Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Volvo V40 (disla) ei lähe külmaga käima, ainult siis kui eetrit õhupuhasti torusse lasta. Keegi oskab öelda mis viga olla võib? Mingi undamine ka autol olnud 3 aastat juba, kui käigu välja võtad siis eriti hästi kuulda.

 

Ei tea küll asjast eriti midagi, aga äkki eelsüütega midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küünlad korras, vool tuleb peale, niiet eelsüüte viga vist ei saa olla

Muudetud liikme _Tanel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Panna kokku loetelu tööriistadest ning seadmetest, mida te kasutaksite

sõiduauto summuti osalise vahetuse juures, vahetada tuleb summuti tagumine

osa, mis on kinni roostetanud ning mida tuleb lõigata. Kirjeldada üksikasjalikult

tööohutusnõudeid arvestades tööprotsessi järjekorda algusest lõpuni."

 

Oleks vaja koostada iseseisev töö, kus on üheks punktiks just ülal väljatoodud juhend. Kuna mul endal ei ole õrna aimugi sellisest teemast (samuti ei ole ka kokku puutunud), siis proovin eelkõige alustuseks abi siit leida, enne kui võtan kätte YouTube'i ja Google'i (ütlen ausalt, et ei oska teatud sõnade abil seda isegi otsida). Ütlen ka seda, et tegemist ei ole pooleleheküljelise tööga. Andke kasvõi märksõnu või midagi.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Summuti paagi osa mõtled?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Panna kokku loetelu tööriistadest ning seadmetest, mida te kasutaksite

sõiduauto summuti osalise vahetuse juures, vahetada tuleb summuti tagumine

osa, mis on kinni roostetanud ning mida tuleb lõigata. Kirjeldada üksikasjalikult

tööohutusnõudeid arvestades tööprotsessi järjekorda algusest lõpuni."

 

Oleks vaja koostada iseseisev töö, kus on üheks punktiks just ülal väljatoodud juhend. Kuna mul endal ei ole õrna aimugi sellisest teemast (samuti ei ole ka kokku puutunud), siis proovin eelkõige alustuseks abi siit leida, enne kui võtan kätte YouTube'i ja Google'i (ütlen ausalt, et ei oska teatud sõnade abil seda isegi otsida). Ütlen ka seda, et tegemist ei ole pooleleheküljelise tööga. Andke kasvõi märksõnu või midagi.

 

 

Tööriistad: Relakas, keevitus, padrunikomplekt. Summuti padrunvõtmete abil alt ära. Kuna kinni roostetanud, siis see tagumine pütt relakaga maha lasta ja uus asemele keevitada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tööriistad: Relakas, keevitus, padrunikomplekt. Summuti padrunvõtmete abil alt ära. Kuna kinni roostetanud, siis see tagumine pütt relakaga maha lasta ja uus asemele keevitada.

 

Ma arvan, et ohutum oleks kasutada rellaka asemel tiigersaagi, kuna bensupaak on ikkagist ligi ja sädemed + paaki sisselõikamis oht on olemas. TIG keevitus oleks ka ohutum variant kuna sel ei tule sädemeid mis võivad hataka paaki sulatama jne. See on minu teooria ohutuse poole pealt, pole küll asjatundja aga loogiliselt mõeldes oleks õige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et ohutum oleks kasutada rellaka asemel tiigersaagi, kuna bensupaak on ikkagist ligi ja sädemed + paaki sisselõikamis oht on olemas. TIG keevitus oleks ka ohutum variant kuna sel ei tule sädemeid mis võivad hataka paaki sulatama jne. See on minu teooria ohutuse poole pealt, pole küll asjatundja aga loogiliselt mõeldes oleks õige.

 

Kuna esmatähtis on siiski minu iseseisvas töös MIG/MAG-keevitus (summutaja teema on teine punkt, MIG-MAG-keevitus on esimene), siis tõenäoliselt TIG-keevitust vaja ei lähe. Samuti kasutame kooliski ainult MIG/MAG varianti.

 

Aga ma tahtsin küsida, kas pütt tuleks maha lõigata täpselt toru- ning pütivahelistest otsest? Kuidas sealne keevitamine seljuhul välja näeks?

 

Kui võimalik, siis võiksite teatud tööriistade vajalikkuse ning põhimõtte selle töö juures ära selgitada, sest ise oskan ma sellelt alalt väga vähe ning tõenäoliselt internetist teabe saamiseks läheks väga kaua aega. :)

 

Leidsin ühe hea video ka, kus kaamera ei värise ning selgelt on kõike näha:

 

Sellega seoses tahaksin, et keegi loetleks üles kõik tööriistad, mida ta seal kasutas, sest ma ausalt ei tea enamikke.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et ohutum oleks kasutada rellaka asemel tiigersaagi, kuna bensupaak on ikkagist ligi ja sädemed + paaki sisselõikamis oht on olemas. TIG keevitus oleks ka ohutum variant kuna sel ei tule sädemeid mis võivad hataka paaki sulatama jne. See on minu teooria ohutuse poole pealt, pole küll asjatundja aga loogiliselt mõeldes oleks õige.

 

Selge mõistusega inimene võtab väljalaske süsteemi enne alt ära kui seda lõikama jms hakkab. Kujutad sa ise ette ka kui idiootne on seda teha kui see auto küljes on?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,et kui pole siduri tunnetust kuidas kuradit ma selle kätte saan veel ?

loll küsimus aga küsin ära ,sest igakord ma ei saa kunagi valgusfooride juurest minema .( suretan välja


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus ,et kui pole siduri tunnetust kuidas kuradit ma selle kätte saan veel ?

loll küsimus aga küsin ära ,sest igakord ma ei saa kunagi valgusfooride juurest minema .( suretan välja

 

Lase sidurit niikaua aeglaselt lahti kuni tunned jala all sellist kerget värinat vms. Kui tunned juba seda värinat siis anna gaasi juurde ja ongi timm :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Karvikul on õigus, lase sidur nii kaua lahti, kuni see nö "võtma hakkab". Edasi surud gaasi. Endale on juba pähe sisse kulunud, kus kohast hakkab sidur võtma, siis panen gaasi juurde ja minek. Foori taga ma eriti nii toppama ei jää, harjutamise värk kõik :)

 

Minu küsimus oleks pigem selline, et kas keegi ehk teab Tallinna kandis kedagi, kes 4x108 auguvahega velgi müüks (tore oleks koos talverehviga)? Raadius ei ole oluline, peaasi, et on odav ja läheb Fordile alla. Või kust saaks uurida kasutatud velgede kohta? Auto24's on suht hädine valik velgi sellele auguvahele nii, et velg ka odav oleks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siduri tunnetuse õpidki ainult sõites ära. Seda ei saa nii "Nippide" järgi õppida.

 

Ma loodan, et ma saan Eesti ennem, kui libedus ja lumi tuleb, sest mul pole talverehve all ja ei pane ka, sest lähinädalatel uus auto... Ehk jään ellu...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga pealinnas on lumi maas juba. Hilja juba ümber mõelda.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siduri tunnetuse saab puhtalt praktikas.

 

Aga mina tavaliselt mängin gaasiga, mis välistab väljasuremise, isegi, kui ei tunneta sidurit mitte üldse(nt võõras auto). Mängin tähendab siis, et samal ajal, kui sidurit hakkan lahti laskma, siis puudutan hästi vähe pidevalt gaasi.

 

Midagi sellist:


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Panna kokku loetelu tööriistadest ning seadmetest, mida te kasutaksite

sõiduauto summuti osalise vahetuse juures, vahetada tuleb summuti tagumine

osa, mis on kinni roostetanud ning mida tuleb lõigata. Kirjeldada üksikasjalikult

tööohutusnõudeid arvestades tööprotsessi järjekorda algusest lõpuni."

 

Oleks vaja koostada iseseisev töö, kus on üheks punktiks just ülal väljatoodud juhend. Kuna mul endal ei ole õrna aimugi sellisest teemast (samuti ei ole ka kokku puutunud), siis proovin eelkõige alustuseks abi siit leida, enne kui võtan kätte YouTube'i ja Google'i (ütlen ausalt, et ei oska teatud sõnade abil seda isegi otsida). Ütlen ka seda, et tegemist ei ole pooleleheküljelise tööga. Andke kasvõi märksõnu või midagi.

 

Keegi? Arvestasin ka kasutaja Loom poolt antud juhiseid, kuid tahaksin pisut põhjalikumalt.

 

Ise lükkan siduri pedaali alla, vajutan suhteliselt vähe gaasi ning kui auto kohalt hakkab liikuma, lasen siduri täielikult tasakesi lahti ning siis alles vajutan uuesti gaasi. Väiksemate mootoritega autode puhul sellist asja rakendada ei saa (mina vähemalt koheselt hakkama ei saa).


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lapsena sai ikka praktiseeritud seda sidur-põhja-gaas-põhja-sidur-lahti tehnikat. (YY)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.