestis olles, kui Sa väidad, et pole viitsitud mugavustsoonist välja tulla ja minnakse farmi tööle, siis Eestis samamoodi, paljud rabelevad, hea haridusega, proovivad saada head töökohta, pakkumisi nagu oleks, aga samas ei saada, kas kõik on süüdi? See elu pole nii, et kui soovid, siis alati saavutad kõik asjad 100%, Me kõik unistame kusagil soojal maal elada, teenida head raha ja kõik korras, aga alati pole võimalik, sa võid seal soojal maal elada, aga samas sa pead tegema halvemat tööd ja vähem teenima vms.

 

Aga muidugi, käige reisima ja avastage maailma. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NordicBlood, ma ütlesingi, et mu tädi nägi seal alguses väga rasket vaeva, kuid jah, ega kõik ka nüüd seal rikkaks ei saa. Kõigepealt tuleks ikka Eestis midagigi proovida, mingit tööd teha ja näha, et kas sinust on töötegijat või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul mingi 5-6 tuttavat ees juba, kes seal käinud/on hetkel seal. Nurinat väga pole kuulnud. Aga jah, kõik suhteline, kõigil ei joppa ja vaeva peab igalpool nägema. Kergem seal siiski kui Eestis, sest backereid siiski seal oodatakse ning ka realselt vajatakse.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuuled Edi ve? Mul töökoht olemas, kaevanduses. Jaanuari algul paneme minema ja tagasi alles detsembris, ennem 2015 jõule.

328Eur visa + 102Eur Kopsupilt + 180Reisikindlustus + sain 500Euriga lennupiletid ja elamiseks jääb ka. normilt 700-800Eur.

Majad kõik asjad olemas, lihtsalt ole mees, mine sinna ja tööta! 4Kesi lähme muidu.

Nädalas palk 2000Taala(sealt majaüür 500Taala nädalas ja miinus söök) pidude pealt üritan mitte raisata :)

Muudetud liikme Subrosa007'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuuled Edi ve? Mul töökoht olemas, kaevanduses. Jaanuari algul paneme minema ja tagasi alles detsembris, ennem 2015 jõule.

328Eur visa + 102Eur Kopsupilt + 180Reisikindlustus + sain 500Euriga lennupiletid ja elamiseks jääb ka. normilt 700-800Eur.

Majad kõik asjad olemas, lihtsalt ole mees, mine sinna ja tööta! 4Kesi lähme muidu.

Nädalas palk 2000Taala(sealt majaüür 500Taala nädalas ja miinus söök) pidude pealt üritan mitte raisata :)

Novot.. Kõigil ei ole kohe töökoht olemas ja kõik ei taha kaevandusse minna:) Siis kui kohe töökoht olemas on olemas, siis võid kasvõi 100 dollariga kohale lennata. Mina räägin, et 1900 võiks pappi olla selleks, kui lähed sinna, pole tutvusi, pole tööd kohe ja hakkad alles otsima enda kohta seal nagu seda enamus eestlasi teevad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nonii.

 

Austraaliasse kahjuks veel minema ei hakka. Räägin mida mina praegu tegin ja mis edasi plaanis.

 

Võtsin eile omale Tallinnasse kristiinesse üürile 1 toalise korteri. Hinda maksan 280. Oleks küll tahtnud 2 toalist aga no ei leidnud midagi sobivat.

Korter on väga korralik, möbleeritud, asub kolmandal korrusel, töökoht asub pmst kohe üle tee, paar minutit jalutamist aint. Tähtis oligi just asukoht, kuna kui kuluks tund tööle tulemisele ja minemisele siis raiskan juba 40 tundi kuus reisimisele.

 

Käisin ära ka elionis ja võtsin omale 50megase neti. Kahjuks tehnik tuleb kohale alles 23 detsember :(

 

Korteri sissemaksu sain tehtud nii, et võtsin avanssi lihtsalt. Eks see kindlustab mulle vähemalt mõneks ajaks töökoha ka :D

 

Praegu plaanis oma suurem läptop maha müüa ja asemele osta midagi sarnase võimsusega aint 2x odavamat.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Müüsin oma asuse n56vv arvuti maha 600 euro eest ilma kettata ja ostsin asemele hp elitebook 8740w 300 euro eest. Ülejäänud 300 panin kõrvale järgmise kuu üüri jaoks.

Täna kolis tüdruk ka sisse. Eks näha ole mis elu toob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Head uut aastat kõigile kes veel jälgida viitsivad.

 

Aastakokkuvõtteks võib öelda, et sain lõpuks oma elu peale ära. Kahjuks täna liiklusõnnetusele olen suuremas miinuses kui aasta alguses, kui muus suhtes on liikunud ikkagi kõik sinnapoole kuhu olen soovinud. Loodan, et see aasta saab kõik trahvid lõplikult makstud ja minust saab firmaomanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Aga edu sulle, kas on veel saladus või mis äri plaanid ajama hakata?

 

Väikese arvutipoe tahaks Tallinnas avada. Arvutijuppidega äritsemine on mulle päris hästi sisse toonud ja meeldib.

 

Head uut aastat sulle ka Genka!

Ole järjekindel ja ära anna alla!

 

Edu

 

Eks ma ikka üritan jah, suured tänud ja head uut sullegi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

No praegusel hetkel raban kõvasti tööd teha et maksud makstud saaks ja ülemusele avanss tagasi teenida.

 

Saatsin ARK-i kirja, et tahan teada mis seaduse alusel nad on takistanud mind lube tegemast. Tuleb välja, et ei olegi miskit, mis mind takistaks lube uuendamast. Lihtsalt töötajate teadmatus. Kui ma mitu korda olen küsimas käinud on mind koju saadetud.

 

Homme lähen siis ARK-i ja panen teooriaeksamile aja kinni. Saan lõpuks siis load tagasi.

 

2 jaanuaril võtsin ülemuselt 200 avanssi, et hakata enda arvutijuppide äri ajama. Tänaseks olen selle summa kolmekordistanud. Seda raha ma ei puutu ja on ainult investeerimiseks. Kui nii edasi läheb on suveks juba kapitali nii palju, et poe avamine saab teoks. Eks ma näen sellega ikka palju vaeva ka.

 

Kui keegi tahab osta/müüa/vahetada arvutikraami siis võib minuga alati ühendust võtta.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna tegin liiklusteooria eksami ära. Esmaspäeval kell 11.15 on viljandis sõidueksam.

 

Panin kodus tuppa led pirnid ka. Enne oli 2x30w nüüd 4x5w ja tuba on nagu 5x valgem.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna tegin liiklusteooria eksami ära. Esmaspäeval kell 11.15 on viljandis sõidueksam.

 

Panin okdus tuppa led pirnid ka. Enne oli 2x30w nüüd 4x5w ja tuba on nagu 5x valgem.

 

Tegime samal ajal teooriaeksami, kuulsin, et käisid midagi küsimas ja siis su perekonnanimi käis läbi. Tundus kuidagi tuttav :D


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tegime samal ajal teooriaeksami, kuulsin, et käisid midagi küsimas ja siis su perekonnanimi käis läbi. Tundus kuidagi tuttav :D

 

Võimalik. Olin esimene lõpetaja :D

Mul läks 2 mööda, kuidas sul läks?

 

Muidu vahepeal müüsin oma HP Elitebook 8740W maha ja ostsin asemele Lenovo thinkpad 420s.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võimalik. Olin esimene lõpetaja :D

Mul läks 2 mööda, kuidas sul läks?

 

Muidu vahepeal müüsin oma HP Elitebook 8740W maha ja ostsin asemele Lenovo thinkpad 420s.

 

1 vale oli mul.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

No sellel on põhjus miks ma seda siia ei kirjutanud. Kaanisin täis ennast nv ja ei jõudnudki viljandi :(

 

Teen järgmine kuu ära.

 

Äri läheb vähemalt hästi. Summadest rääkida ei taha kuna kardan, et tekib konkurente nii :D

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.