Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui külm siis oli :O?

 

Mul tegi Alfa kunagi sellist nalja, kui väljas oli -28 ja teistkorda tegi sarnast nalja(näitas käigukasti ja mootori viga armatuuris) kui oli +38 ja auto seisis päikese käes kuskil 2 tundi.

 

Tol hommikul oli vist öösel kuni -12, aga auto näitas käivituse ajal -6 või -7, aga kütus jõuab madalamatel kraadidel vist juba ära hanguda.

 

Aga eks veerand paaki oli ka alles ja tangitud sai kaks nädalat tagasi. Tanklat ei mäleta tho. Päeva poole sõitis auto normaalselt. Just see, et lampi nii külmaks läks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti oligi asi selles, et saite veel viimast suvekütust. Kui ma ei eksi, siis tanklad müüvad suvel erineva lahusega kütust? Selgesti talvel sellega liikuda ei saa, kuna ''jäätub'' ära.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kütus ise ära ei külmu vaid kütusefilter ei suuda ära toita masinat kütusega ja hakkab seetõttu turtsuma/ei lähe käima.

Talvel müüakse rohkem külma vastupidavat kütust tõesti kuid ka suvist samal ajal, aga no sellest talvisest dislast pole väga kasu pole kui päev/öö otsa masin istub külmas..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai käidud diagnostis ja vastuseks oli "speed sensor g28" - no signal

Panime uue anduri ja ikka sama viga. Mootori tuli põleb samuti,

Vea saab ära kustutada, kui peale tööle panemist hakkab jälle tulipõlema.

Kas viga üldse hoorattas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tere, Mis võib viga olla kui auto läheb korraks käima aga siis jääb seisma. Autoks on Audi 80. Vahetasime bensiini pumba kuna arvasime, et see katki aga pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, Mis võib viga olla kui auto läheb korraks käima aga siis jääb seisma. Autoks on Audi 80. Vahetasime bensiini pumba kuna arvasime, et see katki aga pole.

 

Mul A4-l oli sama viga. Kas armatuuris jääb tuli põlema kus on auto ja võti peal? Kui ja siis on immobilaiser, kutsu diagnostik, kustutab vea ära ja korras :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna tegin oma esimese autosõidu koolis ja esimese korra kohta päris normaalne :D

Ükskord suretasin välja ja teine viga ,et vajutasin gaasi lambist kohapeal.:'(


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen õllega näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen õllega näinud.

 

Saksa õlu ja jämesool kokku segatuna, kuid see ei andnud eriti head tulemust minu arvates. Või tuleb lihtsalt kauem lasta roostetada, kuni tulemus jääb ühtlane ning seda metalset läiget enam näha ei ole? Haiget meeldib tumedavõitu rooste värviga rat style'i stiilis auto.

 

See siin on lihtsalt perfektne:

rat_style_vw_by_shadowphotography-d52445x.jpg

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil kogemusi audi a4 95-96.a(sedaan) ?Et kas esimeseks autoks tasuks osta ja kuidas nendega lood on ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellegil kogemusi audi a4 95-96.a(sedaan) ?Et kas esimeseks autoks tasuks osta ja kuidas nendega lood on ?

 

1.6/1.8 bensiinimootor või 1.9 diiselmootor (ainult 81kW on hea), samas vähemalt 500 eur võiks olla varuks (nt ootamatult läheb midagi katki või hammasrihma vahetus jms). Saab ka odavamalt kui tahad määrida oma kätt (ehk vahetad ise varuosad välja jms).

 

Ise eelistaksin bensiinimootoriga autot. Vähem jamamist kui diislimootoril.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2006-2007a. Audi Q7 vs Range Rover?

 

http://www.auto24.ee/used/1458528

 

http://www.auto24.ee/used/1879599

 

Kumba eelistaksite? Miks? Mis on nende head ja vead?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tellimiseks peab sinna kohapeale minema? Võib annab seda neti teel ka teha?

 

Saadad kirja ja nad koostavad sulle arve ning kannad raha üle. Kui kaup on kohale jõudnud, siis lähed sellele järgi.

 

Ma võtaks Q7, Audi on ikka välimuselt ilusam kui see Range Rover. Kuigi tundub, et Range Roveril on päris palju lisasid, aga iseasi kas neid läheb vaja ka.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tellimiseks peab sinna kohapeale minema? Võib annab seda neti teel ka teha?

 

Tegelikult võid sa ka piiluda audiklubisse. Hooaja algades nad müüvad ka audiklubi logodega matte. Ja odavama hinnaga kui esindusest.

 

Saadad kirja ja nad koostavad sulle arve ning kannad raha üle. Kui kaup on kohale jõudnud, siis lähed sellele järgi.

 

Ma võtaks Q7, Audi on ikka välimuselt ilusam kui see Range Rover.

 

True kuid omadused, vead jne. Äkki oskab paremat Aastakäiku või mootoritüüpi keegi soovitada jne.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
True kuid omadused, vead jne. Äkki oskab paremat Aastakäiku või mootoritüüpi keegi soovitada jne.

 

3.0TDI + quattro on juba hea kooslus. Üks tüüpviga oli vist ketiga seotud, aga lugesin, et uuematel on uued ketipingutid, mis lahendab selle tüüpvea ära. Võta kõige suurema aastaarvuga, nii vast kindlam.

 

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115806


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Volvo V40 (disla) ei lähe külmaga käima, ainult siis kui eetrit õhupuhasti torusse lasta. Keegi oskab öelda mis viga olla võib? Mingi undamine ka autol olnud 3 aastat juba, kui käigu välja võtad siis eriti hästi kuulda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.