Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Räägi paari sõnaga kuidas sa enda omaga rahul oled. See juba mõnda aega sul olnud.

Jah, ma tean, et olen väga laisk olnud enda auto teemaga, vahepeal tegelt asju juhtnud, aga kuna ma terve see aasta suhteliselt reisinud ja aega enamasti jäänud ainult töö jaoks(st loe netiaega), siis mu teema on unarusse jäänud. Tagasi koju saabun kuskil 11 juuli, siis luban, et vorbin tegemised ja muljed kokku.

 

Nu hekel liigun selle aasta Porsche Panameraga(juba kaks nädalat Eestis!) ja oskan selle kohta, et 120k autoks ei kõlba see kuhugi:

IMG_0479.JPG

 

Ja enne seda, liikusin sellisega (US, auto GMC Yukon XL 5.7 mootor, ka selle aasta masin ls 1600miili, kui sain kätte):

1425270_10155711864395445_9050821240980329375_o.jpg

 

Enda autoga pole sõitnud juba üle kahe kuu(US tripp ja nüüd Eesti) ning ausalt julgen õelda, et tunnen puudust. Olen hakanud endale ferrarisid ja lambosid vaatama, aga tundub kuidagi nii raha tuulde pildumine nii väiksel eesmärgil. Ehk, mis ma tahan öelda, et ma armastan enda 331kw ja nelikvedu ning muidugi sport mode-i seniajani liiga palju.

 

Päris krõbe hind :O

Ma lihtsalt kommenteerisin seda hinda just seepärast, et minu auto reaalsuses kallima varustusega, jah ta on 1 aasta ja 7 kuud vanem, aga täpselt sama kere(facelift) ning hind 22k soodsam, keep in mind, mina ostsin enda auto juba pea aasta tagasi :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain juba

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mina just tahtsin pakkuda, et ega eile õhtul vihmaga mööda Klooga maanteed sõitnud :D. Kimas mööda autodejorust.

Desteny, nägin eile sellist Porschet Viljandi vahel liikumas. Sina?

 

 

Vaevalt, et mina olin mõlemal juhul. Liikusin enamasti ainult Tallinn-Tartu vahelt.

 

Sain ka ühe tuttavaga Tallinnas kokku(24 aastane poiss ...), kellel on 2011a 911 carrera 4s, vot seal on juba porsche-ga tegemist:

Autod3__1_of_1_.jpg

Autod4__1_of_1_.jpg


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda, kus saaks odavalt lasta autoklaase toonida? Ja palju umbes maksaks see?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus suurele ringile, et kas on võimalik ära vahetada vanemal autol klaasi tõstuk, et käib nuppuga mitte käsitsi väntama. Tegu on nissan primeraga 1.6slx 94a oma.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus suurele ringile, et kas on võimalik ära vahetada vanemal autol klaasi tõstuk, et käib nuppuga mitte käsitsi väntama. Tegu on nissan primeraga 1.6slx 94a oma.

 

Kindlasti on, elektri akna tõstukit on vaja sul arvatavasti. Seda ei oska öelda, kas elektri süsteemis valmidus on olemas või ei. Kui aega ja tahtmist, siis on kõik võimalik.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis tutikat autot soovitate vaadata 26k-28k eest? Isa tahab uut universaali osta otse esindusest. Praegu vaadanud 2015 Subaru outbacki.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uus volkswagen passat, millel on põhivarustus ainult, saab juba 21k kätte ja highline(ehk kõige kõrgem varustustase) 28k

http://www.volkswagen.ee/et/models/new-passat-variant/trimlevel_overview.html

Samuti peaks selle hinnaklassi sisse jääma uus ford mondeo mis on päris kenake;)

 

Subaruga see teema, et hooldused ja varusosad on veits kallimad

Muudetud liikme V2ikeUfo'i poolt

"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis tutikat autot soovitate vaadata 26k-28k eest? Isa tahab uut universaali osta otse esindusest. Praegu vaadanud 2015 Subaru outbacki.

 

peugeot 508 minuarust väga kena.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
peugeot 508 minuarust väga kena.

 

508 oli mariines olemas ja see jäi juba pealevaatamisel valikust välja. Auto peaks olema suht ökonoomne ka, proovisõidul sai linnas 8liitrit keskmiselt sajale 2.5 liitrise subaruga.

 

Uus volkswagen passat, millel on põhivarustus ainult, saab juba 21k kätte ja highline(ehk kõige kõrgem varustustase) 28k

http://www.volkswagen.ee/et/models/new-passat-variant/trimlevel_overview.html

Samuti peaks selle hinnaklassi sisse jääma uus ford mondeo mis on päris kenake;)

 

Subaruga see teema, et hooldused ja varusosad on veits kallimad

 

Need highlined selles hinnaklassis on liiga nõrga mootoriga ja comfortlinel ei jäänud küll midagi märkimisväärset silma. Subarul oli neid abisi ja lisasi palju rohkem.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis võib viga olla kui mersu mootor peale käivitamist hakkab röhitsema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Diisel, bensiin? Mis mersuga täpsemalt tegu on. Ja milline see röhitsemine on? Hakkab kohapeal puterdama vms?

 

Diisal, 2.7 Paned käima siis hakkab nagu röhitsema noh :D Mootor ei käi ühtlaselt aga kui gaasi annad siis jääb järele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rõhitsema wtf. Pöörded kõiguvad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Diisal, 2.7 Paned käima siis hakkab nagu röhitsema noh :D Mootor ei käi ühtlaselt aga kui gaasi annad siis jääb järele.

 

Probleemsed pihustid või sootuks kõrgsurvepump. Kuna tegu on 2.7 diisliga, mis on juba elektroonikat täis siis võib mingi andur ka lollusi teha. Võimalusi on palju. Mine uuri Eesti MB foorumist, seal on neid antud teemasid küllalt.

Soojalt soovitan ka diagnostikut külastada, diagnostikakoha valimisel soovitan lähtuda sellest, et neil oleks STAR nimeline aparaat olemas, mingi volkari ja audidele pühendunud remondikohtades ei osata teid kuidagi eriti aidata, veakoode nad oskavad jah kustutada, kuid see on ka kõik - otsest viga ei leita, kuna puudub vastav diagnostikaseade.

 

Tallinnas oskavad selliseid asju hästi lahendada Silberauto, Hort Auto ja Lesven.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.