Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Psühhiaatri käest ilmselgelt.

 

Just nimelt.

 

Üks põhjus miks võtma hakkasin, oli see, et ma ei suutnud millegist naudingut tunda enam. Kunagi nolasin ruuni ja nüüd pole pikka aega viitsinud üldse mängida.

Eile, aga lõpuks üle aastate mängisin päev otsa ja nautisin täiega :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jõudsin kohale siis Tallinnasse Tähetorni hotelli. Homme kell 8 algab esimene tööpäev rehvivahetajana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nädalakese tööl olnud. Ostsin omale korralikud ecco jalatsid esimesest palgast. Hetkel Olen tööga suht rahul. Teen umbes 10-12 tunniseid päevi. Aeg lendab.

 

Arvatavasti kui töö otsa saab võtan Tallinna oma korteri ja otsin siin veel midagi tegevust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jah ikka üürile võtan korteri. Praegu siis selline plaan, et elan kuu suht säästlikult. Max 50 nädal kulutan.

Veel plaanis teha kasutatud arvutijuppidega äri. Hetkel panin 100 euri posu juppide alla mille eest kavatsen saada 200 euri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

100 eurist mis juppide alla panin olen 50 tagasi saanud ja suur posu alles neid.

 

Reedel käisin club hollywoodis ja laupäeval ja pühapäeval oli mul tüdruk tallinnas külas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tulin lõpuks nädalavahetuseks viljandi puhkama. Kaalun siin praegu mõtet, et võtta hoopis kevadel korter Tallinna ja praegu palga eest kiiresti trahvid ära maksta, saaks aasta pärast load korda.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No hetkel 200 trahve maksnud ja üle 200 arvel ja veel 200 eest arvutijuppe. 200 saan veel täna palka ka. Eks ta vaikselt siin läheb jah. Olen omale ostnud uued ecco jalatsid 100 euri eest ja pierre cardini vöö 30 euri eest. Siin ei taha nagu kalts ringi käia. 6 detsember lähen soome vennaga kokku saama ja finest peole. Ülemus lubas ka mingi istumise teha kui hooaeg läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Üritan jalule saada. Yewe toksida pole mulle kunagi meeldinud. Tapsin ganosid raha jaoks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väike vahekokkuvõte siis.

 

Esmaspäeval ostsin omale veel veidi riideid. Teksad, triiksärgi ja pulloveri. Kokku läks 185 euri riietele, aga vähemalt korralikud mida julgeb näidata.

Maksin ära veel 100 euro eest trahve ja ostsin ja müüsin arvutijubinaid. Hetkel peaks olema mingi 400 euri väärtuses neid.

Viimane tööpäev on 8 detsember, siis toimub ka ülemuse korraldatud pidu.

Soome minek jääb kahjuks ära kuna vend otsustas hoopis kruiisile minna.

 

Hetkel on mõtted sellised, et kui töö läbi siis kolin viljandi tagasi ja teeme vähe tüdruku juures remonti ja elame seal ja võtan kevadel Tallinna korteri. Kui olen viljandis, siis saan ka piisavalt vaba aega, et enda pokkerisaidiga tõsiselt tegeleda.

 

Ülemus rääkis, et kindlasti soovitab mind teisele firmale kes tegeleb rehvitöödega viljandis. Võibolla lähen ka viljandis rehvitööd tegema, ei tea veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ostsin täna domeeni ära oma pokkerisaidi projektile. Hetkel veel saidi nime avaldada ei taha, aga see pole enam kaugel kui teen start-up foorumisse oma teema.

 

Ülemusega siin arutasime, et saan vist hooajaväliselt ka siia tööle jääda. Saan vist ikka varem Tallinna elama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noorel inimesel viljandis raske normaalselt elada jah... Vahepeal olin isegi tallinnas aga suht kurnav oli. Ei istunud kuidagi. Kõige raskem oli elukoht leida. Lõpuks võtsime kahepeale mingi urka. Korralik euro aga trepikoda oli küll hullem kui kolhoos.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kindel töö olemas. Otsin 2 toalist korterit nüüd üürile. Kuni 300 eur kuus loodan leida.

 

Ostsin täna omale ilusa talvejope 70 euri eest, käisin juuksuris ja esimest korda solaariumis.

 

Mõtlesin välja kuidas tööl ka elu lihtsamaks teha androidirakenduse abil, rääkisin ülemusele ideest ja talle meeldis. Tegin hinnavaatlusesse teema, et leida androidi arendaja, teema asub siin: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=629251&highlight=

 

kui ma normaalse hinnaga pakkumist ei leia, teen ise ära ma arvan, ülemus on valmis raha välja käima küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lähme suve lõpus austraalia aastaks, Seal teenib korralikult aga algkapitali on vaja 2000€

 

Ega seal elu pole nii lill nagu tundub, ise tean paari tuttavat, kes on öelnud, et vaeva peab kõvasti nägema, et ära elada.

Muidugi sellegipärast tasub minna, saad reisida ja maailma näha, aga ootusi liiga kõrgeks ei tasu ajada.

 

Sulle Genka aga edu oma tegemistes ja hea näha, et järjele oled saanud


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lähme suve lõpus austraalia aastaks, Seal teenib korralikult aga algkapitali on vaja 2000€

2000 on suht riskantne ikka.. Viisa+kindlustus+lennupiletid juba lähevad ligikaudu 1300 eurot. 700 euroga võib ära jopata, aga kui kohe tööd ei leia siis on asi kiire jamaks kiskuma. Targem oleks mingi sõbraga minna, mõlemad 3500 eur(ütleme, et 2000 jääb peale viisasid ja muid asju alles), kahepeale kohe esimese asjana auto osta ning edasi peaks üpriski lihtne olema kui natukenegi vaeva näed.

 

Ootused tuleb just kõrgele seada minu arust. Kui madalad ootused on, siis lähedki sinna mütsiga lööma. Endal ka sinna minek ja sean oma ootused ikkagi üpris kõrgele. Vaeva peab nägema lihtsalt, et midagi saavutada.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2000 on suht riskantne ikka.. Viisa+kindlustus+lennupiletid juba lähevad ligikaudu 1300 eurot. 700 euroga võib ära jopata, aga kui kohe tööd ei leia siis on asi kiire jamaks kiskuma. Targem oleks mingi sõbraga minna, mõlemad 3500 eur(ütleme, et 2000 jääb peale viisasid ja muid asju alles), kahepeale kohe esimese asjana auto osta ning edasi peaks üpriski lihtne olema kui natukenegi vaeva näed.

 

Ootused tuleb just kõrgele seada minu arust. Kui madalad ootused on, siis lähedki sinna mütsiga lööma. Endal ka sinna minek ja sean oma ootused ikkagi üpris kõrgele. Vaeva peab nägema lihtsalt, et midagi saavutada.

 

Keegi pole väitnud, et vaeva ei pea nägema, seda peab igalpool nägema.

Lihtsalt paljude ootused on nii kõrged, et lähevad teenivad, elavad paradiisi elu, ning kui tuleb välja, et sealne elu polegi nii kerge, siis võib kerge masendus tekkida.

Kunagi vana klassiõde tahtis ka minna, nüüd käis ära, ta oli isegi kusagil saates kui ma ei eksi, võin otsida ja hiljem lehekülje panna, ning seal ta ütles samamoodi, et ta ei nurise, samas ootused olid kõrgemad ja pettumus tuli kiirelt. Teenistus ikkagi väike + elamine ja kõik muu suhteliselt kallis.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NordicBlood, endal isa tädi läks austraaliasse elama, kuigi koolis oli ta kaheline ning õpetajad ütlesid, et võid postitantsijaks minna, praegu on Austraalias miljonär, kuid seda on ta raske tööga saavutanud, mida Austraalias on kergem leida kui Eestis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.