Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Smoke & Jacks

Soovitatud postitused

Kus juures tegin isegi /teata ja sel hetkel oli 8 adminit sees ning keegi ei vastanud, kell oli vist 1 ööse. Ma ei ole kindel kas ma õieti saatsin selle sõnumi neile või mitte, aga vastust ma ei saanud. :P

Eile sain lugeda jah neid /abi commandeid veidi aega & üks asi mis mulle väga meeldis serveris on esemete süsteem mida saad enda külge kinnitada, müts, prillid ja käekell nt.

Pole sattunud veel sellisesse serverisse kus nii teha saaks, aga ma eeldan, et see on juba päris levinud asi?

Käekell tho on imo bugged kuna see ei käi käega kaasas ja ripub õhus kui kõnnid. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline _Reventon

Sa saad panna ta käe külge ka. /kinnitaese käskluse abil

 

/abi esemed

Annab Sulle kõik sellega seonduva käsklustejada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on naljakas, kui sul on auto ära konfiskeeritud ning politsei ei anna seda kätte. Põhjus: Oodake hommikuni.

Politseis on adminid tööl ja nad mõtlevad, et nad on maailma naba. Ei saa korralikult RPdagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@ Robert

Jep selline objektide kinnitamise süsteem on väga paljudes juba. Aga vähestes serverites on võimalik nendel objektidel muuta jäset, kuhu objekt on kinnitatud. Ja enamus serverites see info ei salvestu, meil aga salvestub nende kinnitatud objektidega kõik koordinaadid ning andmed mis seotud nendega. Et jah lühidalt võib kokku võtta seda nii, et paljud on teinud, aga vähesed on teinud korralikult. ;)

 

@ Egertt.

Rollimäng polegi selline, kus sa lööd nagu joogiautomaadis mündi sisse ja pead kohe midagi vastu saama. Rollimäng on väga keerukas ning omab endas väga paljusid erinevaid külgi ja vaatenurki. Rollimäng võtab aega ja see kui sa midagi kohe kätte ei saanud, ei tähenda, et nüüd on tegemist kehva rollimänguga. Ei kindlasti mitte kuna reaalelus sul ei tagastata ka konfiskeeritud politsei parklatest 24/7 sõidukeid. Ikka on tegemist mingite tööaegadega näiteks 8.00-19.00 ja nii.

Ja kui su sõiduk konfiskeeritud siis ka põhjusega ning konfiskeerimise üks põhjus on ka see, et isikult eemaldada mingiks hetkeks sõiduk, et õpiks, mis ta valesti tegi. Ja et järgmine kord seda ei juhtuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esmakordselt on Los Santosesse tulemas suur muusikafestival TOMORROWLAND! Täpsemat infot leiate foorumist!

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=13581

 

Video hoonete ja lava paigutuste plaanist:

Muudetud liikme Smurf.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Los Santosesse on tulemas ka UFC ehk Ultimate Fighting Championship! Täpsemat infot leiate foorumist!

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=13597&pid=139565#pid139565

 

Video võistlusteaegsetest plaanitavast sisekujundusest:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uus gamemode sai loodud 2013 aasta jaanuaris, mida arendasin kuni 2013 märtsini. 2013 aprilli keskpaigas launchisime serveri uuesti, kust kõik hakkasid nullist. Juhul kui sa olid rikas enne seda, siis tõesti võisid sa 0 restardi osaliseks saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ultimate Fighting Championship saab alguse järgmise nädala pühapäeval (17.08, kell 21:30). Tule ja võta osa Los Santose ühest suurimast üritusest..loo oma võistkond ning vii see troonini. Ennast registeerida saate te siin: http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=13965


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See teade tuleb sellest, et meil on Launcheri fail ehk Launcher.exe avalikult link ülesse pandud ning Launcher on krüpteeritud ja kuna antud viirusetõrje programmid ei suuda krüpteeritud programmi sisse vaadata, kas tegu on kahutu või kahjuliku programmiga, siis määratakse automaatselt rakendus viiruseks. Kuna enamus viirused krüpteeritakse ära, aga meil antud juhul on Launcher sellepärast krüpteeritud, et mingi SAMPerist ninatark ei hakkaks serveri turvameetmetest läbi proovima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Esialgne wiki sisu on loodud, kindlasti tuleb seda veel täpsustada, tuues välja rohkem detaile ja värke, aga eks seda aeg näitab, kust mida rohkem seletada tuleb jne. Nüüd hakkab Timo seda Wiki lehele ümber liigutama ja ma hakkan nüüd SnJ2'e asju läbi testima ja vigasid parandama.

 

Kokku sai WIKI teksti 55 A4 lehte umbkaudu 20 000 sõnaga.

 

 

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=13333&pid=146723#pid146723


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tähelepanu!

 

Kõik foorumikontod, kes pole sisseloginud foorumi kuu jooksul enne 21.09.2014 kuupäeva, kustutatakse ära, mida pärast enam pole võimalik taastada. Tegemist on suuremat sorti korrastusega, et saada lahti kunagi tehtud topeltkontodest ja muudest kontodest mis on seisma jäänud kellegi poolt.

 

Kõike paremat,

Smoke's & Jack's juhtkond

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga paljud küsisid mult SnJ2 arendades PMis pidevalt, et mis seal tuleb uut, mis muutub jms. Pea enamjaolt ma vastasin kõigest sõnaga 'kõik', seega kes oli tark see võis juba aimata, mis kõik on tulekul. Väga paljud on ka kuulnud jutte, et tuleb 0rr. Tõesti ma olen öelnud, et ma ei tee seda, kuid viimaste arutamistega oleme jõudnud teatud isikutega järelduseni, et majandust korda saada tagasi on vaja teha 0rr. Praegu on selleks ka õige aeg kuna SnJ2'es on majandust väga palju korrigeeritud ning tasakaalustatud ja SnJ väljub betafaasist. Kuna praegune majandus on kõigi nende pidevate muudatuste jms asjadega väga tasakaalust välja läinud. Üheks heaks näiteks on ettevõtete palgad alguses kõigil suht 7500, mille järgi me tasakaalustasime seda mõned korrad. Kuid kogu selle ajaga oli juba damage antud kohast suht tehtud.

Viimastel päevadel on ka PMinud mitmed inimesed, et kui tuleb 0rr, siis see on mängijate ülelaskmine vms. Ärge tormake liialt kaugele kuna te ei tea, milline 0rr tuleb. Me ei tee päris tavapärast 0rri, kus kõik täiesti nulli lüüakse ja kõik peavad absull kõik asjad uuesti saavutama ja ostma ning RP testist algust uuesti tegema nagu eelnevad serverid seda on teinud. Ei, me lööme ainult nulli mängijatel IG rahalise seisu, IG kontodel erinevad inventorys olevad asjad ning muud levelid, xpd jms, majad, firmad ning sõidukid. Mängijatele jäävad alles kõik nende kasutajad ning lisakasutajad, mis nad ostnud ja kasutajale kuuluvad annetusprivileegid ja annetuspunktid ning kõik bannid jäevad peale nii nagu nad on hetkel.

0rr'iga tuleb veel kaasa ka foorumireset teemade ning postituste näol, kasutajad ning kõik foorumi kategooriad ning alafoorumid toome backupist üle. Paljud on näinud ka foorumi üleval warninguid ning veateateid, see peaks samuti foorumiresetiga korda minema. Millal 0rr tuleb pole päris täpselt kindel, kuid arvatavasti võtab see aset kusagil 5-7 septembri vahepeal. Seega kasutage nüüd oma kogutud ning kümne küünega kinni hoitud vara ning tundge sellest rõõmu!

Veel on ka suur punt inimesi olnud, kes on hakanud mulle PMima kandideerimis avaldusi. Uute meeskonnaliikmete kandideerimist võib lugeda siit maalt alustatuks. Palun saatke kõik oma kandideerimisavaldused foorumikontole nimega: Kandideerimine isegi isikud, kes mulle või teistele modedele on saatnud avaldusi. Võtan peale mõndasid avaldusi need kokku ning paned edasi adminiprivasse, kus siis hakkab edasi arutamine.

Tean, et väga paljudele selline lüke kindlasti ei meeldi, kuid see on vajalik pikasperspektiivis.

Sooviksin ka tänada ex-sAdmineid, kes viitsisid ka omast vabast tahtest ning ajast seni SnJi jooksutada, kuid käitumiste olude sunnil läksid asjad nii nagu nad on hetkel.

Lõpetuseks ütlen ka, et lähipäevil annan teada ka SnJ2'e uuenduste pagasi kõigile avalikult teada. Treilerit arvatavasti hetkese seisuga ei jõua valmistada kuna liialt palju on tegemist.

 

Tänan lugemast,

Caupo

 

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=114&pid=150412#pid150412


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0rr'i serverile siiski ei tule, mis eelnevalt foorumis sai välja öeldud. Kõik põhjendused ja seletused asutavad teadaannete teemas.

 

Link teadaannetesse: http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=114&pid=150841#pid150841

 

Smoke's & Jack's 2 arendused on avaldatud!

Rohkem infot:

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=13333&pid=150942#pid150942

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.