Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Carbon - Kui mootor hõre siis sitasti hooldatud auto. Minu autol reaalne läbisõit on üle 700 000 ja nurrub nagu kiisu. Täheldanud olen ka et mootor on oluliselt vaiksem võrreldes teiste samade autodega. Enamus autodel on see ls nkn kõvasti alla keritud.

 

Mootor hõre suure läbisõidu tõttu, ei ole välistatud üldse, et teine ring jookseb peal... Saksamaalt toodud, ju siis oli takso. Endine Focus mul sõitis reaalselt 860k läbi, siis oli mootor suht kohvi juba. Aga käima läheb ja sõita saab endiselt, TÜV ainult läbi ei sõida. Sellest 700k oli ainult Eesti teedel sõitnud.

 

Kindlasti on LS keritud enamik autodel, kuid kindlam on siiski osta isegi ka keritult väiksemat numbrit. Kui isegi 200k maha nokitud, siis 200k (keritud) + 300k (näidikul) = 500k (reaalne). Aga kui võtta 200k (keritud) + 150k (näidikul) = 350k (reaalne). Oluliselt suurem ikkagi see vahe.

 

See fakt, et eestlane ostab ainult LS järgi, ei ole juba 5 aastat püsinud. Umbes sellest hetkest, kui läbisõitu ja autoandmeid võis internetis kontrollida, hakati ostma rohkem lisade baasil autosid. Mida rohkem lisasid ja odavam, seda suurem tõenäosus müügiks. Sest tollase LKF andmetel sai ju kontrollida avariilisust ja Maanteeameti kaudu sai ka TÜV läbisõite kontrollida. Teine asi, eestlane hakkas ostma liisinguautosid. Ostab salongist uue odavklassi KIA või Hyundai, sõidab sellega 5 aastat kuni liising ja garantii kestavad ja siis müüb maha selle. Jutt käib keskmisest eestlasest, ilmselgelt rikkam härras ostab samalaadselt endale mõne BMW või Mercedese.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kust sa tead palju millist autot keritud on?, et sa seda vahe tead? Jah Eestis registreeritul autodel saad sa maanteeameti kaudu vaadata, et palju ls ülevaatustel on olnud, aga kui auto tuleb mujalt euroopast siis pole õrna aimugi palju seda kusagil mujal juba keritud on. Tegelikult saab ka edukalt niimoodi kerida et maanteeametisse jms jääb normaalne jälg maha. Uus auto, üv iga kahe aasta tagant. Ene ülevaatust kerid maha ja jääb samasugune sujuv tõusev joon.

 

Ja mina olen nendiselt selle juures, et Eestlane ostab läbisõitu, siiamaani, muidu ei oleks pidevat teemat läbisõidu üle jms. Seda isegi tuttavate peal näha olnud, auto suure ls müügis ja ei osteta ära, kerib 200k peale ja auto on nädalaga läinud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis arvate 1989 aasta Bmw 520i atm kastiga 95kw isendist? Tuleks hea hinnaga kätte, kohe väga hea hinnaga ja kas tasub ära?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju, et atm kast on võiks ikka manual olla.

Ise ma bemme ei poolda kuna (v.a uuemad, enamus vanad bemmid nii palju retsi ja piina saanud). Aga kui ütled, et väga väga hea hinnaga saad siis lase käia


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis arvate 1989 aasta Bmw 520i atm kastiga 95kw isendist? Tuleks hea hinnaga kätte, kohe väga hea hinnaga ja kas tasub ära?

 

Kui sõnad, et väga hea hinnaga siis kindlasti. Küll aga nii palju kui ma tean siis 2.0a võtab peaaegu sama palju kütust, kui 2.5 isend. Arvestades, et ta on 89a. siis tal peaks olema 4-ne kast mis ei ole just ökonoomne. Aga tasub ära ikka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt see tüüpiline bemmide jutt :D 2.0 mõttetu sest võtab samapalju kui 2.5, järgmine vend mainib, et 2,5 on mõttetu sest, 2,8 võtab samapalju kütet. Siis on veel üks vemps kes ütleb, et no 3.0 on mõistlikum, minek parem ja võtab samapalju kütsi kui 2.8 ja siis on järgmine kes väidab, et 3.0 on mõttetu mootor, sest 4.0 võtab samapalju kütet ja no kindel on see, et 4.4 võtab samapalju kui 4.0. Ehk siis kokkuvõttes vahet pole mis mootori sa võtad, kas 2.0 või 4.4, kütsi võtavad kõik ühte moodi :D

 

Aga kui hind hea siis võta ära.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krt see tüüpiline bemmide jutt :D 2.0 mõttetu sest võtab samapalju kui 2.5, järgmine vend mainib, et 2,5 on mõttetu sest, 2,8 võtab samapalju kütet. Siis on veel üks vemps kes ütleb, et no 3.0 on mõistlikum, minek parem ja võtab samapalju kütsi kui 2.8 ja siis on järgmine kes väidab, et 3.0 on mõttetu mootor, sest 4.0 võtab samapalju kütet ja no kindel on see, et 4.4 võtab samapalju kui 4.0. Ehk siis kokkuvõttes vahet pole mis mootori sa võtad, kas 2.0 või 4.4, kütsi võtavad kõik ühte moodi :D

 

Aga kui hind hea siis võta ära.

 

 

Mõistlik :D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Auto soovitusi 3k eest? Mitte buumrit tho :D Kütsikulu v6iks ka norm olla.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Auto soovitusi 3k eest? Mitte buumrit tho :D Kütsikulu v6iks ka norm olla.

 

Pane enda jaoks paika mis otstarve autol enamasti hakkab olema. Summa on selline, et valik on seinast seina. Eelistad suurust, kompaktsust, mugavust, praktilisust jms.. Selle järgi saad endale ka valida autot.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai esimene pikem ots autoga sõidetud ja sain aru, et maanteel (110-120) sõitmiseks see ikka mõeldud pole :D pöörded 3500 peal ja rüüpab meeletult kütust. Muidu sõites tuleb keskmine kuskil 7, siis maanteel oli pigem 7-8 vahel ja vastutuult üle 9 isegi. Muidu siiani täitsa rahul, ~nädal aega kärutatud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sõnad, et väga hea hinnaga siis kindlasti. Küll aga nii palju kui ma tean siis 2.0a võtab peaaegu sama palju kütust, kui 2.5 isend. Arvestades, et ta on 89a. siis tal peaks olema 4-ne kast mis ei ole just ökonoomne. Aga tasub ära ikka.

 

Ütlesin ikkagi ära just nimelt atm kasti pärast. Ei usalda seda automaati nii palju nii vana auto puhul. Muidu auto oli korralik, roostet jne ei leidnud, kusagil paar pindmist täppi oli. Aga muidu plaan osta järgmine aasta mingi auto ~3k eest. Peaks kindlasti olema universaal. Ise vaadanud Audi A6 c4, vanema kerega A4 quattro või siis vw passati. Milline neist kõige mõistlikum on? Manuaal ja küte ei loe. (Y)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A6 C4 2.5Diisel R5 Quattro 6k manuaal - Väga hea kompott. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

c5-l 110kw 2.5 diislil oli vist nukkade probleem kui õigesti mäletan, aga 132kw 2.5diislil oli ka mingi tüüpviga? Või on see tunduvalt probleemivabam?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
c5-l 110kw 2.5 diislil oli vist nukkade probleem kui õigesti mäletan, aga 132kw 2.5diislil oli ka mingi tüüpviga? Või on see tunduvalt probleemivabam?

 

Alates BAU mootoritest on 132kw see viga parandatud.

 

R5 103kw 2.5diisel on üks pommikindlamaid diisleid üldse. Ja kui V6 diislil ennetada nukaprobleemi ning autot korralikult hooldada, on tegu väga mõnusa asjaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alates BAU mootoritest on 132kw see viga parandatud.

 

R5 103kw 2.5diisel on üks pommikindlamaid diisleid üldse. Ja kui V6 diislil ennetada nukaprobleemi ning autot korralikult hooldada, on tegu väga mõnusa asjaga.

 

No kui C4 puhul ostuks läheks, siis kindlasti väga suure varustusastmega. Ei taha väga plangus ka istuda. Aga sul oli vist A4 kunagi. Mis selle kohta head oskad öelda? 1.9TDI-l vist pidid uksed enne eest kukkuma kui mootor otsad annab.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul praegu A4 Avant 1.9TDI 81kW quattro manuaalkastiga - samuti väga hea kooslus. Vaata audiclub.ee foorumist, ehk võibolla leiad suurepärase varustusastmega C4.

 

Olen enne omanud A6 Avant 2.5TDI 132kW ja peale ostu 3-4 kuud automaatkast lagunes laiali (enne lasin ka dünaamilist kastiõlivahetust teha) - lihtsalt kokku 6k euri lendas vastu taevast.

[spoiler=2003+ 2.5tdi]Mul mehaanikust sõber ütles, et alates 2003+ e. need BAU jms mootorites ei kulu nukkvõllid, vaid purunevad, sest ventiilid hanguvad kinni ja rulltõukur annab nn löögi nukkvõllile ja kui kolb ülesse läheb, siis ongi kaputt.

 


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kui C4 puhul ostuks läheks, siis kindlasti väga suure varustusastmega. Ei taha väga plangus ka istuda. Aga sul oli vist A4 kunagi. Mis selle kohta head oskad öelda? 1.9TDI-l vist pidid uksed enne eest kukkuma kui mootor otsad annab.

 

Mul oli jap aga pumppihustitega 85kw. Kostan antud auto kohta nii, et remontisin lolliks end ja vahetasin suurema mootorivea pärast bmw vastu. Kuradi hea vahetus oli. Audi plank, 2x el aknad vist oli ainult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain roostevaba tagaluugi kätte. (Y) Sellega kaasa veel fl tuled taha. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.