Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ajateenistus 2013

Soovitatud postitused

Mis kuradi kehviku juttu te räägite siin, iga inimese enda asi, kas ta läheb või ei lähe. Kui tal on selleks kindel põhjus siis las olla, mis see teie asi on.

Nagu keegi enne ütles, et just nimelt paljud lähevad sinna, et see kaelast ära saada, 100% kindel, et väga paljud ei läheks sinna vabatahtlikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna sa pole sõjaväelist väljaõpet läbinud, siis sa oledki justnimelt kehvik. Sõja ajal pakid kotid kokku ning põgened teiste naistega Soome?

Tule rahuajal mulle uketaha sellist juttu ajama. Pole sul sellest kaitseväest kasu midagi kui sa ludri oled. Mis sa arvad,et kõik kes kaitseväes ära käivad hakkad kohe peale seda patriootideks ja astuvad sõtta we? Ära unistagi..

Mees peab tegelema endale elatuse teenimise ja tulevikuga, mitte metsas ringi roomama ja ettekujutama, et nüüd on sõdur valmis.

Ei taha ego panna, aga tulgu mingi suvaline kaitseväe läbinud vend mulle sellist juttu ajama, et ma kehvik, siis näitan talle ise kes kehvik on...

Ainult ajupestud või nõukaaega kinni jäänud inimesed arvavad, et kaitsevägi teeb meheks ja kes käinud ei ole on ludri..

Kordan veel: Tean väga paljusid, kes kaitseväe läbinud, valdav enamus ütleb, et täielik ajaraisk.. Mehelikumana pole ka keegi tagasi tulnud. Võib-olla ropendama on paremini õppinud sealses maskuliinses seltskonnas ja naljaampluaad suurendanud, muud mitte midagi. Pole mõtet ette kujutada, et seal sinust rambo vormitakse.

Pluss sul pole mitte ühtegi normaalset argumenti vist tuua peale selle, et Venemaa tungib kohe kohe kallale ja kõik kavatsevad seljuhul peale kaitseväelaste jalga lasta või on padulollid ja ei oska relva õigetpidi kättegi võtta, sest kaitsevägi läbimata...

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kehvikud olete siiski, kaitsevägi paneb põhja distsipliinile, otsuste tegemine rasketes olukordades areneb, laiendab silmaringi, saab relvaga lasta, (tõstab enesekindlust) jne jne

Ei ole vaja siin kõvatada kui pole kaitseväes käinud. Muidugi on sul õigus oma arvamusele aga ma arvan et enamus kes on Kuperjanovis käinud võivad öelda et see polnud ajaraisk.

Ja üks asi on veel hea, saab mõnuga Eesti raha raisata ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kehvikud olete siiski, kaitsevägi paneb põhja distsipliinile, otsuste tegemine rasketes olukordades areneb, laiendab silmaringi, saab relvaga lasta, (tõstab enesekindlust) jne jne

Ei ole vaja siin kõvatada kui pole kaitseväes käinud. Muidugi on sul õigus oma arvamusele aga ma arvan et enamus kes on Kuperjanovis käinud võivad öelda et see polnud ajaraisk.

Ja üks asi on veel hea, saab mõnuga Eesti raha raisata ;)

Kuidas ma kehvik olen ikkagi? Kas siis kõik riigid, kus pole kaitseväe kohustust on täis kehvikuid või?

Käin poksi trennis, mis sa arvad, et seal ei pea distsipliini olema ja pinge all olema. Enesekindlust tõstab vast kõvasti rohkem kui kaitsevägi. Minu sõpradest enamus siiski ütleb, et see ajaraisk, pole vahet kus nad aega teeninud on..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas ma kehvik olen ikkagi? Kas siis kõik riigid, kus pole kaitseväe kohustust on täis kehvikuid või?

Käin poksi trennis, mis sa arvad, et seal ei pea distsipliini olema ja pinge all olema. Enesekindlust tõstab vast kõvasti rohkem kui kaitsevägi. Minu sõpradest enamus siiski ütleb, et see ajaraisk, pole vahet kus nad aega teeninud on..

 

Kui sa tunned ennast tõesti nii puudutatuna selles teemas siis olgu, las olla. Käi ilusti oma trennis edasi ja pürgi oma unistusteni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,et kas sõjaväes saab igakuu mingi raha ka või eksin ?Sest kuskilt ma lugesin ,et võib saada kuigi palju :P

Ja lugesin ülemisi kommentaare :D ,ega sa võid trennis käia aga kui sõda tuleb mida sa selle oskusega teed seal ?Saaksid ennem kuuli kui jõuad kedagi läbi peksta või mida iganes .Ja ega keegi selle pärast kehvik ei ole kui kaitseväkke ei lähe ,igal ühel omavalik kas läheb või ei lähe .

Omal on küll plaanis minna ja ära käia aga see on nõme ,et füüsiline vorm läheb seal suht pekki (N)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa tunned ennast tõesti nii puudutatuna selles teemas siis olgu, las olla. Käi ilusti oma trennis edasi ja pürgi oma unistusteni.

Ei noh, ma ei väida, et selllest kaitseväest pole midagi kasu. Kindlasti on. Minu arust võiks seda lihtsalt teha kõvasti väiksema aja jooksul. Ja ajab lihtsalt marru selline suhtumine, et kaitseväe läbimine, teeb poisikesest mehe.. Kui inimene pole tööd leidnud ja haridust ei omanada, siis olen täitsa selle poolt, et sellised loodrid peaksid otsemaid teenistusse minema, et mitte niisama logeleda.

Küsimus ,et kas sõjaväes saab igakuu mingi raha ka või eksin ?Sest kuskilt ma lugesink ,et võib saada kuigi palju :P

Ja lugesin ülemisi kommentaare :D ,ega sa võid trennis käia aga kui sõda tuleb mida sa selle oskusega teed seal ?Saaksid ennem kuuli kui jõuad kedagi läbi peksta või mida iganes .Ja ega keegi selle pärast kehvik ei ole kui kaitseväkke ei lähe ,igal ühel omavalik kas läheb või ei lähe .

Omal on küll plaanis minna ja ära käia aga see on nõme ,et füüsiline vorm läheb seal suht pekki (N)

Saab küll seal jah iga kuu mingi raha.

Ega see, et ma kaitseväes ei ole käinud, ei tähenda, et ma kohe kuulide ette kavatseks ronida. Sõja argument suht pointless. Ei juhtu seda lihtsalt. Ja enam ei ole sõdimine selline nagu see oli kunagi.. Kui sõda peaks tulema, siis küll see relva käsitlemine ka kiirelt ära õpitakse. Kaitsevägi ei tee sinust tippsõdurit.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Countz, kas sa pole samuti kehvik kui sa oled uhke selle üle et saad Eesti raha raisata? :)

Patrioot missugune meil. ''relvaga laskmine tõstab enesekindlust'' (memmeka jutt imo)

Ma vast olen juba maininud seda, aga ka minu arust on see ajaraisk.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Countz, kas sa pole samuti kehvik kui sa oled uhke selle üle et saad Eesti raha raisata? :)

Patrioot missugune meil. ''relvaga laskmine tõstab enesekindlust'' (memmeka jutt imo)

Ma vast olen juba maininud seda, aga ka minu arust on see ajaraisk.

 

Kas ma raiskan meelega Eesti raha? Ei. Riik ise sunnib mind seda raiskama, ning võtan sellest viimast.

Haha, Ma ei ole öelnud et relvaga laskmine tõstab enesekindlust. Ma tõin need kaks asja eraldi välja - saab relvaga lasta JA kaitsevägi tõstab mõnes mõttes enesekindlust, sellepärast ma tõingi selle välja sulgudes. Kui sa oleksid emakeele tundides käinud siis saaksid aru kuidas loetelu lugeda ;)

 

Ajateenistuses saab esimesed kolm kuud kuskil 75 euri ja edaspidi kuskil 100 euro kanti, kui oled eelkutse siis saad mõnikümmend eurot rohkem.

 

Ning jah, Edi Murfi, ma olen sinuga lõpuks ühel meelel :)

Muudetud liikme CountZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega tänapäeval kasutatakse sõdades tuumarelvi rohkem ning väga ei hakata jalamehi saatma teise riigi piirile sõdima, nii tehti kunagi. Sõda nagunii ei tule arvatavasti väga lähi-tulevikus.

Eks inimene ise teab, kas minna kaitseväkke või mitte, kuid nüüd vast see kohustus olemas riigi poolt.

Ise käin ära kindlasti, kuna sleline asi huvitab ennast ning kellel on see ajaraisk seal, siis sellel pole selle sõjaväe vastu ka suurt huvi arvatavasti.

Sellel teemal pole väga suurt mõttet vaidlema minna nüüd küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui ma ei eksi siis peale selle, kui USA pommitas 2 korda Jaapanit II maailmasõja ajal, pole seda enam kordagi massihävitusrelvana kasutatud.

Külmasõjas küll tehti katseid, aga sellega see piirdus.

 

See väide, et jalavägi sõjas ei käi või siis et varsti ei käi, on suht ebareaalne veel.

Kõige ees on jalavägi. Otseses mõttes kahurilihana. Tee tehakse miinidest ja igast muust koledast mandist puhtaks. Sest näiteks üks sõdur maksab kordades vähem kui tank. Samas tankiga on võimalik suuremaid hävitustöid teha.

Kui tee on puhas siis saadetakse alles kallis tehnika nagu näiteks tankid, soomukid, miinidraalid, droonid, hävituslennukid jne jne.

Muidugi on jalaväel ka oma rasketehnika, sest kiirus on sõjas väga tähtis.

 

USA puhul on hea näide see, kui peale 9/11 kuulutati nii öelda "sõda" lähis-ida riigile. Siis saadeti paugu pealt sinna kõik, mis vähegi võimalik.

Puhas jõu demonstratsioon. Sest paneks jalad tudisema küll, kui põhimõtteliselt ööpealt on riik kümneid tuhandeid USA sõdureid ning tehnikat täis.

 

 

Ma ise olen näiteks kaitseväes oma aja ära teeninud.

Soovitan kõigil ära käia, sest saab uusi kogemusi ja tutvusi.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajateenistus peaks juttude järgi tegema poisist mehe, aga minu meelest täielik jama jutt. Lihtsalt jääd tööst ilma, käid mingi 75 eur eest kuus seal pumpamas ning õppimas nagu koolis. Käisin ise just arstlikus ära ning täna ühele heale trikkile mis ei tee mind ei vigaseks ega midagi sain C ehk ei pea kunagi sinna minema :) Kui kellegil huvi on siis pm ja võin teatud summa eest õelda mis trikiga ära pääseb ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ajateenistus peaks juttude järgi tegema poisist mehe, aga minu meelest täielik jama jutt. Lihtsalt jääd tööst ilma, käid mingi 75 eur eest kuus seal pumpamas ning õppimas nagu koolis. Käisin ise just arstlikus ära ning täna ühele heale trikkile mis ei tee mind ei vigaseks ega midagi sain C ehk ei pea kunagi sinna minema :) Kui kellegil huvi on siis pm ja võin teatud summa eest õelda mis trikiga ära pääseb ;)

Juba kirjapildist näha, et oled paras ludri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra mingi riigikaitse pask tuleb varsti,seal saab kahsita seesroomata. Sõjaväkke mind ei võeta, sest ma olen kirjaoskamatu ja ei saa reeglitest aru.

Ütled, et sul oli südamelihaste põletik ja ravisid erakliinikus ja hui sind võetakse.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ajateenistus peaks juttude järgi tegema poisist mehe, aga minu meelest täielik jama jutt. Lihtsalt jääd tööst ilma, käid mingi 75 eur eest kuus seal pumpamas ning õppimas nagu koolis. Käisin ise just arstlikus ära ning täna ühele heale trikkile mis ei tee mind ei vigaseks ega midagi sain C ehk ei pea kunagi sinna minema :) Kui kellegil huvi on siis pm ja võin teatud summa eest õelda mis trikiga ära pääseb ;)

Teadmiseks, et tööandja peab säilitama sulle töökoha. Ja see nõue ei ole mingi "tühi" nõue (mõned võivad arvata, et nagunii midagi ei tehta, kui ikkagi töökohta ei säilitata). Kui muidugi sul ei ole mingit oma firmat vms (ja veel, kui enda firmas oled ainuke töötaja). Aga seetõttu ongi kõige mõttekam ära käia kohe peale keskkooli.

Ma ei ole aru saanud nendest, kel ei ole ei pere ega töökohta või/ja muid kohustusi ning ikka üritavad iga hinna eest ajateenistusest ära pääseda (ei ole isiklikult sulle suunatud, kuna ma ei tunne sinu eluolu). See, mis riik sulle andnud on (kõik toetused, tasuta haridus ja mida iganes veel) võiks vastutasuks ikkagi midagi riigi heaks ka ära teha selle eest. Eriti hea, et ajateenistusega saab hea füüsilise vormi (kui sul seda väga pole. Ning isegi kui oled siiani selline looder olnud, siis märgatav edasiareng on ajateenistuse lõpuks ikka kindlasti olemas) ning muid huvitavaid nippe ja oskusi (alustades metsas ellujäämisest, lõpetades relva kasutamisest).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.