Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Miks te panete Genkale negatiivseid komentaare, Mees Lic upitab end üles ja on tubli ;)

 

hea et aru p2he v6tsid Genka :D

 

Tänud!

 

Ega see ongi nii, et kõike korraga ei saa. Paljudest probleemidest ei julge avalikult rääkidagi, kuna siis hakkab soppa nii lendama, et paha hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sinu jutt meenutab natuke minu rumalat ja laiska toakaaslast, kes joob iganädal sellepärast, et ta ei saa tüdrukust üle, tööle ka ei saanud, sest läks täis peaga vestlusele.

 

aga edu oma elu parandamisega!

 

Ega ma polegi kunagi väitnud, et ma tark inimene oleks. Meeldib mõelda, et harju keskmine.

 

Igastahes jaanipäeva veetsin pühajärvel. Pühapäeval jõin korralikult, ning kaotasin telefoni ära.

Esmaspäeval olin suht kaine ja nautisin pidu. Kõik oli tore.

 

Sai siin kokku lepitud, et võtan omale korteri. 7ndal peaks saama lepinu sõlmitud ning raha makstud ja sisse kolida.

Korter on renoveeritud 2 toaline, üür 180 eur kuu.

 

Elama hakkame seal tüdrukuga kahekesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaugel sul see java õppimine/kursused on? Tahtsid mingit paberit saada vms?

 

Peale seda kui scriptimisega enam ei teeninud(bannid) jäi androidi appide/mängude tegemine silma. Kuuldes mis rahad seal banner ADS-ga liiguvad siis otsustasin pilgu peale visata, väga keeruline polegi võrreldes RS scriptide tegemisega, lisaks graafika ja objektide liikumine/collisoin etc.

 

Mõtlesin, et näinud sul mõne scritpi sourci, et potentsiaali on kõvasti ;)

 

Kui aega/viitsimist on, Framework: http://libgdx.badlogicgames.com/index.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kaugel sul see java õppimine/kursused on? Tahtsid mingit paberit saada vms?

 

Peale seda kui scriptimisega enam ei teeninud(bannid) jäi androidi appide/mängude tegemine silma. Kuuldes mis rahad seal banner ADS-ga liiguvad siis otsustasin pilgu peale visata, väga keeruline polegi võrreldes RS scriptide tegemisega, lisaks graafika ja objektide liikumine/collisoin etc.

 

Mõtlesin, et näinud sul mõne scritpi sourci, et potentsiaali on kõvasti ;)

 

Kui aega/viitsimist on, Framework: http://libgdx.badlogicgames.com/index.html

 

Lugesin raamatul mingi mõnikümmend lehte ära ja ei viitsinud rohkem. Tundub, et mulle meeldib ainult õppida siis kui kohe praktiliselt kasutada saab raha tegemiseks asja :D

 

Täielik motivatisoonipuudus no.

 

Aga uurin, äkki köidab.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vaatasin, et ostad RS kasutajaid kokku.

Kas proovid uuesti kätte bottimises?

 

Pole kunagi lõpetanud bottimist, ei viitsi väga kirjutada kuidas ühe-kahe kasutajaga paar euri päevas teenin.

Muidu üks idee on, eks näha ole kuidas välja kukub. See viimane nädal siis tuleb 3 nädalat puhkust ja on aega tegutseda.

 

 

Pole väga oma elust kirjutada viitsinud. Korterit ei saanud kuna tüüp hüppas sõna otseses mõttes viimasel minutil alt ära. Palka tuli see kuu aint 660 euri kuna 2 päeva olid vabad tänu jaanipäevale. Kätte sain 355 millest 300 andsin onule võla katteks. Ülejäänud läks kohtutäituritele.

 

Puhkuseraha saan ainult 5 päeva eest, kuna pole tööl veel kaua käinud.

 

Vahepeal ostsin 20 euri eest hiina tahvelarvuti mille ekraani suutsin nädalaga ära lõhkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna hakkas puhkus. Sain 118 euri puhkuseraha ka. Hetkel käivad läbirääkimised 42 tollise teleka ostuks 200 euri eest.

 

Tööle tagasi alles neljandal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna hakkas puhkus. Sain 118 euri puhkuseraha ka. Hetkel käivad läbirääkimised 42 tollise teleka ostuks 200 euri eest.

 

Tööle tagasi alles neljandal.

 

Endal hakkas ka puhkus :) 2 nädalat lebo lasta :P

Ilusat puhkust sulle ! :)

Muudetud liikme awful'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Endal hakkas ka puhkus :) 2 nädalat lebo lasta :P

Ilusat puhkust sulle ka ! :)

 

Sullegi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Postkasti potsatas kindlustusnõue 4500 eurole. Fuck this.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Postkasti potsatas kindlustusnõue 4500 eurole. Fuck this.

 

Mille eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mille eest?

 

Liiklusõnnetuse eest. Alati parandatakse auto ju kõige kallimas kohas.

 

Seda nõuet ma igastahes kinni maksta ei kavatse. Liikluskindlustus just täpselt selle jaoks ongi, et kui juhtub siis maksavad. Vahet pole kas mul olid load käes või mitte, õnnetuse asjaolud sellest ei oleks muuunud karvavõrtki.

 

Teha nad otseselt ei saa midagi. Annavad inkassosse ja need on ka hambutud tiigrid.

 

Eriti julm on see, et intress on 1% kuus ehk 12% aastas. Kui tahaks maksta 50 euri kuus, siis ma peaks maksma üle 10 aasta seda tänu intressile.

 

Sätin ennast igastahes välismaale elama varsti. Eks räägin veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liiklusõnnetuse eest. Alati parandatakse auto ju kõige kallimas kohas.

 

Seda nõuet ma igastahes kinni maksta ei kavatse. Liikluskindlustus just täpselt selle jaoks ongi, et kui juhtub siis maksavad. Vahet pole kas mul olid load käes või mitte, õnnetuse asjaolud sellest ei oleks muuunud karvavõrtki.

 

Teha nad otseselt ei saa midagi. Annavad inkassosse ja need on ka hambutud tiigrid.

 

Eriti julm on see, et intress on 1% kuus ehk 12% aastas. Kui tahaks maksta 50 euri kuus, siis ma peaks maksma üle 10 aasta seda tänu intressile.

 

Sätin ennast igastahes välismaale elama varsti. Eks räägin veel.

 

 

Lol, selle 4500 euri eest saaks juba uue auto - kui halvas seisus auto oli? pmst kui see oli täiesti sõidukõlbmatu ning parandama veel läksid nood vennad ss see suht pain in the ass kuna parandus võis siis prob rohkem minna kui uue auto ost lol..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, selle 4500 euri eest saaks juba uue auto - kui halvas seisus auto oli? pmst kui see oli täiesti sõidukõlbmatu ning parandama veel läksid nood vennad ss see suht pain in the ass kuna parandus võis siis prob rohkem minna kui uue auto ost lol..

 

4500 eest saad sa kasutatud rondi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pakuti diili, et 50 euri kuus intressiga 8% aastas. Ehk maksaks ikka pea 10 aastat. Seda ma lihtsalt võimeline enda olukorras tegema pole. Suht lootusetu tunne on. Alkohol paistab ka iga päevaga aina parem sõber olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pakuti diili, et 50 euri kuus intressiga 8% aastas. Ehk maksaks ikka pea 10 aastat. Seda ma lihtsalt võimeline enda olukorras tegema pole. Suht lootusetu tunne on. Alkohol paistab ka iga päevaga aina parem sõber olema.

 

;( , soome tööle ajutiselt - midagi teha ei ole võiksid ikkagi midagi otsida, äkki saad eluga järjele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.