Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mõttetu ja liigne koormus minu arust... Ma ei saa inimestest aru kelle arvutid üle kuumenevad.. Kuidas see üldse võimalik on :D

 

On võimalik. HP dv seeria arvutitel olidki sitad jahutused ja seetõttu oli arvuti koguaeg liigkuumenemise all. Üks näide lihtsast ülekuumenemise võimalusest sülearvutitel. Lauakate puhul jah, raske OC stock jahuti all ja ongi sul ülekuumenemine. Lisaks veel, minul esines üks kord ka nähtus, kus i7-930 protsessor oli idles 62-63 kraadi. Jahutit sai vahetatud, igast pulli välja mõeldud. Ka IHS'i tegime lahti ja vahetasime pasta ära, ikka miskit. Lõpuks tuli välja, et tuumad said sellist retsi ning selle tagajärjel ei oska protsessor enam soojust juhtida.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dunno kas õige koht selle postitamiseks, aga kumb windows parem? Win 8.1 või win 7 home premium?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dunno kas õige koht selle postitamiseks, aga kumb windows parem? Win 8.1 või win 7 home premium?

 

Ise kasutan küll pikemat aega juba Mäkki, aga nii palju kui ma windowsi aegadest mäletan, oli w8 täielik katastroof, seega mina läheksin w7-ga.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise kasutan küll pikemat aega juba Mäkki, aga nii palju kui ma windowsi aegadest mäletan, oli w8 täielik katastroof, seega mina läheksin w7-ga.

 

Kujundus on mul suva. Lihtsalt mõtlen, kas win8 on kiirem.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Win7 on kordades stabiilsem kui 8. Pane Win10 kui saad, 8 välimusega, kiirem ja stabiilsem.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui vahetada antud arvutil toiteplokk ja videokaart välja, kas siis kannatab mängida gta 5? AMD Phenom II X2 / 550(3.10 gHz), 8GB RAM, 80 GB HDD, 256 MB Integreeritud video, Toide: 400W Codegen, Emaplaat: M4A7850-M-PRO.

Aga milline videokaart siia üldse läheb ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega ikka eriti kannata, protsessor on samuti nõrk + ma ei usu, et sa 80 HDD peale üldse mahutad GTA 5 + süsteemi.

 

Panen nkn vana arvuti kõvaketta peale ja siis mahub ilusti ära. Aga kui prose ka nõrk siis pole midagi teha, välja saaks küll vahetada aga siis veaks välja?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui vahetada antud arvutil toiteplokk ja videokaart välja, kas siis kannatab mängida gta 5? AMD Phenom II X2 / 550(3.10 gHz), 8GB RAM, 80 GB HDD, 256 MB Integreeritud video, Toide: 400W Codegen, Emaplaat: M4A7850-M-PRO.

Aga milline videokaart siia üldse läheb?

 

AM3+ vana süsteem juba. Protsessori pead vahetama, Phenom II X4 vähemalt peaks olema. Ketast ka vähe, pooleterrasest piisaks. Videokaart kahjuks peaks sinna R9 270x auku olema (või GTX750Ti). Kangem on pudelikaelaks lihtsalt. Toide tuleb ka siis juba suurem osta, 500-600W oleks piisav. Targem üldse uus arvuti pigem vaadata.

 

Rääkige inimesed mis on head ja vaiksed jahutused korpusele?

Oskab keegi lähemalt rääkida cooler masteri jahutustest?

 

Mul arvutis vuhab 3 Coolermaster Sickleflow vurri, 12x12cm. Tiba vali on, õhku käib ringi küll. Lisaks on veel 2 Noctua NF-P12 vurri. Need ikka tunduvalt etemad, kui CM'i vurrid. Õhku käib kohe kordades rohkem läbi ja ülimalt vaikne ka. Panin Noctuad vesijahutusradika otsa, kohe jahedam ka.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei saanud uut teemat teha kuna ei leidnud nuppu üles, aga postitan siia, et endal üks vana kaart( varsti saan uue) aga praegu tahaks saada stabiilset clocke, msi afterburneriga overclocking. praegu on kaart club 3d 9600gt green edition (mingi x värk on)

stock core: 600 --> sain 650 peale, 700 peal hakkas erroreid mängus viskama

stock shader: 1500 --> link oli peal siis läks 1625

stock memory: 700

sry, aga ei ole gpud harjunud oc, mingi voltidega ka ei tegele :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ta core clock peal sinist viskab, siis võib toide lahja olla. Muidu nii pisikest core clocki võib vabal memory clockita jooksutada.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kloki jaoks pane 100w otsa. Pluss, hädised odavad toitekad annavad 460w asemel ~400 välja.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki keegi teab milles viga. Nimelt panin arvutile taha oma vana hiire, mis on värviline või noh helendab, probleem selles kui arvuti lülitan välja, siis hiirel jääb valgus sisse ja helendab (muudab värve) edasi. Koguaeb pean USB otsa tagant ära kakkuma, närvidele käib juba :D

 

Vanal arvutil töötas ilusti.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nh yo jälle

ma sain uue psu ja videokaardi vahepeal, 80+ 500w on ja club 3d 550 ti coolstream oc edition

kuum kaart on loadi all 75c aga idles 35c

muidu palju siin võiks overclocki lükata? jääb hädiseks gta v'es tahaks nagu highi peal pelamist proovida

stock core clock on 920

shader: 1840

memory: 2052

tänud ette ära !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuum on ta küll, kas on tolmust vaba ja ventikad maksimaalsetel pööretel. Mina üle 80 kraadi ei tahaks sinu asemel kohe üldse lasta, kuigi teoorias kannataks kuni 100 vast. Praegu vast ei kannata nii palju rohkem keerata peale, et oleks mingi suurem jõudluse kasv(Tehasepoolt ka kellatud ja puha).


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, et kas selline masin veab gta 5 välja

i5-480m 2,66ghz 3m 4core

2x2gb ddr3 ( saab panna ka 2x4gb)

inteli grafka, peaks olema hd4500 mis proses

Arvutiks on dell vostri 1540t


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.