Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Olen kindel selles, et mälupulgal pole kasutusel NTFS vorming vaid on exFAT või FAT32. Tee kindlasti pulgale format ja formati tegemise ajal keera NTFS peale ja asi lahendatud.

Oligi FAT32 ja panin nüüd NTFS peale ja töödab (Y)

Tänud !


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.upload.ee/image/3958615/400_.png

Panin kokku siis arvuti, mille ostan 2 kuu pärast, mis arvate? Muutma ma midagi kallima vastu kindlasti ei hakka, kuna läksin isegi 20€ üle, aga sellega saab veel hakkama .D

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.upload.ee/image/3958615/400_.png

Panin kokku siis arvuti, mille ostan 2 kuu pärast, mis arvate? Muutma ma midagi kallima vastu kindlasti ei hakka, kuna läksin isegi 20€ üle, aga sellega saab veel hakkama .D

 

GTX660 asemel võtaks 290x, sest see on uuem ning võimsam pisut, kuid hinda ta ei mõjuta oluliselt. See toiteplokk mingi random jama, selle asemel kas või mingi Chieftec, Codegen.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Targad poisid võiksid mulle öelda, kuidas ma saaksin oma andmeid ühelt kettalt teisele tõsta. Praegune ketas, mida kasutan, on Win 8 Pro süsteemiga, teine on Win 7 Ultimate. Win 8 ei leia teist ketast, aga Speccys ja Device Manageris näitab selle olemasolu küll...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,et kas kellegil pole müüa odavalt s2 ekraani ,täpsemalt siis display ,mis on oleks terve ja töökorras(ORIGINAAL KA ) ??

Või keegi soovib osta s2 ,millel on display katki ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju see hind oleks?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palju see hind oleks?

nvm...

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei lähe niipidi, FM2+ süsteemil on 2 pini ümber paigutatud.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei, mis arvate, kas ja kuidas mu arvuti töötaks, kui laseksin Windows 8 peale, orginaal plaat olemas 32bit, kuid asi selles, et arvutil on ainult 512MB ram / mingi 3ghz pentium. Kas arvuti jääks väga uimaseks vms?

 

Hetkel peal Windows xp, arvuti peaks olema 8. a vana.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hei, mis arvate, kas ja kuidas mu arvuti töötaks, kui laseksin Windows 8 peale, orginaal plaat olemas 32bit, kuid asi selles, et arvutil on ainult 512MB ram / mingi 3ghz pentium. Kas arvuti jääks väga uimaseks vms?

 

Hetkel peal Windows xp, arvuti peaks olema 8. a vana.

Ilmelt jääks päris uimaseks jah. Tahab vähemalt 1GB RAMi saada.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu vanal setupil jooksis W7 normaalselt, aga uimaselt. P4 3.0 ja 1GB RAM. 8 peal jooksis see kokku installi ajal juba...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mälu võib surnud olla väga vabalt, muidu sobivus on olemas.

Mul muidu üks samasugune AM1 mälu, 512MB samuti. Kui soovi, viieka eest olen nõus loovutama.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mälu jah vähe, nagu eelkõneleja ütles, kuid näiteks kui 1G ram olev XP asendada W7 hakkab masin veidi kergemalt hingama. Üks mis on väga tähtis, pead vaatama oma graafika kaarti, see peab vähemalt directX9 toega olema. Just omal oli juhus vana kaart directX7 toega, W7 hakkas kenasti toimima, kuid filme ei saanud vaadata (arvata ka et mängud ei jooksnud) nagu filmi käivitasid viskas sinise BSD ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju võiks olla selline isend väärt http://www.upload.ee/image/3988106/sdasda.png

kast on ATX

Graafika kaart on 2 ,üks integreeritud ja teine hd 6870


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

150-200

see, et selliselt 2 graafikakaarti ei anna midagi juurde, kasutad ikkagi ainult ühte korraga. Ja kui arvad, et see SyncMaster on kaart siis eksid rängalt, see hoopis monitor.

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja kui arvad, et see SyncMaster on kaart siis eksid rängalt, see hoopis monitor.

 

SyncMaster ei ole, aga integreeritud Intel Graphics HD2500 on siiski graafika :P


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Küsin, et kas kellegil on soovi saada vanaemaid masinaid varuosadeks? Mul oleks pakkuda kaks lauaarvutit ja üks sülearvuti. Ning lisaks veel vana HP lauaarvuti juppe. Kellel huvid olemas võib Sõnumite kaudu ühendust võtta siis annan täpsemad andmed asjadest jne.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas mingeid spetsifikatsioone ka jagada suudaksid? Endal oleks DDR2 mälu vaja ning üks SATA kõvaketas.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil pole juhuslikult mõnda 22" LCD müügiks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.