Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kuidas kutsuda vaime välja ?

Küsimus

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Ei soovita siin jagad mitte mingisugust infot,sellega kaasnevad väga suured tagajärjed kui sa neid välja kutsutud hingesid ei suuda/oska ära saata.

 

Yep seda ma tean , mõtlesin ise ka selle peale :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See tegelt suht creepy teema, aga ma ise ei usu vaimudesse, kohe üldse mitte. Minu jaoks on siin maailmas vaid füüsika, bioloogia jne. Mingeid vaime ja muud sellist ei ole.. ma arvan.. Ma arvan vaimude välja kutsumisest pigem seda, et inimesed hakkavad kujutama ette kõike. See on nagu alateadvus. Kõik hääled kõlavad just nii, nagu sa oled oma peas mõelnud jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma julgen arvata, et see väljakutsumine on rohkem müüt. Kuid kui reaalselt töötab, siis mina seda ei soovita. Võid väga vale asja välja kutsuda ja sellel on ka väga halvad tagajärjed(Loe deemon).

 

http://nazzikene.blogspot.com/2009/08/margiks-siis-ara-mone-kasuliku-reegli.html


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kuss suitsu, seal tuld. Ega need jutud niisama ka kunagi ürgajal tekkima ei hakanud. Arvatavasti mingid deemonlikud jõud on olemas. Kes usub, selle jaoks on, kes ei usu, selle jaoks ei ole. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kunagi ammu sai rakveres ühe semu ja tema õe ja teise vennaga pulli tehtud.

Oli mingi asi soojas vees oleva peegliga ning küünal taha paigutatud.

Anyways... pidi siis oma "tuleviku naist nägema"

 

Tol hetkel vana ma olla võisin vast mingi 12 kui mitte noorem.

 

Tegime, tegime.

Alguses polnud midagi naersime naersime siis mõtlesime sitta kah viimane katse.

 

Viimase katse ajal tekkis nagu peegli ette (ehk siis taha kuna meie vahime ju peeglit) mingi kergelt tume aga nähtav kogu.

Kähku haige pasaga sai minema joostud veekauss lendas uperkuuti, peegel läks katki ja küünal arvatavasti siis kustus ära tuulest mis jooksust tekkis.

 

Haige kui kiirelt jalad see hetk liikusid.

 

Igastahes asi kahjuks sellega ei piirdunud.

Kuna mina pidin ööbima sõbra pool, sest olin teisest linnast (sellesama pool kelle pool sai seda asja tehtud) siis ei julgenud eriti minna.

Lõpuks oli kell ikkagi niipalju juba, et lihtsalt pidime minema.

 

Kellegile juhtunust muidugi midagi ei rääkinud.

 

Tegu oli siis suure kahekordse majaga. Uuemaga, seega oma fakt "vanad majad kääksuvadki" vms. jätke ära.

Kõik pererahvas ööbis esimesel korrusel.

Magamakeerates kui tuli kustus oli, oli üleval korrusel kuulda põranda kääksumist (kergelt peale toetudes isegi ei kääksunud, pidid astuma kehamassiga et põrand kääksuks)ning voodid justkui oleks kergelt värisenud.

Ühesõnaga siis kuulsime samme. Kuid üleval surmkindlalt keegi ei maganud ning koduloomi perel ei olnud.

 

Kähku püsti, tuli põlema.

Sõber kutsus enda ema, kellelt saime siis elu suurima kisa peale loo rääkimist.

 

Sõbra ema ütles, et vaimudega ei mängita.

Kui sa kedagi välja kutsud ei oska nad pärast ise ära minna (tuleb tagasi saata vms), jäävad kummitama siis seniks kuni keegi nad tagasi saadab.

 

Sõbra ema tegi siis meie voodite kohal parema käega risti lugedes mingit palvet vms.

Keerasime magama tagasi, kuid seekord neid kummalisi asju ei toimunud.

 

Peale seda hetke pole nagu eriti kahelnud küsimuses kas paranormaalsed nähtused eksisteerivad.

Vägagi hirmus kogemus oli see minujaoks ja ei soovita sul seda üldse kaaludagi.

Kuid eks see sinuenda elu ole millega mängid.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kunagi ammu sai rakveres ühe semu ja tema õe ja teise vennaga pulli tehtud.

Oli mingi asi soojas vees oleva peegliga ning küünal taha paigutatud.

Anyways... pidi siis oma "tuleviku naist nägema"

 

Tol hetkel vana ma olla võisin vast mingi 12 kui mitte noorem.

 

Tegime, tegime.

Alguses polnud midagi naersime naersime siis mõtlesime sitta kah viimane katse.

 

Viimase katse ajal tekkis nagu peegli ette (ehk siis taha kuna meie vahime ju peeglit) mingi kergelt tume aga nähtav kogu.

Kähku haige pasaga sai minema joostud veekauss lendas uperkuuti, peegel läks katki ja küünal arvatavasti siis kustus ära tuulest mis jooksust tekkis.

 

Haige kui kiirelt jalad see hetk liikusid.

 

Igastahes asi kahjuks sellega ei piirdunud.

Kuna mina pidin ööbima sõbra pool, sest olin teisest linnast (sellesama pool kelle pool sai seda asja tehtud) siis ei julgenud eriti minna.

Lõpuks oli kell ikkagi niipalju juba, et lihtsalt pidime minema.

 

Kellegile juhtunust muidugi midagi ei rääkinud.

 

Tegu oli siis suure kahekordse majaga. Uuemaga, seega oma fakt "vanad majad kääksuvadki" vms. jätke ära.

Kõik pererahvas ööbis esimesel korrusel.

Magamakeerates kui tuli kustus oli, oli üleval korrusel kuulda põranda kääksumist (kergelt peale toetudes isegi ei kääksunud, pidid astuma kehamassiga et põrand kääksuks)ning voodid justkui oleks kergelt värisenud.

Ühesõnaga siis kuulsime samme. Kuid üleval surmkindlalt keegi ei maganud ning koduloomi perel ei olnud.

 

Kähku püsti, tuli põlema.

Sõber kutsus enda ema, kellelt saime siis elu suurima kisa peale loo rääkimist.

 

Sõbra ema ütles, et vaimudega ei mängita.

Kui sa kedagi välja kutsud ei oska nad pärast ise ära minna (tuleb tagasi saata vms), jäävad kummitama siis seniks kuni keegi nad tagasi saadab.

 

Sõbra ema tegi siis meie voodite kohal parema käega risti lugedes mingit palvet vms.

Keerasime magama tagasi, kuid seekord neid kummalisi asju ei toimunud.

 

Peale seda hetke pole nagu eriti kahelnud küsimuses kas paranormaalsed nähtused eksisteerivad.

Vägagi hirmus kogemus oli see minujaoks ja ei soovita sul seda üldse kaaludagi.

Kuid eks see sinuenda elu ole millega mängid.

 

Põnev lugu sul :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma julgen arvata, et see väljakutsumine on rohkem müüt. Kuid kui reaalselt töötab, siis mina seda ei soovita. Võid väga vale asja välja kutsuda ja sellel on ka väga halvad tagajärjed(Loe deemon).

 

http://nazzikene.blogspot.com/2009/08/margiks-siis-ara-mone-kasuliku-reegli.html

 

Lugesin ka seda blogi, suht kahtlane värk. Kuid mind ise juba ammu huvitab selline teema, igast dokumentaale vaatanud, History channelite ja asjade pealt öösiti ikka tuleb seda teemat (näiteks täna öösel oli). Kui mina aru olen saanud, siis need kummitused pole päris nii, et jou youtubes keegi tegi midagi, tegin järgi ja "toimis".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ma julgen arvata, et see väljakutsumine on rohkem müüt. Kuid kui reaalselt töötab, siis mina seda ei soovita. Võid väga vale asja välja kutsuda ja sellel on ka väga halvad tagajärjed(Loe deemon).

 

http://nazzikene.blogspot.com/2009/08/margiks-siis-ara-mone-kasuliku-reegli.html

 

Vaatasin seda lehte see valge daami välja kutsumine pakkus huvi olen ka seda ennem kuskilt kuulnud aga välja ei julge kutsuda ei tea mis võib juhtuda .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei ole küll vaime külla kutsunud aga näinud oled küll paar korda...

 

Näiteks 2a tagasi kui sügisõhtul 22:00 paiku sai kodupoole mindud ja oli kottpime...

Niuhti jooksis keegi üle tee, panin mp3 mändja kinni ja ei kuulnud mingit madinat...

Kõndisin siis edasi ja uuesti aga seekord väga lähedalt ja väga külm tunne tekkis...

Õnneks/kahjuks jõudsin enne kolmandat nähtu koju, kes teab, äkki kurivaim tahtis vägistada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.