Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Juhiload olemas ja sa ei pea mind kohe tembeldama kohe nüüd kurjategijaks kui proovisin maanteel tippkiirust, kuna see on minujaoks kõige ohutum koht, linnas vist oleks ohtlikum. Enne oli muidugi rohkem rauas, aga jõudsin 15kmh maha pidurdada enne kui radar fikseeris kiiruse.

vaevalt, et nad sul kauaks enam on..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Juhiload olemas ja sa ei pea mind kohe tembeldama kohe nüüd kurjategijaks kui proovisin maanteel tippkiirust, kuna see on minujaoks kõige ohutum koht, linnas vist oleks ohtlikum. Enne oli muidugi rohkem rauas, aga jõudsin 15kmh maha pidurdada enne kui radar fikseeris kiiruse.

http://www.onemile.ee/?lang=en Täitsa legaalselt ilma lubadest ilma jäämata saab proovida mis su aparaat välja läheb.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vaevalt, et nad sul kauaks enam on..

 

kui ei ole siis ei ole, vahet sel on siis? sa sõidad ise ka autoga sama kiiresti maanteel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui ei ole siis ei ole, vahet sel on siis? sa sõidad ise ka autoga sama kiiresti maanteel.

 

Vaevalt, et Martin sind su tegude tõttu hukka mõistab, pigem teadvustab mis sind ees võib oodata. Show some respect.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
100€ ANNETAJA

Kust võiks leida range rover vogue 2015 autobiography-le front, back ja side skirte koos paigaldusega? (põhimõtteliselt kere tuunimine)

Muudetud liikme RuneMob'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaevalt, et Martin sind su tegude tõttu hukka mõistab, pigem teadvustab mis sind ees võib oodata. Show some respect.

 

Ma saan aru, aga millega ma end ohtu sean, kui ma ei sõida isegi rolleriga?? Käikudega pill mis näeb välja nagu iga teine bike/supermoto tänaval, lihtsalt taga roheline nr märk.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui ei ole siis ei ole, vahet sel on siis? sa sõidad ise ka autoga sama kiiresti maanteel.

 

See on väga väär mõtlemine, et ma sõidan maanteel sama kiiresti.

Esiteks ma olen esmane juht (roheline märk) ja ei tohi üldse üle 90 sõita. Maanteel ma sõidan 90-98 vahel, sest vahel jalg väsib ära ja ma ei kontrolli kiirust. Üle 10 kmh ma ei ületa kindlasti. Minu arvates on see kaasliiklejate ohtu seadmine. Teiseks, need kiiruseületajad on enamasti ennast täis inimesed, kes tahavad tohutult tähelepanu saada. Autoga avarii, okei võid terveks jääda aga suurima tõenäosusega sandistud. Aga kui mopeedi või kaherattalisega, siis on 70 peal juba surmasõit. Satu ükskord liiklusõnnetusse, siis näed, miks rohelistel numbritel 45 piiranguks seatud on. Ma ise olen olnud õnnetuses, 35-40 oli kiirus ja olin surmale päris lähedal...

Kui tahad kiirust katsetada, tee seda parem eraplatsil. Vähe sellest, et sul on juba piirangust üle, sead sellega ka kaasliiklejad ohtu.

 

Ma ei kavatse siin tüli norida, eks see olla sinu asi kuidas sa sõidad, kuid mind kui autojuhti õudselt häirivad inimesed, kes ei pea nii rängalt piirangutest kinni.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on väga väär mõtlemine, et ma sõidan maanteel sama kiiresti.

Esiteks ma olen esmane juht (roheline märk) ja ei tohi üldse üle 90 sõita. Maanteel ma sõidan 90-98 vahel, sest vahel jalg väsib ära ja ma ei kontrolli kiirust. Üle 10 kmh ma ei ületa kindlasti. Minu arvates on see kaasliiklejate ohtu seadmine. Teiseks, need kiiruseületajad on enamasti ennast täis inimesed, kes tahavad tohutult tähelepanu saada. Autoga avarii, okei võid terveks jääda aga suurima tõenäosusega sandistud. Aga kui mopeedi või kaherattalisega, siis on 70 peal juba surmasõit. Satu ükskord liiklusõnnetusse, siis näed, miks rohelistel numbritel 45 piiranguks seatud on. Ma ise olen olnud õnnetuses, 35-40 oli kiirus ja olin surmale päris lähedal...

Kui tahad kiirust katsetada, tee seda parem eraplatsil. Vähe sellest, et sul on juba piirangust üle, sead sellega ka kaasliiklejad ohtu.

 

Ma ei kavatse siin tüli norida, eks see olla sinu asi kuidas sa sõidad, kuid mind kui autojuhti õudselt häirivad inimesed, kes ei pea nii rängalt piirangutest kinni.

 

Ma just rääkisin, see roheline nr märk on seal taga ainult sellepärast, et ma sõita saaks. Ratas ise täpselt samausugune nagu iga teine bike mis sul vastu tuleb. Isegi veermik on mul stabiliseeritud. Ja see 102 on väga vale, sest autoga mõõtes üle 90 ei läinud ja spido näitas mul ka 98 kui radarisse panin. Ma ei otsi surma, kuid kui ma maanteel sõidan ja veoautod mööda tuhisevad, siis ma sean ennast rohkem ohtu. Mul on gopro peale jäänud isegi videosi kus rekka sõidab niimoodi mööda minust kui 50-ga sõidan et surub mind teelt välja mulla peale, läbi ime jäin püsti veel. See on kahe otsaga asi, muidugi ma saan aru mida te mõtlete. Muidu maanteel sõidetakse 50-ga ainult siis kui sul piirajad peal on, mul pole ühtegi sõpra kes sõidaks 50-ga maanteel, sest see on ennast lihtsalt liiga palju ohtu seadmine veoautode kõrval.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu silmis suht väär arusaam, et kiiruse uletamine tähendab eputamist või tähelepanu vajadust. Kuulun ka nende hulka kes sõidab nt 120kmh maanteel eestis. Ma ei näe et ma tekitaks liiklusohtliku olukorra sellega. Kui juhtub avarii siis kindlasti mitte kiiruse tõttu. Lõuna maades kiirteedel kiirused muidugi olulisemalt suuremad aga siin see seaduslik ka. Linnas sõita siin 80kmh on normaalne. Kuus korra ehk mõõdetakse kiirust ja 30kmh üle lubatu tähendab 30eur trahvi. Ei vaadata mingit registrit ega midagi. Ammugi ei võeta lubasi selle pärast ära. Olenemata sellest kas on rikkumisi varem olnud või mitte. Arvan et Mario võib Hispaania kohta sama rääkida kuna seal peetakse veel vähem piirangutest kinni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu silmis suht väär arusaam, et kiiruse uletamine tähendab eputamist või tähelepanu vajadust. Kuulun ka nende hulka kes sõidab nt 120kmh maanteel eestis. Ma ei näe et ma tekitaks liiklusohtliku olukorra sellega. Kui juhtub avarii siis kindlasti mitte kiiruse tõttu. Lõuna maades kiirteedel kiirused muidugi olulisemalt suuremad aga siin see seaduslik ka. Linnas sõita siin 80kmh on normaalne. Kuus korra ehk mõõdetakse kiirust ja 30kmh üle lubatu tähendab 30eur trahvi. Ei vaadata mingit registrit ega midagi. Ammugi ei võeta lubasi selle pärast ära. Olenemata sellest kas on rikkumisi varem olnud või mitte. Arvan et Mario võib Hispaania kohta sama rääkida kuna seal peetakse veel vähem piirangutest kinni.

 

 

lõpuks keegi mõistusega (Y)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu silmis suht väär arusaam, et kiiruse uletamine tähendab eputamist või tähelepanu vajadust. Kuulun ka nende hulka kes sõidab nt 120kmh maanteel eestis. Ma ei näe et ma tekitaks liiklusohtliku olukorra sellega. Kui juhtub avarii siis kindlasti mitte kiiruse tõttu. Lõuna maades kiirteedel kiirused muidugi olulisemalt suuremad aga siin see seaduslik ka. Linnas sõita siin 80kmh on normaalne. Kuus korra ehk mõõdetakse kiirust ja 30kmh üle lubatu tähendab 30eur trahvi. Ei vaadata mingit registrit ega midagi. Ammugi ei võeta lubasi selle pärast ära. Olenemata sellest kas on rikkumisi varem olnud või mitte. Arvan et Mario võib Hispaania kohta sama rääkida kuna seal peetakse veel vähem piirangutest kinni.

 

linnas 80km/h see normaalne, vanamutte kes kõnniteedel kobistavad lendab kahte lehte. Häid kojamehi vaja, et sõitu jätkata.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanamuttide pärast tuleb silmad lahti hoida niivõinaa olenemata kiirusest. Loogiline on et kui kiiremini sõidad siis arvestad ka suurema pidurdusmaaga ning vaatad ka kaugemale kui ainult 10m.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnnetused ei hüüa tulles. Keegi ei istu autorooli teadmisega, et oi täna tuleb minu viimane sõit. Mul on ka sõpru, kes Tartu maanteel saavad keskmiseks kiiruseks 150 km/h ja elavad siiamaani. Kas see nüüd tähendab, et tegemist on ohutu kiirusega?

 

Ja kõige nõmedam asi mida vabanduseks tuua on see, et näe on hullemaidki tegelasi ja mina olen ju täitsa ingel nende kõrval. Nõmeduselt teine asi, mida ette kujutada on, et ollakse teistest palju kogenum ja seetõttu minuga niikuinii õnnetust ei juhtu ja probleemi tuleks mujalt otsida. Sõidan täispeaga paremini kui pooled juhid ja võin iga kurvi külgees läbida - pole probleemi.

 

Teate miks õnnetused juhtuvad? Sest inimesed teevad valearvestusi. Mitte keegi ei tapa ennast, kaasreisijaid ja teisi meelega ära, aga sureb liikluses inimesi pidevalt. Mõni kujutab peale 10ndat avariid ka ette, et tegemist on ebaõnnega. Kui õnnetus juhtub, siis ometigi mitte kiirusest, alkoholist ja sellest, et mul telefon käes oli ja 2 päeva maganud ei ole. Halb kokkusattumus, muud ei midagi.

 

Metsikult ei erine ka jutust: "mu kaks pakki päevas suitsetav vanaisa elas õnnelikult 105 aastaseks."

 

Ei pruugi sa liikluses surma saada, ei pruugi sa HIV-d saada, ei pruugi sa vähki surra. Riik ja teadus ei lähtu üksiksikutest vaid statistikast.

 

Ma ei ole ka mingi ingel liikluses, aga viimase asjana kiidan heaks sellist mõtteviisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see nüüd minu pihta käis siis ära arva, et ma seda nüüd heaks kiidan, veel vähem alkoholijoobes sõitmist jne. Igal asjal on oma piir ja tuleb tunda enda võimekuse piire, kui seda ei tunne, siis pole midagi teha. On suur vahe kas sa ületad kiirust 20-30kmh või 60-80kmh. Selles osas on juba ohutuses väga suur vahe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab soovitada sellist autot, mis oleks öko ja vastupidav aga hind jääks max 2000€ ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab soovitada sellist autot, mis oleks öko ja vastupidav aga hind jääks max 2000€ ?

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&bw=36&g2=2000&k1=92&k2=110&h=1&i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

 

Vastupidav on siis kui sa hooldad korrapäraselt (vahetad mootoriõli õigeaegselt jms). Alla 1.8 pole mõtet vaadatagi.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oskab keegi Tartus soovitada mingit kohta kus võiks lasta oma autot värvida?

https://www.facebook.com/Nurgatagune.Garage?fref=ts

Kere ja värvitööd. Remont ja hooldus.

Asukoht: Aardla 25b

Huvikorral tel: 55600724 või mail: nurgatagune@hot.ee


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&bw=36&g2=2000&k1=92&k2=110&h=1&i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

 

Vastupidav on siis kui sa hooldad korrapäraselt (vahetad mootoriõli õigeaegselt jms). Alla 1.8 pole mõtet vaadatagi.

 

Aga miks alla 1.8 pole mõtet vaadata?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga kuidas lood audi a6 või volvodega või vw_ga?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
A4 kere on 1.6 mootori jaoks raske (ehk suurem kütusekulu). A3 kere peal kõlbaks.

 

Nõustun, endal on A4 1.6 bensiinimootoriga ja küttekulu suhteliselt kõrge.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Nõustun, endal on A4 1.6 bensiinimootoriga ja küttekulu suhteliselt kõrge.

 

Palju sul siis umbes läheb?

 

A4 kere on 1.6 mootori jaoks raske (ehk suurem kütusekulu). A3 kere peal kõlbaks.

 

Mis mootor see normaalne siis oleks?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.