Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ma rääkisin otseselt nende mängude mängimisest ja sellest, et i5 on hetkel igatepidi mõistlikum. Nende mängude pelamiseks ei ole väga vahet kas on i7 või i5. Su enda jutust tuli ka lõpuks välja, et mõistlikum i5.

"Today, for games a high-clocked quad-core i5 is better than i7 because i7 has HT which hinders gaming performance and also makes games stutter (no game except bfbc2 support HT and maybe even it stutters too). Also i5 is cheaper."

 

Okei, su jutust ei saanud väga kohe pihta sellele. Mul oli fookuses rohkem see, et i5 ja i7 vahe mängudes on väike. See HT tõesti mõjutab mängu üldist performance hetkel ainult mõnel üksikul mängul, sest need oskavad neid loogilisi tuumasid ära kasutada. Kunagi kuulsin, et väga mõttetu on osta 8 tuumalist i7-3930k/3970x või i7-960 protsessorit, sest selle ajastu mängud (loe 2010-2012) ei osanud 6 tuuma ära kasutada. Osadel juhtudel oli isegi nii, et FX-6100 (6 tuumne) oli mõnes mängus kohati halvema perf per core kui mõni Core 2 Quad süsteem. Hetkeseisuga on mõned mängud olemas, mis oskavad kasutada tuumasid, mis protsessorile ette määratud on (BF4, Crysis ja mõni oli veel).

 

Samas soovitan, alla 8GB mitte võtta mängimiseks.

Hoiva1.PNG

Hiljuti formati saanud arvuti võtab umbes nii palju mälu kohe enda alla. Mainin, et Steam, Skype ja Origin ei tööta mul hetkel, nendega koos oleks + 1GB.

 

Lisaks kui saad, Windowsi alla SSD. Palju kiirem boot ja üldine performance arvutil tõuseb kiirelt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viitsiks keegi mulle mingi ca 600 euro eest enam-vähem mänguarvuti komplekti visata siia?

Windows on endal olemas seega seda poleks vaja sinna juurde panna

Jahh, ma tean et neid 600 euro kompletke on netis sitaks aga need on juba paar kuud vanad ja selle ajajooksul on raudselt midagi paremat juba tulnud:)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcjBEcAwCMTAlowwcDj99xWcvFYj8L2OPTj67dCYJctRTdxvRO74IkUfJqqoOS8%3D

 

Ma ei viitsi midagi muutma hakata, 641€ tuli. Mängur korralik, kannatab mitu aastat veel mängimist.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem PCI kaart, kui USB pulk. Ja kõige parem oleks üldse kaabelühendus.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paar asja muuda. Esiteks see case fan on nii väikeses kastis väga mõttetu. Enne pane protsessori jahutus, sest AMD kiibid on kõik tulikuumad. Teiseks, kui võimalik, sebi SSD endale. Kolmandaks, 8350 on tiba kange kiip ka. Sellise summavahemiku eest sobiks sinna kenasti näiteks FX-6300. Säästad raha ja suudaksid veidi täiustada oma arvutit.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paar asja muuda. Esiteks see case fan on nii väikeses kastis väga mõttetu. Enne pane protsessori jahutus, sest AMD kiibid on kõik tulikuumad. Teiseks, kui võimalik, sebi SSD endale. Kolmandaks, 8350 on tiba kange kiip ka. Sellise summavahemiku eest sobiks sinna kenasti näiteks FX-6300. Säästad raha ja suudaksid veidi täiustada oma arvutit.

mitte tuhkagi ei saanud aru :D sa ei saa ette teha buildi ära ? ise ei jagu eriti matsu nendest asjadest , see build mu sõbra poolt koostatud .ja SSD'd on krdima kallid 700euri on limiit mul ja õeldakse, et maximum panustada videokaarti ja protsessorisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis Chieftecil viga on? Võrreldav toide CWT omadega...

SSD on jah odavam, kui leiab mõne eurtsi juurde panna, saab parema.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel ma ei ole kodus, et saa vaadata palju see hind võiks olla. Aga Samsung ja Intel tooteid peetakse hetkeseisuga parimateks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See toide läheb ikka arvutile mitte rösterile ma eeldan? Esiteks ei anna see seda väidetavat 600w kindlalt välja ja teiseks võiks toide ikka natuke aega normaalselt elada ka. Vaata mingi CX500 või CX600 kui sul just seda 600w kirja väga vaja on. Vanemate Samsungi ssd-dega on ka probleeeme olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ütle üks toiteplokk, mis annaks välja märgitud koguse võimsust. Ma ei tea küll ühtegi sellist toidet...

Nagu ma mainisin eelnevalt, CWT ja Chieftec on enamvähem võrdsed tootjad (CWT alla kuulub ka Corsair CX seeria). Seega on väga pointless võtta suurema hinna eest enamvähem sarnast toitekat...

SSD kohta, mu Inteli kettal on ka probleeme. Ükski SSD ei ole hetkel stabiilne. Millel suuremaid vigu, millel väiksemaid. Aga seda, kui probleemne ketas on, üldjuhul määrab ka hind. Hetkel stabiilseim olevat Samsung 850 Pro seeria ketas, aga selle hind on ka juba tunduvalt kallim.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütle üks toiteplokk, mis annaks välja märgitud koguse võimsust. Ma ei tea küll ühtegi sellist toidet...

Nagu ma mainisin eelnevalt, CWT ja Chieftec on enamvähem võrdsed tootjad (CWT alla kuulub ka Corsair CX seeria). Seega on väga pointless võtta suurema hinna eest enamvähem sarnast toitekat...

SSD kohta, mu Inteli kettal on ka probleeme. Ükski SSD ei ole hetkel stabiilne. Millel suuremaid vigu, millel väiksemaid. Aga seda, kui probleemne ketas on, üldjuhul määrab ka hind. Hetkel stabiilseim olevat Samsung 850 Pro seeria ketas, aga selle hind on ka juba tunduvalt kallim.

kui need kõik nii vigased jms on ss äkki ei tasuks võtta ? saaks nt parema videokaarti v prose ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui need kõik nii vigased jms on ss äkki ei tasuks võtta ? saaks nt parema videokaarti v prose ?

 

Ma ei ole väitnud, et need nii vigased nüüd on, et kasutada ei saa. Kõiki saab, lihtsalt on osad tootjad kasutanud veidi odavamaid komponente, et SSD oleks võimalikult odav. Näiteks Cruciali M500 seeria kiirus oli ülimalt madal, võrreldes teiste SSD'dega. OCZ oli kunagi kvaliteetne, aga see firma on õhtal omadega.

Hetkel stabiilsemad on Intel ja Samsung. Eks see ole sinu otsustada, kuidas sa käitud. Mina kiiruse huvides võtaksin SSD, kuna enam paremat kaarti sa ei saaks selle rahaga ning protsessor on sul hetkel täitsa korralik.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab soovitada nutikella? Hetkel on valikus 3 kella, kuid ehk keegi oskab välja tuua head/halvad küljed.

Sony SmartWatch 3

Motorola Moto 360

LG G Watch R

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi saaks öelda, mis millised videokaardid lähevad sinna arvutile HP Compaq dc5800 MicroTower??

HP Compaq DC5800 Motherboard System Board 461536-001

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Low profile kaardid peaksid sisse mahtuma, kuna kast on väike. PCI pesa olemas, seega GeForce GT seeria (mitte GTX) peaks mahtuma küll.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi öelda, kas on mingisugune jupp olemas mis laseks teha USB -˃ HDMI, või mingi VGA -˃ HDMI? Tahaks läpaka ühendada telekaga. Mul muidu läpakal on HDMI pesa olemas, aga see on nagu suletud. Ei tea mis värk sellega on.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Natuke selgitan selle HDMI olemust.

HDMI on tegelikult kõikvõimas multimeedia pesa. Sellega saab edastada pilti koos heliga, vajadusel ka internetitoega.

Seega, kui tahad ühendada sülearvutiga oma telekat, siis pead osasid asjaolusid arvestama. Esiteks, heli ei kandu televiisorile edasi, kui kasutad HDMI-VGA adaptrit. Teiseks, kvaliteedimuutus VGA liidesega (mida suurem resolutsioon, seda rohkem kaob kontrasti, VGA on parim 800x600 resolutsioonil). Kolmandaks, USB 2.0 ei toeta video ega heliülekannet. USB 3.0 toetab videoülekannet, heli mitte. Seega, kui sa vähegi saad, kasuta ikka HDMI kaablit ilma adaptrita. Aga muidu Oomipoes peaks olema VGA to HDMI adapter olemas, USB3 to HDMI ma ei ole siin näinud.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi jagab midagi nendest jahutusalustest? Aitavad need või on mõttetud asjandused?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.