Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Smoke & Jacks

Soovitatud postitused

Smoke's & Jack's 2 on LIVE's! Tulge kaema uue ajastu kasutajamugavust, kus pead veelgi vähem mõttetuid süsteemi poolseid käsklusi trükkima, et midagi sooritada, mis on küllustatud teistes Eesti serverites. Ja tunneta ka uusi ainulaadseid mugavusi nagu ka firmade intide isedisainimine, lemmik linkide ja tekstuuride salvestamist ning palju muud! : )

 

_________________________________

 

SnJ2 Day #1 Patch!

 

Enamus vead, mis teavitati on nüüdseks fixed. : ) Mõni üksik jäi veel parandamata kuna uni lihtsalt tikub peale. Suured tänud kõigile, kes võtsid osa avamise päeval uusi mugavusi tunnetada.

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=15232&pid=154074#pid154074

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käimas on järjekordne kampaania, mille käigus mängijatele antakse võimalus luua serverit esindav postitus. Esimesele kohale on auhinnaks 500 annetuspunkti!

Rohkem infot:

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=15319

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
DotFuscator on halb.

Mul võttis tunnike, et cleo ja s0beitiga sisse tulla. Pole mõtet panna launcher volumeID ja muid huinaasid kontrollima, kui ei mõista kuidas kaitsta koodi. Need saab kustutatud. Muide seda vmware "protectionit" saab kahe klikiga bypassida.

 

Palju õnne sulle, sa oled see 1% kes oskab selliseid asju ja kulutasid just enda elust tunni mingi mõtetu launcheri peale (või siis õppisid midagi uut).

Võib olla rohkem kui tunni, inimestele meeldib asju suuremaks ja väiksemaks valetada, eks sa ise tead paremini, see on ju sinu aeg.

 

Igastahes oled sa kõva meister, et oskad DotFuscatori odavat tööd uuesti lahti lugeda, vean kihla, et internet on neid programme täis, minu viga, et liiga mugavaks läksin.

Sa tead väga hästi, et arendajatel on targematki teha kui häkkeritele ban'e lajatada või mingit mega turvalist süsteemi kirjutada, et nende eest kaitsta. Kahjuks mul ei ole aega endale ise samp client ja server kirjutada, et häkkereid vältida, sellepärast leidsin, et on lihtsam ja kiirem kirjutada väike launcher mis 99% tegelastest eemal hoiab.

 

Kuna sa tulid siia show-off'i tegema, et sa oled ilgelt tark ja osav siis kirjuta mulle PM ja räägime. Võid tõestada, et sa oled nutikas, mitte lihtsalt script kiddie, kes ainult teiste programme kasutab. Kirjuta mulle kuidas ma saaksin oma niigi vähese ajaga olukorda parandada, too välja teisi nõrkusi ning ma suhtun sinusse austusega, vastasel juhul oled sa lihtsalt puhas tühikargaja. Ära palun seda maini, et ma peaksin mõnda teist obfuscatorit kasutama, ma saan sellest ise ka aru.

Muudetud liikme ApDea'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorum suht pekkis omadega!

 

Kuna mu konto kustutati eemal olemise pärast, siis pidin ma uue konto tegema. Registreerida saab aga lihtsalt sisse logida ei saa :(

 

1.Ütleb, et pw vale

2.Taastan parooli ja proovin uuesti samaprobleem

3.Panen mitukorda valesti parooli saan selle vertification asja, täidan ära ja ütleb pean 15 min ootama, kuna olen liigapalju valesi andmeid pand.

4.Kõik hakkab algust peale..


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorum suht pekkis omadega!

 

Kuna mu konto kustutati eemal olemise pärast, siis pidin ma uue konto tegema. Registreerida saab aga lihtsalt sisse logida ei saa :(

 

1.Ütleb, et pw vale

2.Taastan parooli ja proovin uuesti samaprobleem

3.Panen mitukorda valesti parooli saan selle vertification asja, täidan ära ja ütleb pean 15 min ootama, kuna olen liigapalju valesi andmeid pand.

4.Kõik hakkab algust peale..

 

Enne sisse logimist veendu, et sul on caps-lock maas, või peal. Oleneb mis parooli sa kasutad. Kontrolli üle, kas kirjutamisel tekivad kirjavead, ka võib asi selles olla et sa registreerusid parooliga, millel oli kirjaviga.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
DotFuscator on halb.

Mul võttis tunnike, et cleo ja s0beitiga sisse tulla. Pole mõtet panna launcher volumeID ja muid huinaasid kontrollima, kui ei mõista kuidas kaitsta koodi. Need saab kustutatud. Muide seda vmware "protectionit" saab kahe klikiga bypassida.

 

Ma arvan, et sa said hakkama millegiga, mida keegi teine ei suuda. Ilmselgelt ei ole launcher 100% turvaline ja sellest mööda hiilimine ei ole võimatu. Palju õnne, aga sa ei saavutanud sellega sisuliselt midagi. Igas serveris võime kohata häkkereid, lihtsalt launcher on selleks, et kuskilt tänavalt poisikesed ei tuleks mängurõõmu ära rikkuma.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne sisse logimist veendu, et sul on caps-lock maas, või peal. Oleneb mis parooli sa kasutad. Kontrolli üle, kas kirjutamisel tekivad kirjavead, ka võib asi selles olla et sa registreerusid parooliga, millel oli kirjaviga.

 

Ega ma loll ei ole, see oli süsteemi viga, sõbral ju täpselt samamoodi. Korda sain selle nii, et enne logisin telos sisse ja pärast ei tuld enam arvutis probleeme!


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SBK läbitud ja sain ka esimsele linnaloale... Peale kerget koosolemist sõpradega jõudsin ka pisut aega leida, et pisut uuendusi teha. : )

Parandused, mis tulid saab lugeda foorumist täpsemalt. ;)

http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=15758&pid=166510#pid166510

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mängijabaas on küll langenud, aga ega me pead norgu ei lase!

 

Administratiivis on olnud suured muudatused, kontrollige esimest lehte või külastage foorumit - http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=7294

 

Los Santose Triathlon - http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=17279&pid=177173#pid177173

Muudetud liikme E.C'i poolt

Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Triathlon üritus kujunes edukaks, mingeid probleeme ei tekkinud, RP sisukas õhtu oli imo, saime ka stabiilse playerbase'i kätte.

 

lr88TvW.png

uoZsgTr.png

ozF1y5O.png

5EKwTS6.png

v74ALyx.png

ybxsBHJ.png

QyPNYvR.png


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eemaldasime relvameistri, mehaaniku, bioloogi ja keemiku levelid ning XPd. Sealhulgas ka kõikide nende tasemetega seonduvad nõuded erinevatel toimingutel.

Seega nüüd saate kõiki neid toiminguid teha ilma mingisuguse takistuseta ja luua juurde RPd, mis eelnevalt võis takistuste pärast tegemata jääda! smile emoticon

 

Mehaanikud saavad kõiki asju teha, mis nende valduses CMDdega on, samuti saavad keemikud kõiki narkootikume tüüpe toota, bioloogid ükskõik milliseid taimi ning relvameistrid ükskõik milliseid relvi toota.

 

Kõik võimalused on nüüdseks teile avatud nii, et andke aga ainult tuld! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Vägev vale info tho.

 

Sa ise kirjutasid ju, et uus UCP tuli selle pärast, et keegi häkkis vana kaudu andmebaasi sisse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Ma kirjutasin "NIIÖELDA". Ehk siis insta kohe häkiti sisse jms?

 

Mingi vend arvas, et ta häkkis sisse, selle pärast võtsite UCP maha?

Seleta lahti, mida tähendab "niiöelda sisse häkkimine"?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.