Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Täna hommikul oli rehv katki. Mul midagi sillas kõver, sest rehvil oli nii ära kulunud, et traadid olid väljas ja oli isegi tükke ära tulnud. Ei pannud ise tähelegi, kuna oli seest poolt ja üks pool ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna hommikul oli rehv katki. Mul midagi sillas kõver, sest rehvil oli nii ära kulunud, et traadid olid väljas ja oli isegi tükke ära tulnud. Ei pannud ise tähelegi, kuna oli seest poolt ja üks pool ainult.

Endal juhtus peaaegu sama, tagand vasak rehv oli natukene viltu ja käis koguaeg vastu. tähele panin alles siis kui hakkasin mõtlema et miks auto paremale kisub, siis katsusin seda rehvi tagant poolt ja see oli nagu liim seal, Järgmine hommik oli see tyhi kah.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna hommikul oli rehv katki. Mul midagi sillas kõver, sest rehvil oli nii ära kulunud, et traadid olid väljas ja oli isegi tükke ära tulnud. Ei pannud ise tähelegi, kuna oli seest poolt ja üks pool ainult.

 

Sõites ei saanud aru, et midagi on valesti?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõites ei saanud küll midagi ennem aru, kui katki oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Nope,

1) madalatud auto mulle ei meeldi (kui teistel on nende vastu pole midagi aga endal ei taha)

2) aasta arv liiga vana et tahta, ei sobi

3) kaheuksega, juba see teeb mitte tahtma seda masinat

4) oodomeeter liiga suure

Need kõik eelnevad minu arvamused sellest autost ja keegi ei saa seda pahaks panna ega ümber veenda

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Madaldus on maitseasi jep. Vanus on nii ja naa, eks ta tahab rohkem hoolt saada esialgu, kuid kindlasti on odavam ülal pidada. Kaks ust on selline kellele ema kellele tütar. Mulle meeldib kahe uksega kere rohkem. Teisele ei pruugi jälle meeldida. Kõige muuga olen su jutuga nõus va neljas punkt. Viska see odomeetri näidu vaatamine autodel heaga peast minema. See ei näita reaalselt mitte midagi, enamus on nagunii keritud. Vaata auto tehnilist seisukorda mitte seda palju läbi on sõitnud. Pole ühegi auto puhul vaadanud seda ja pole kahetsenud. Ainus koht kust pmst õige läbisõiduga auto saad, on esindus.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meie chevrolet cruze 2012a. garantii kehtib 3a või 100 000km ja nii kui 102 tuhat täis tiksus otsustas mootoriaju läbi põleda(Esinduses väideti et seda võib põhjustada pikka maad sõites liiga kiirelt või liiga valjult muusikat kuulata... tundub päris idiootne). Remondiarve 1630eurot.. tore.. jumala eest ärge ostke endale chevyt...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meie chevrolet cruze 2012a. garantii kehtib 3a või 100 000km ja nii kui 102 tuhat täis tiksus otsustas mootoriaju läbi põleda(Esinduses väideti et seda võib põhjustada pikka maad sõites liiga kiirelt või liiga valjult muusikat kuulata... tundub päris idiootne). Remondiarve 1630eurot.. tore.. jumala eest ärge ostke endale chevyt...

Ega kellel pappi liiga palju on siis neil on see suht suva võinii :D aga tänud ,et ütlesid seda asja (tulevikus siis teab ) :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ainuke mis mulle meeldib selle auto juures in IS mootor ja M'i velg.

 

Keegi teab kus saaks E39le karbilaiendeid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega kellel pappi liiga palju on siis neil on see suht suva võinii :D aga tänud ,et ütlesid seda asja (tulevikus siis teab ) :D

 

No õnneks ei pea omast taskust maksma seda. Aga kuidas saab 2012 aasta autol läbi põleda aju... minu mõistus seda kinni ei võta. Üle üldse on päris probleemne auto. 70 tuh pealt kadus sidur ära.. sadatuhat elektroonika häda olnud, esisild hakkas juba 50tuh juures koledat kolinat tegema. Jupid ei kesta sel autol vapsjee üldse. Rääkimata sellest, et nii debiilsed osad lagunevad sellel.

 

Muidu.. Ideid E39 Touringu velgede suhtes? Enda arvates vist 17" jääb natuke väikseks ja 18" oleks nagu rusikas silma auku. Ning stiili suhtes ideid? Idee poolest tahaks originaalvelgi või siis replicaid alla, kuid ei tea mis täpsemalt võiks panna. Style 65 sobiks nagu päris hästi aga ehk oskate veel midagi pakkuda?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Netist uurides siis enamikul on see auto probleemne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No õnneks ei pea omast taskust maksma seda. Aga kuidas saab 2012 aasta autol läbi põleda aju... minu mõistus seda kinni ei võta. Üle üldse on päris probleemne auto. 70 tuh pealt kadus sidur ära.. sadatuhat elektroonika häda olnud, esisild hakkas juba 50tuh juures koledat kolinat tegema. Jupid ei kesta sel autol vapsjee üldse. Rääkimata sellest, et nii debiilsed osad lagunevad sellel.

 

Muidu.. Ideid E39 Touringu velgede suhtes? Enda arvates vist 17" jääb natuke väikseks ja 18" oleks nagu rusikas silma auku. Ning stiili suhtes ideid? Idee poolest tahaks originaalvelgi või siis replicaid alla, kuid ei tea mis täpsemalt võiks panna. Style 65 sobiks nagu päris hästi aga ehk oskate veel midagi pakkuda?

 

Mis sa nt. style 95 R18 arvaksid :) Sobivad küllaltki hästi 39 alla, kuigi 46le nagu rusikas silmaauku :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis sa nt. style 95 R18 arvaksid :) Sobivad küllaltki hästi 39 alla, kuigi 46le nagu rusikas silmaauku :P

 

Koos coiloveritega päris (Y).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole küll masin, aga nimelt võtsin endal projektiks vana Vene tüüpi kokuka, mis on plaanis täiesti korda teha.

 

image.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi targem vend oskaks kuskilt leida 2002.aasta Fiat Marea 1,6 mootorile air pressure sensorit??


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Romulatest pole uurinud?

Elvast üks tuttav täna käis vaatamas, aga no match oli vist. Tellisin juba ebayst uue ära. Loodan, et sobib.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kui mul on t-kategooria juhtimisõigus ja jään autoga vahele mis tehakse?

Trahv ikka, sest sa ei oma B kated, aga kuidas sa nii lihtsalt T said, kui mina õppisin aastal 2011 siis öeldi, et teisi katesid enne ei saa üldse teha kui B pole.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Nüüd siis järelikult saab, aga mingi lubade keeld väänatakse ka peale ?

See trahv ja keeld oleneb politseist, kuidas tujud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui halb tuju siis saad trahvi ja 1aasta arkis ei saa eksameid teha. Kui hästi räägid ja hea politsei siis hoiatuse.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.