Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

fWXx0rW.jpg

 

 

 

Tere jälle! Imperial Roleplay on tagasi uues kuues. Selle serveriga üritame luua keskmise/kõrge rollimängu tasemega serverit. Oleme tegelenud serveriga juba kokku umbes 2 aastat vist. Serveri areng jäi seisma tänu vigasele mängumoodile, mis meil varem oli. Üritasime seda parandada pidevalt kuid lõpuks otsustasime, et see on mõttetu. Nüüd otsustasime võtta käsile uue mängumoodi arendamise, millega on kvann väga aktiivselt tegelenud. Serveri mängumood on tehtud 0'ist ning seal on väga palju huvitavaid süsteeme, millest käputäie toon välja hiljem. Et luua hea ning kaashaarav mängumood, vajame ka Teie abi. Aidata saate näiteks postitades ideid meie foorumis või testida serveri uusi süsteeme ning pärast edastades arendajale informatsiooni, kus on tekkinud vead.

 

Miks mängida just meie serveris?

Server, samuti ka foorum on kasutajasõbralik. Hetkel küll alles arendusetapis aga varsti on võimalik juba foorumisse registreerimine avada. Selle nimel rabeleb praegu meie foorumiarendaja The Truth. Üritame luua süsteemid, mis on võimalikult lihtsad ja samuti võimalikult unikaalsed ning erilised. Imperial kommuunis hindame me absoluutselt kõiki kasutajaid võrdselt. Tahame, et kasutajatel oleks hea koht mängimiseks. Samuti oleme valinud administratiivi need, kellel on varasem kogemus ning kes on piisavalt vanad selle rolli jaoks.

 

Administratiiv

Administratiivil on õigus võtta inimesi ka ilma avaldusteta administratiivi, kui inimene on tõesti näidanud üles pädevust, head suhtumist ning eeskujulikku käitumist. Häid inimesi on alati vaja. Olen piisavalt kaua SA:MPi mänginud, et teha vahet jutupaunikul ja tegelikul tahtjal. Sellised mehed, kes kirjutavad oma avaldustesse, et neil on ülikülm närv ja tahavad muuta serveri elu paremaks jne jne. See on bullshit ja sellega oleme me kõik kokku puutunud. Usume, et suudame välja sõeluda need taibukad ja eeskujulikud mängijad. Oleme nende mängijatega nõus selles osas, et ilma avaldusteta tuleks administraatoreid võtta. Nagu ka eRP ajal oli. Selle probleem on aga see, et administratiiv võib väga väikeseks jääda, sest enne peavad inimesed end tõestama meile ning kogu selle aja peame pisikese osaga hakkama saama. Seepärast teemegi seekord süsteemi, et laseme rahval avaldustega proovida. Saame võtta nii sealt kui ka silma järgi administraatoreid.

 

Mängumood

Toome veelkord välja, et see on loodud täielikult nullist. Lisaks alltoodud süsteemidele on serveris veel väga palju avastamist ning pärast serveri avamist jätkub arendustöö sama aktiivselt kui varem. Garanteerime teile, et mängumoodi järgmise uuenduse süsteemide nimekiri kukutab teie lõua varvasteni. Mängumoodi on algusest peale arendanud meie ustav arendaja kvann, kes on selle üsna kiirelt valmis teinud. Mängumoodi on ka ühe korra testitud juba ja selle testimise käigus ilmnes vaid mõni üksik bug, mis on ka nüüdseks juba parandatud. Toome teieni bugivaba keskonna!

 

 

 

[video=youtube;WoyokXbt-Rc]

 

 

 

[video=youtube;xPLzM-NxTQs]

 

 

 

 

Server on avatud.

Foorum

im-rp.eu

 

Avaldus on koostatud Patarei ja kvanni poolt.

Muudetud liikme Robert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Millest selline arvamus? Tunned sa mind või mõnda meie administratiivi liiget? Kui ei, siis miks on vaja tulla lihtsalt siia laimama? Ma olen 17 ja olen sampi mänginud peaaegu algus aastatest. Kogemused on meie administratiivi liikmetel olemas. See, et sa meid ei tunne ei tähenda seda, et me mitte midagi ei oskaks. Mis puudutab serveri ülal olemis aega, siis meil on plaanis sellest midagi korralikku teha.

 

Administraatorid/moderaatorid palun kustutage selline postitus kus ei ole kriitikat, vaid suvalise inimese poolt laimamine. See lihtsalt reostab teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avaldus on väga korralik, tundub, et administratiiv võib hea olla. Pole küll serverit ega foorumit vaadanud, aga usun, et siit võib midagi head olla. Ma ei tea, kas on LARP või mitte, aga tegelikult pole sellel vahet ka, kui see tehakse korralikult ümber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälle mingi ühe kuune server larp gmiga ? Omanik on 13 aastane maksimuum . suht lamp server niivõinaa DM käib ja meta koguaeg parem tehke üks korralik gm ja krdi otsige normaalne adminstratiiv ja krdi tehke mingi 3 kuud serverit no bugs ja värgid mitte ah võtame suvalise gm viskame peale ja laseme trolli

 

Lugupeetud t6nn123.

 

Ma saan aru, et Teie serveris, kus Te pelate (kui pelate) on Teie "unistuste" admintiim, kuid kas Te olete näinud mõne meie admintiimi käitumist? Kas Te teate omanikku, et arvate, et ta on 13? Server on tegemisel juba olnud Juuni algusest, kuid me ei teinud vahvlisse algul teemat, kuna polnud mõtet. Teie, kes hakkab kohe vahvli foorumis haterit mängima, tutvuge kõigepealt serveri ja selle admintiimiga. Ma olen enam, kui 100% kindel, et Te ei vaadanud isegi foorumit, vaid kohe postcountima.

 

Kuid see on Teie arvamus meist ning täname soovituste eest.

 

-The Truth-

 

Mõned pildid meie UCPst.

 

esine.png

 

rega.png

Muudetud liikme The Truth'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovin siis ka edu loodan, et server kujuneb normaalseks kus mingid trollid ei mölise:D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millal server peaks välja tulema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

UCP demo ei ole üleval?


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm, kas see on vabalt kasutatav UCP? Täpsemalt Marguse oma? Võibolla ma eksin, kuid kuidagi väga väga sarnane on see sellele.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust sa ucp'd näed?


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust sa ucp'd näed?

 

No kutt postitas ju.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Külastasin foorumit ning jäin väga rahule. Administratiiv tundus normaalne ja hakkan seal arvatavasti mängima, kui see kord jalad alla saab. Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

St. T6nn123 viskad kuidagi tuttavust. Teada olevalt tean kah mõnda tõnni kes sai aTiimilt banned/kicked ja lasi kogu serveri maha suure kisaga. noo halloo... See eest jah "Trolle" ei taha ükski server.

Punkt 2 DM-id tulevad teada olevalt serverites alati selle pärast et admin tiim ei suuda nende isikute vastu olla range, see eest usun et meie admin tiim suudab olla range ja kõrvaldada DMerid.

Punkt 3 kuna siin mõni paneb esimese röögatusega et omanik on 13 maksimum kuigi isik isegi ei tea omanikku. Siis arvatavasti see härra T6nn123 on veelgi noorem.

 

St. meil on suhteliselt paljusi asju mida ma "veel" teistes serverites näinud ei ole, kuigi kahtlust on et mõni paneb need ideed pihta ja hakkab copy'n'paste süsteem pihta.

Igati väärt server!

Muudetud liikme Jubins'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.