Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi oskab soovitada häid ralli radasi kus saaks sõita(autofa) nagu vähe asfaltit ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen vaadanud Saab 9-3, bmw 3. seeria 2000+ aasta omad, peugeot 407. Eelistaks ilmselt sedaani, olulist vahet ei ole. BMW puhul olen aru saanud et pärast ostu saab veel suure tõenäosusega remontimise peale hea kopika kulutada ja läbisõidule ilmselt 100k veel otsa panna?

 

bemmidega nii, et oleneb kui heas korras sa seda autot hoida tahad, mul isa proovis alguses minu masinat (e46) ideaalses korras hoida, see tähendas seda, et iga kuu käis mingeid jubinaid vahetamas, aga mingi hetk andis alla kuna nii vana masin, nüüd pole pikka aega midagi teinud enam .. kuigi diagnostikas käis siis pmst öeldi et 1,3k eest vaja juppe vahetada ... käivitub, pidurdab ja sõidab, tho piduri kettad vajavad vahetust nüüd (olemas) ja tagant mingid puksid läbi, mis selline häiriv viga nii, et lähiajal tuleb remont ette võtta jälle. Hinda hoiavad hästi võrreldes teiste markidega.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi targem oskab öelda kas ma võin konnaga(mis on arvel) puksiirida autot millel ei ole kindlustust ega ülevaatust? (ajutiselt arvelt maas)

Kui konn on arvel siis täiesti võib autot puksiirida millel pole kindlustust ega ülevaatust.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled kindel? Ei raatsi 100 euri hakkama panna, et autot enda nimele võtta ja siis veel konna rentida + kindlustus ära teha

 

Suhteliselt kindel jaa kuna sain enda nissan primera ära toodud Tallinnast, autol puudus kindlustus ja ülevaatus aga konn oli täiesti arvel (kõik vastas nõuetele)

Aga kui võimalus siis kasuta treilerit(selle jaoks oli vaja mingit juhiluba tüübi ka) kuna sellega palju turvalisem ära tuua (kui on pikk vahemaa aga kui lühike siis konn käib ka) kui konnaga.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suhteliselt kindel jaa kuna sain enda nissan primera ära toodud Tallinnast, autol puudus kindlustus ja ülevaatus aga konn oli täiesti arvel (kõik vastas nõuetele)

Aga kui võimalus siis kasuta treilerit(selle jaoks oli vaja mingit juhiluba tüübi ka) kuna sellega palju turvalisem ära tuua (kui on pikk vahemaa aga kui lühike siis konn käib ka) kui konnaga.

+sul peab olema vastava kandevõimega masin, et traileriga sõita


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suhteliselt kindel jaa kuna sain enda nissan primera ära toodud Tallinnast, autol puudus kindlustus ja ülevaatus aga konn oli täiesti arvel (kõik vastas nõuetele)

Aga kui võimalus siis kasuta treilerit(selle jaoks oli vaja mingit juhiluba tüübi ka) kuna sellega palju turvalisem ära tuua (kui on pikk vahemaa aga kui lühike siis konn käib ka) kui konnaga.

Treila jaoks juba BE lube vaja, pole tutvus ringkonnas kellegil toda :D

280km vaja konnaga ära sõita(edasi tagasi kokku)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Treila jaoks juba BE lube vaja, pole tutvus ringkonnas kellegil toda :D

280km vaja konnaga ära sõita(edasi tagasi kokku)

Mul tõmbas juba Tallinnast Rakvere junni jahedaks vahepeal ja süda jäi seisma aga konnaga saab ilusasti küll asja ära aetud.:laugh:

Kui saad sõita siis saad ära kogeda kui tore see tegelt on, niiet wish you luck :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pukseeritaval autol peab ikkagist olema kindlustus. Mõelgem loogiliselt, kui auto pääseb konnalt lahti ja vigastab tagaolevaid masinaid, kes maksab selle eest(arvestades, et konnaga pukseerides kaks ratast veerevad)?

 

Muidugi, parima vastuse saad kindlasti helistades politseisse ja uurides.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pukseeritaval autol peab ikkagist olema kindlustus. Mõelgem loogiliselt, kui auto pääseb konnalt lahti ja vigastab tagaolevaid masinaid, kes maksab selle eest(arvestades, et konnaga pukseerides kaks ratast veerevad)?

 

Muidugi, parima vastuse saad kindlasti helistades politseisse ja uurides.

Seda lugesin teistest foorumitest kah. Kuid olen näinud kuidas pmst veetakse autoraame millel vaid sild all jne. Vaevalt neil nüüd mingit numbrimärkigi küljes oli, et üldse autot ära tuvastada


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma autodega suht uus, seega äkki keegi oskab öelda, milline auto võib enne minna, mõlemal ju parem käsi vaba.

kumb.png

Ise pakuks et roheline kuna kuskilt kunagi lugesin, et kui peale keeramist on parem käsi ka vaba eesõigus, see oli väga ammu seega sain siis midagi valesti aru kindlasti ja seega see arvatavasti vale.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rohelisel on eesõigus.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parem pööret võib vist esimesena sooritada .. vähemalt ma nii liigelnud :D, üldiselt sellistes olukordades sa näed mis teine juht teeb .. kui see suure hooga välja keerab siis võib ju hetke oodata.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vasakpööret sooritades tuleb teed anda otse sõitjatele kui ka parempööret sooritajatele, lihtne;)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Vasakpööret sooritades tuleb teed anda otse sõitjatele kui ka parempööret sooritajatele, lihtne;)

 

Minu vastus täpselt.

___

 

Auto seisab kohapeal, ei käi ja võtit ei ole süütes ja ei ole ka signa peal.

Samal ajal kesklukk kogu aeg plõksutab, selline hääl, et teeb uksi lahti.

Olen proovinud ka nii, et võti süütes ja siis ka sama jama.

 

Aga õnneks nii ei ole veel olnud, et kui signa peale ja uksed lukus selline asi juhtub.

 

Keegi oskab öelda, mis viga võib olla?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas jah...

Ta on käinud mitmes kohas, kuid öeldud, et see nii unikaalne auto Eesti mõistes, et maksab ulmeraha(~400€). Seetõttu mõtlesingi, et ehk oskab keegi siin kogemustega soovitada või teab mõnd kohta täpsemalt. Ninatarkasi leiaks mujaltki piisavalt.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naljakas jah...

Ta on käinud mitmes kohas, kuid öeldud, et see nii unikaalne auto Eesti mõistes, et maksab ulmeraha(~400€). Seetõttu mõtlesingi, et ehk oskab keegi siin kogemustega soovitada või teab mõnd kohta täpsemalt. Ninatarkasi leiaks mujaltki piisavalt.

 

Sellessuhtes, et klaaside toonimine ei ole nüüd nii väga eriline ja raske töö. Usun, et kõik need teenusepakkujad saavad sellega hakkama. Nii et googlest peaks tõesti piisama. Ja kui tal juba siuke auto on, siis ei tohiks see ulme hind probleem olla. Las peidab oma auto ära ja mingu mõõtudega hinda küsima, äkki saab odavamalt. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, klaaside toonimise hind ei sõltu mitte kuidagi auto hinnaklassist või unikaalsusest. Kohe üldse ei taha uskuda, et keegi küsib 400e kahe ülipisikese ja ühe suurema klaasi toonimise eest. 3 klaasi toonimine peaks jääma hinnaklassi 100e ja kui ettevõttel on hinnakiri kodulehel/kontoris olemas, siis nad kindlasti ei tohi küsida teistsugust hinda.

 

http://www.ravolar.ee/et/privaatsus/klaaside_toonimine/?cat_id=24

Kaheukseline auto 119e.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänud vastuste eest. Oleksin ka ilmselt googlest võib olla mingeid vastuseid saanud, aga sellise asja juures on ilmselt tähtis kvaliteet ehk, kas kellelgi on ka kogemusi olnud? 400€ koha pealt vb üritati tillist tõmmata uhkema autoga välismaalast.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.