Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Vahetasin täna oma audil lähi- ja kaugtulede pirnid ära. Üsna kiirelt sain aru sellest, et pirnide vahtamiseks tuleb mul lahti kruvida ja eest ära võtta terve esituli. Nii, sellega sain ilusti hakkama, mõlemad pirnid vahetatud. Siis hakkas mind huvitama, et kuidas ma peaks saama vahetada suuna- ning päevasõidutuld. Neile ei olnud mitte mingit juurdepääsu. Netist surfates leidsin aga väga kummalise õpetuse. See nägi välja umbes nii..

 

1. Tee kindlaks kus asub suunatuli

2. Võta välja vana pirn

3. Pane asemele uus pirn

4. Proovi kas uus pirn töötab.

 

Õpetus on vägagi selge, kuid sellest ei räägi keegi kuidas ma sinna vana pirni juurde jõuan. Lõpuks leidsin muidugi midagi asjalikumat ka.

Enam-vähem midagi sellist, et tuleb liimi soojendada, et saaks tule lahti tõmmata, ehk siis esimene osa(läbi paistev) ning tagumine osa üksteisest eraldad. Kasutaja sõbralikusest pole siin kohal juttugi, imelik. Ma ei hakka ju iga väikese pirnikese pärast teenindusse sõitma.

 

Tulles tagasi veel nende pirnide juurde mis ma vahetasin - kunagi kurtsin, et kaugtuled on kehvakesed ega valgusta hästi. Sai käidud TÜV's ja lasin neid regullida, asi läks paremaks kuid siiski polnud ma tulemusega väga rahul. Täna pirne välja võttes nägin, et umbes kolmveerand pirnist oli mustaks tahmanud. Vaevalt, et see asi peab nii olema. Lõpetuseks veel, olles uued pirnid sisse saanud läks üks kohe läbi ka -.-. Ei viitsinud täna enam linna peal tiirutada, eks homme lähen kaen uue.

 

20150121_161101.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma pole nüüd eriline asjatundja, siis küsiks üle, sa teed nalja jah? :D

 

Kes teab, tänapäeval ju smoked tagatuled ja esituled moes, ehk ka on juba pirnidele kallale mindud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kohustuslik laks ka siis pealpool pilvi. :P

 

 

10945989_859065074159374_1982122169_o.jpg

 

10886221_858925994173282_1124958382_o.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Steiermark-Kärtnen maakonna piiril põhimõtteliselt Austrias.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaliselt inimesed kritiseerivad alati, kui tehtud on autost pilt ja viimane on eriti must. Aga antud piltidel isegi annab see pori autol pildile päris mõnusa effekti.

 

 

Väga kena 5+.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänud. Ma vaatasin isegi, et annab päris hea efekti. Pesin eile auto puhtaks aga õhtul tuli veidi vihma ja teed olid märjad ja on ikka jõhker kui räige soolakiht kiirteedel on. Auto paksult soola täis ja pesust polnud sisuliselt üldse kasu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud. Ma vaatasin isegi, et annab päris hea efekti. Pesin eile auto puhtaks aga õhtul tuli veidi vihma ja teed olid märjad ja on ikka jõhker kui räige soolakiht kiirteedel on. Auto paksult soola täis ja pesust polnud sisuliselt üldse kasu.

 

Kahjuks küll inimese silm nii märkab jah. Käid pesus, sõidad koju ja kui tee kasvõi natuke märg, siis kohe näeb, et suht sama ''porine'', kui enne, aga kui mõelda füüsikale, siis tegemist ei ole päris sellise olukorraga - Kui autot mitte pesta, siis just see sama niinimetatud pigi, jääb autole külge(mustad täpid). Alguses viimane on pehmem ja ''koorduks'' maha ka autolt tavapesus, aga mida kauem to pinnapeal setistub (kui see on õige sõna Eesti keeles tegusõnast SETTIMA, im sorry, kui ei) ja muutub kõvemaks, seda raskem matimaks ta värvi muutab ja seda raskem on seda maha saada.

 

Aga ikkagist, läikiv ja puhas auto, on ilus auto.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen tavaliselt kodus kopsiku ja vihmaveega auto üle loputanud peale tartu maanteel sõitmist. See kui palju kulub sajuta ilmaga aknapesuvedeliku näitab kui palju paska teiste autode alt üles viskab. Loputamine tegelikult aitab isegi päris hästi :D.

 

Üks asi millest ma aru ei saa on, et kuidas autodele erinevalt pigi peale jääb. Emal on valge Q5 ja auto on konstantselt pigine kuigi ta käib minust tihedamini vahapesudel jne. Ja kui võiks arvata, et valge auto pealt hakkab paremini pigi silma, siis isegi kui lähedalt vaadata ei ole mingit suuremat pigihunnikut minu autol näha. Pikapeale tekib mulle ka pigi, aga Q5 läheb väga kiirelt ikka pigiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Autovärvist ka oleneb kõik ju. Valgele jääb pigiplekk paremini silma kui ükskõik mis tumedamale autole. Loogika :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Autovärvist ka oleneb kõik ju. Valgele jääb pigiplekk paremini silma kui ükskõik mis tumedamale autole. Loogika :)

Asi ongi selles, et lähedalt vaadates ei ole ka erinevust silmata. Valge auto on isegi katsudes krobeline, hall mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kusjuures on ka hallil näha. Minu hõbedane Focus oli pigiplekke täis ostes, täitsa kohe silmaga nähtavalt (pisikesed küll, aga jõledad olid). Selline õhuke porikiht ei jää hallil/hõbedasel näha, aga ükskõik mis tumedam osake jätab kena jälje küll.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see parim kindlustus on? Töökaaslastel on kõigil kõige odavama, aga on seal vahet ka? Minu ostetud kindlustus maksab ju minu tehtud vea kinni?

 

Kuigi auto kaua olnud, siis pean alles esimest korda enda nimele tegema kindlustuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

CeuZ^, jah, sul on täiesti õigus, sinu kindlustus maksab kinni sinu tehtud vead, seepärast võetaksegi alati kõige soodsam.

 

Kasko puhul teine asi. Kallimad üldjuhul lasevad sul auto viia ükskõik kuhu(kasvõi esindus), aga odavamatel on teatud kohad(odavamad), kus saad enda värvimised/parandused sooritatud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pool aasta 79€, polegi väga hull

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli ennem 28€ kuus kuud, kui polnud minu nimel:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
55 eur aasta mu Alfa 159-l - Vanaema nimel :)

 

Mul bemmil oli ka 30-40 eur aasta. Papsi nimel. Ma ei teagi nüüd mida bemmiga peale hakata. Suht palju sinna alla ladunud ka ja auto tehniliselt ideaal korras. Mootor eriti üllataval moel väga heas korras. Üks korralikumaid 2.5 tds mida tean. oli 3 kuud seisnud. Suvine kütus sees ja väljas 6 kraadi külma. Andsin 2 x Eelsüüte küünlaid ning läks pöördest käima. Käisin survet ka kontrollimas ning silindrite surve nagu uuel autol. Isegi mehaanikul jäi karp lahti et sellel mootoril pole varem näinud sellist näitu. Mõtlesin maha müüa aga samas ma ei usu et ma saaks sellist hinda selle eest mida tahaksin kuna nendel turu väärtus nii drastiliselt langenud. Kere tahab ka natuke nokkimist. Üks karbi nurk läbi ja luuk nagu ikka nendel autodel. Samas mõtlesin korra et peaks hobiautoks jätma. Kere ka korda ja M välimuse timmima vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis hinnaga müüki paneksid, kui üldse?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.