Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Temperatuuri andur võib olla läbi, või on jätkuvalt kuskil juhtmes lühis sees?

Väga imelikult see andur siis läbi läinud, sest hommikul kui sõitma läksin näitas ilusti nulli, sain 100m sõidetud siis tõusis kiiresti põhja.

Kui jätkuvalt lyhis oleks siis pikkapeale kaitsmeid läbi ei lööks? see mis mul lyhises käis tegin korda ja siis panin kokku ära ja läksin sõitma ja siis juhtus see.

 

Kus kohas see andur täpsemalt on?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga imelikult see andur siis läbi läinud, sest hommikul kui sõitma läksin näitas ilusti nulli, sain 100m sõidetud siis tõusis kiiresti põhja.

Kui jätkuvalt lyhis oleks siis pikkapeale kaitsmeid läbi ei lööks? see mis mul lyhises käis tegin korda ja siis panin kokku ära ja läksin sõitma ja siis juhtus see.

 

Kus kohas see andur täpsemalt on?

1

 

 

Ma kindlalt ei julge muidugi väita, et temperatuuri andur läbi on, aga võiksid kontrollida/mõõta selle takistuse üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma kindlalt ei julge muidugi väita, et temperatuuri andur läbi on, aga võiksid kontrollida/mõõta selle takistuse üle.

 

Tavalise ohmi meetriga saan mõõtetud?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tavalise ohmi meetriga saan mõõtetud?

 

Teoreetiliselt peaksid saama sellega mõõdetud jah.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänud, andur läbi jah, võtsin juhtme kyljest ja näitas nulli, panin juhtme tagasi tõusis põhja.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
48af4d1602.jpg

Keegi oskab öelda miks temeratuuri näidik vms tõuseb kohe põhja kui voolu peale panen?

Mootor tegelikuses täiesti kylm aga see näitab midagi muud, spidomeetri ja see mis pöördeid näitab, nende valgused ei toimi kah.

 

 

Põletasin 15A kaitsme läbi kuna lyhises käis korraks ja peale seda ei olnud enam 15A vaid panin selle asemel 20A kaitsme.

Peale seda hakkas see nali.

Soovitusi?

 

Sai siis täna andur ära vahetatud, viga sama...

voldid ja asjad juhtmetest ja igalt poolt mõõdetud ja kõik nagu peaks toimima.

 

Ideas?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sai siis täna andur ära vahetatud, viga sama...

voldid ja asjad juhtmetest ja igalt poolt mõõdetud ja kõik nagu peaks toimima.

 

Ideas?

Netist veits uurides tundub, et seal peaks olema 1 andur veel, tõenäoliselt termostaadi andur mida sa võiksid kontrollida. Või kui sellel ka tundub kõik ok, siis tuleks üle vaadata juhtmestik mis jookseb kellani välja, mõõta takistus üle.

 

Võib olla ka seotud probleem termostaadiga, aga nojah..

 

https://www.google.ee/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=temperatuuri+n%C3%A4idik+p%C3%B5hjas&spell=1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna vaatasin ja juhtmestiku kaudu tuleb ilusti vool näidiku juhtmetesse.

Kus täpsemalt see termostaadi andur on?

Need spidomeetri valgused ei toimi sellepärast et mingipärast on kõik 4 pirni läbi seal.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna vaatasin ja juhtmestiku kaudu tuleb ilusti vool näidiku juhtmetesse.

Kus täpsemalt see termostaadi andur on?

Need spidomeetri valgused ei toimi sellepärast et mingipärast on kõik 4 pirni läbi seal.

 

Lugesin, et see termostaadi andur peaks sellest temperatuuri andurist allpool termostaadi juures olema, Ei oska 100% kindlat taas midagi öelda, võibolla oleneb autost ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lugesin, et see termostaadi andur peaks sellest temperatuuri andurist allpool termostaadi juures olema, Ei oska 100% kindlat taas midagi öelda, võibolla oleneb autost ka.

Ma uurisin seal natuke ja temperatuuri andurist allapoole tuleb jah yks andur, selle juhtmed lahti tõmbab siis see tuuletin vms hakkab tööle aga näidikus midagi uut ei juhtu. See tuuletin töötab muidu normaalselt kui auto käib kohapeal siis mingiaja pärast see hakkab seal tööle.

 

Mis auto sul on ja aasta?

 

Auto on Mazda 626, -95


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma uurisin seal natuke ja temperatuuri andurist allapoole tuleb jah yks andur, selle juhtmed lahti tõmbab siis see tuuletin vms hakkab tööle aga näidikus midagi uut ei juhtu. See tuuletin töötab muidu normaalselt kui auto käib kohapeal siis mingiaja pärast see hakkab seal tööle.

 

 

 

Auto on Mazda 626, -95

Mootorit ka saaksid öelda?

nvm sain su teemast

nvm2, autodatas kahjuks ainult sellel autol AC/Airbag ja ABSi asukoha info, oleks saanud muidu anda täpse pildi :D

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mootorit ka saaksid öelda?

nvm sain su teemast

nvm2, autodatas kahjuks ainult sellel autol AC/Airbag ja ABSi asukoha info, oleks saanud muidu anda täpse pildi :D

 

Minu autol AC'd ega ABS´i pole, airbagist pole 100% kas sellel on.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elu käib jätkuvalt garaaži teemas.

Räägin siukse half dumb loo, kuidas Eestis liisingusüsteem on üpris debil.

 

Pmst on siis Eestis liisingu kaudu automüümine selline:

Lepid pangaga kokku, pead 5 päeva jooksul auto ära andma, aga raha tuleb sulle max 14 päeva jooksul.

No andke andeks, mingi vend sisuliselt saab sõita mu autoga 9 päeva ringi ja siis annab mingis pasas seisus selle sisuliselt tagasi. Kus on mingisugune müüja kaitse?

Siin keegi ikka on, kes Eestis autot liisinud või liisinguga müünud, sheerige infot/tarkusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui autot liisitakse, siis peaks ka ju mingine kasko kindlustus ju olema vms. Kui ära lõhub, siis see kindlustus katab kulud. Mul tuttaval oli midagi niimoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kui autot liisitakse, siis peaks ka ju mingine kasko kindlustus ju olema vms. Kui ära lõhub, siis see kindlustus katab kulud. Mul tuttaval oli midagi niimoodi.

kõigil liistud autodel ei saa sa kaskod, kui võttad liisingu peale vanema kui 10 aastat auto siis unusta see kasko üldse mõttes, sest seda sulle ei anta üldse. Ning milleks mitte teha liisingut kasutusrent vormis? kui auto ei meeldi viid tagasi ja saad põhimõteliselt teise masina mida iganes asmele, ainult siis võib muutuda kuumaks muud mitte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui autot liisitakse, siis peaks ka ju mingine kasko kindlustus ju olema vms. Kui ära lõhub, siis see kindlustus katab kulud. Mul tuttaval oli midagi niimoodi.

 

Mida ma selle kaskoga teen, kui jobu lõhub auto ära. Ega auto pole enam ju siis korras, nüüd on seisukord avariiline. Kes sul ostaks seda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõigil liistud autodel ei saa sa kaskod, kui võttad liisingu peale vanema kui 10 aastat auto siis unusta see kasko üldse mõttes, sest seda sulle ei anta üldse. Ning milleks mitte teha liisingut kasutusrent vormis? kui auto ei meeldi viid tagasi ja saad põhimõteliselt teise masina mida iganes asmele, ainult siis võib muutuda kuumaks muud mitte

Btw, olen kuskilt kuulnud, et kui auto on 10-11 aastat vana siis liisingut sa ka ei saa. Ei ole kindel aga olen sellist juttu kuulnud. Parandage mind kui eksin selle faktiga


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Btw, olen kuskilt kuulnud, et kui auto on 10-11 aastat vana siis liisingut sa ka ei saa. Ei ole kindel aga olen sellist juttu kuulnud. Parandage mind kui eksin selle faktiga

sest 1999 aasta auto võeti liisnugi peal nii, et jah võimalik on võtta küll. Seda muidugi küll ikka autoaia kaudu ja swedbank liising

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1779581

 

Kui oleks aega ja jaksu, siis taastaks endale sellise.

 

Ilus, just paar päeva tagasi vaatasin oli üks 560SEC 900 euriga müügis ja palju parem toorik. Puudu oli aint käigukast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilus, just paar päeva tagasi vaatasin oli üks 560SEC 900 euriga müügis ja palju parem toorik. Puudu oli aint käigukast.

 

Yep, 560SEC oleks kindlasti parem toorik.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai käidud täna töö käigus viljandis kuusakoskis.

Nägin seal midagi selle sarnast masinat, kui vaid kuusakoski neid masinaid seal müüks mis tuuakse siis oleks hea meelega ära võtnud.

66411048.jpg

Kere oli väga heas seisukorras igatahes, mootorit ei näinud kahjuks. Kes küll selliseid uunikume vanarauda viib :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Sai käidud täna töö käigus viljandis kuusakoskis.

Nägin seal midagi selle sarnast masinat, kui vaid kuusakoski neid masinaid seal müüks mis tuuakse siis oleks hea meelega ära võtnud.

66411048.jpg

Kere oli väga heas seisukorras igatahes, mootorit ei näinud kahjuks. Kes küll selliseid uunikume vanarauda viib :(

Ning miks peaks kodus aia nurgas see seisma mida nagu nii sellega midagi ei tehta? Ise viiks kah masinad vanarauda mis ma ikka hoian seda kui ma nagu nii ei vajaks seda enam. Ma arvan, et see inimene kes viis ei taha oma kodus teha autoaeda lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks siis kasvõi müüki pannud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.