Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eile kolisin naise juurest koju tagasi, ostsin ära The Elder Scrolls Online ja pelasin seda veidi vennaga. Päris vinge mäng minuarust.

 

Kuna arvutis 8800gts siis ei saa põhjas graafikaga mängida seda. Tuleb viga ära parandada ja endale uus graafikakaart osta.

 

Kuna hetkel enam altcoinide minemine väga tulus pole, on turg üle ujutatud amd videokaartidest, millest kavatsen ära krabada ühe r9 280x kaardi umbes 200 euro eest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sry, et kysin, aga Kuidas wow kasutajatega kasumit teed? said selle barrows pure tagasi, v6i kuidas sellega lood on`?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei läinud lahku aga draamat oli. Lihtsalt kodus palju rahulikum elu.

 

sry, et kysin, aga Kuidas wow kasutajatega kasumit teed? said selle barrows pure tagasi, v6i kuidas sellega lood on`?

 

Honorbuddy. Rsis pole hetkel midagi.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kolmandat päeva kimun e-sigaretti. Eile ja üleeile tegin 1 tavalise suitsu päevas, täna pole veel teinud.

 

Hiina cräp toimib päris hästi aga vaatan juba parema kraami poole :D

 

Tahaks regullitava voldi ja watiga akut.

 

Aku tahaks võtta Joyetech evic.

 

Atomizeri koha pealt pole veel kindel mis meeldima hakkab, aga ce4 probleemiks on see, et kui vedelikku vähe sees on jube lahjad paugud.

mul on olemas veel 2 h2 tüüpi atomizerit. Proovin need ka ära ja muljetan.

 

Kasutan hetkel 12mg nikotiiniga arbuusivedelikku.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii algajana pole mõtet evicut küll soetada kohe. Kui osta siis mingi tagasihoidlikum spinner või mingi muu VV võimalusega aparaat 20-30 euri piires. Suht paljudel on alguse asi et oh e-sigaret ülikõvv, tõmbavad paar nädalat-kuu ja siis ikka leitakse vabandusi et seda e-sigaretti mitte kasutada ja tavalist tobi edasi kimuda(nt. ei viitsi akut laadida, e-vedelike ei viitsi tellida-soetada jne.) Evic praeguse seisuga pole ka enam nii hinnatud kui varem, muidugi väga uhke vaadata kella ja kuupäeva e-sigareti pealt aga jah... Ühesõnaga kui sa oled kuu-paar ära tõmbanud aktiivselt seda e-sigareti ilma vajaduseta tobi teha ja leiad et e-sigaret on just see mis sulle sobib siis võid sinna rohkem investeerida, muidu mase kui ostad mingi 1000 krooni väärtuses sigareti kraami ja siis kõik sahtli põhja vajub.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

No ebayst leiab evici seal 60-70 euri ringis. Vaatan veel teisi akusid kah. Hetkel 4 päev e-sigareti peal ja väga rahul.

Hetkel analoogi tõmbakski aint sellepärast, et ei saa veel täpselt seda pauku mida tahan.

 

Evici probleem on ta suurus. Vaatan, et selline teema ka päris stiilne:

 

[spoiler=]1-130R11K9363R.jpg]

 

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole mõtet mingit hullu asja osta jep alguses. Enne pead rahulikult mingi 2-4 kuud seda kimuma ainult. Sõber ostis ka suure lauluga endale hullu kupatuse, kuu aega tõmbas ja siis läks ikka tavasuitsu peale tagasi. Ise ostsin e-sigi ja kohe algusest peale selle peal nüüd. Tavalist suitsu ei kannata üldse enam. Pea aasta aega teinud ja teen ainult mint chocolate. Teised kõik jubedad minu arust, mis siis, et mingi 30 erinevat ära proovinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kui ma seda hetke jama pean kuu aega välja kannatama lähen sellepärast tavasuitsu peale tagasi :D

Ega mõnda aega pean niikuinii seda tegema kuna rahaline seis pole veel selline, et saaks osta mida hing ihaldab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, ma ostsin alguses mingi Nicorexi 1100mA akuga e-sigareti kui need just tulid Eestisse ja siiamaani seesama. Aku kestab ilusti 2 päeva, kimun suht tihti. Mingi 0.8ml päevas. Auruteid vahetan mingi 4-5 kuu tagant. Ostan 3se paki ja siis peab ilusti 4-5 kuud. 3x olen ostnud atm. Ütlevad küll, et auruti peab ainult paar 10ml pudelit, aga mul küll kõvasti kauem pidanud. Üks auruti oli mingi praak, mis ei pidanud 1 täitmistki vastu. Pool oli tõmmatud ja suri ära. Hinnavaatlusest saab kenasti odavalt nikotiiniga vedelikke kah. 2x odavamalt kui poest ostes. Viljandis muidu Handymann müüb nikotiiniga vedelikke, aga 10€ 10ml. Ise ostan hinnavaatlusest 4-5 eurot 10-15ml. Alguses tundus mulle nagu vesipiip paar nädalat, aga peale seda on täitsa okei. Tavasuits on täielik 0. Vahepeal kui vedelik otsa saab ning õigel ajal varutud ei saa uut kremplit, siis võtan sõbralt tavalist suitsu, aga siis kannatab ka ainult mingi pool ära teha ja kõik. Aga jah, 99% e-sig juba viimased aasta aega. See ka hea, et siiamaani kuskil pubides/klubides käinud olen, siis lastakse kenasti e-sigi sees teha. Muidugi kui kedagi segab, siis ma ei tee, aga muidu hea, et saab igal pool teha.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kõige mõistlikum ikka ise kokku keevitada vedelik. Ise tõmbasin 10ml ära 4 päevaga. Hetkel kasutan mingit aasta aega kapinurgas seisnud hiina malboro vedelikku :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige mõistlikum ikka ise kokku keevitada vedelik. Ise tõmbasin 10ml ära 4 päevaga. Hetkel kasutan mingit aasta aega kapinurgas seisnud hiina malboro vedelikku :/

 

Oleneb palju tõmmata, endal läheb enamvähem 50ml pudel kahe nädala kohta, 9 euri enamvähem. Peaks täna ka uue 100ml koguse kätte saama. Eelmine esmaspäev ostsin 30ml erinevaid maitseid, nüüd tõmban nende viimaseid piiskasi pudelitest, niiet loodan et jõuavad ilusti kohale täna mu tellitud vedelikud.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul läheb nädalas mingi 10ml. Mingi 10 eurtsi läheb kuus. Enne olin tavatubakat teinud ~6 aastat ning tegin 0,4st paki päevas.

Sa pead vaatama ka normaalse e-sigi. Osad, ma tean, on sellised kus pistad kopsiku täis mingi 0,8-1ml. Tõmbad mõned sügavad mahvid ära ning mingi 0,2ml kadunud juba lambist. Tuttaval oli mingi selline käkk mida Eestis ka müüakse suht palju ning inimesed ostavad, aga pole meeles, mis nimega see oli.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal läks e-cig katki. Nupp lihtsalt läks sisse ja vajutada ei saa. Lahti ka võtta ei saa. Peab uue aku võtma. Peaks mingi custom lahenduse tegema omale.

 

Eile sai viljandis klubis käidud venna 18 aasta sünnipäeva puhul. Praeguseks enesetunne hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahepeal läks e-cig katki. Nupp lihtsalt läks sisse ja vajutada ei saa. Lahti ka võtta ei saa. Peab uue aku võtma. Peaks mingi custom lahenduse tegema omale.

Näpitsatega ei ole proovinud avada? Hiina omad peaksid suht kergesti lahti tulema.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Näpitsatega ei tulnud, keerasin kruustangide vahele ja keerasin käsitsi patarei otsast ja tuli. Pole aint jootekolbi hetkel, et väikesed juhtmed külge tagasi joota, muidu modiks aku küljepeale, et asi taskus väiksem oleks.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Videokaardi raha on teenitud ja lootsin täna ära osta, aga ülemusel hetkel sula pole ja lükkub esmaspäeva peale.

 

Nädalavahetuse kavatsen ka tööl veeta kuna mõnikümmend euri võlgu vaja maksta inimestele ja targemat midagi teha niikuinii pole.

 

Peaks veel täna ülemuselt saama tuppa nurgalaua. Hetkel on mingi madal jura mille alla jalgu normaalselt panna ei saa ja kitsas on kah. Peaks tegelt mingi telekaalus või midagi olema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sain täna hommikul kätte oma r9 280x videokaardi. Eelmine pangestas arvutit ja undas nagu segane. Nüüd saan teha mis tahan arvutis ilma ühegi mureta :)

 

Võtsin esmaspäevani töölt ka vabaks kuna vaja ära õppida natuke javas veebisaitidega suhtlemist kuna paar programmijuppi vaja kirjutada. 1 oleks jupp mis võtab saidilt mmobuyer.com info ja teavitab kui on ostja teatud serverites kullale ja teine oleks mis jälgib hindasi cryptocoinide saitidel.

 

Javas teen kuna sellega on rohkem kogemusi kui teiste keeltega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna lähen ikka tööle kuna ülemusel pole kedagi teist võtta. Kui viljandis kellegil tööd vaja võtke ühendust.

 

Uus eesmärk on omale arvuti korpus ära osta ja laud korda teha. Vaja oleks lihvida vana lakk maha ja uus peale panna. Kui kunagi selleni jõuan siis teen kindlasti ka pilte tööst.

 

Korpuseks tahan võtta Fractal Design Define R4

http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/248669/

 

Meeldib minimalistlik stiil.

 

Wowi botid mille kuu aega tagasi tegin said ka valmis, nüüd peaks nad minimaalselt teenima 20 euri päevas.

 

E: Sain kogu oma hetke wowi kulla stocki maha müüa ja andsin selle raha vennale kellele veel siiani võlgu olen olnud. Nüüd on temaga võlg 10 euri ja kellegile teisele peale riigi enam võlgu pole. Ei ole ka hetkel kaelas ühtegi jama ja elu tundub minevat ülesmäge.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jõudis kätte päev kus ma jõin ennast jälle täiesti perseauku ära. Kaklesin ühe vennaga täiesti lambist, pärast võtsin taga napsu ja olime parimad sõbrad. Sattusime jooma mingisse punkrisse kuhu õhtu lõpul lendasid sisse mendid, surusid kõik maha ja pistsid käed raudu ja viisid autosse. Sokkisid midagi relvadest ja asjadest. Ei tea mis toimus igastahes mingi 30 minti istusin kongis kui mind minema lubati, midagi rohkemat ei öeldud.

 

Hommikul tööle ka ei jõudnud... Peab ennast uuesti käsile võtma ja vaatama et sellist asja enam ei juhtuks.

 

E:

Tellisin omale ära sellise asja: http://www.oomipood.ee/product/zd-99/jootejaam-48w-150-480deg

Plaanis veel ära tellida kick moodul: http://www.madvapes.com/the-kick-by-smok-tech.html

 

Kick moodul on e-sigareti jaoks. saad regullida seal teatud võimsusele e-sigareti.

 

Siis veel vaja akusi. Plaan võtta umbes sellised : http://www.ebay.com/itm/AW-IMR-18650-x-2-Pcs-Li-MN-HIGH-DRAIN-BUTTON-TOP-RECHARGEABLE-3-7v-2000mAh-/141277489288

 

Siis ehitan omale ise e-sigareti oma maitse järgi :)

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.