Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline Silks

Kolme Tamme jooks

10.6km - 50:00.1

Oma vanuseklassi teine ja üldarvestuses 14

Väga julm mäest üles-alla jooks oli, jalad taastuvad nüüd kindlasti päeva-kaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellelgi plaanis ka SEB sügisjooksule minna? Ise mõtlesin, et võtaks 10km ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On plaanis minna ning loodaks see aasta alla 40 minuti joosta 10 km.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see normaalne kiirus trenazõõril on, millege te trenni teete? Olen hakanud ise samuti vaikselt jooksma ja sai lastud 20min....8km/h. On see normaalne kiirus võiks peaks kiiremini ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Ilmad on nii ilusad, et soovitan pigem väljas joosta 5km/10km rahulikus tempos.

Trenazöönil muidugi ise soovitan joosta seda climbing reziimi vms, kus muudab teatud aja tagant kõrgust, sedasi ~30min joosta endale sobivas tempos on juba väga hea alguseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väljas ma jooksen 10minti ja ma olen kutu, kuid jõukas 20min. Ma vist jooksen palju kiiremini väljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi kasutab Nike+ Runningut ka? Ise võtsin 5k Intermediate programmi ette ja esimene nädal sai läbi(16,1km). Järgmine nädal juba 20,9 ja siis 29km. Kokku 8 nädalat. Tunne on hea.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
3.6km - 18min

Rahulikus tempos, lasin jalgadel puhata

 

Rikud põlved ära. Ise käin ka vahel jooksmas, aga rohkem rattaga või siis talvel ujumas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Rikud põlved ära. Ise käin ka vahel jooksmas, aga rohkem rattaga või siis talvel ujumas.

 

Seni pole probleeme olnud eriti põlvedega, ainult paar korda teibid peal olnud. Rattaga sõitmine just kurnab rohkem põlvi seega pigem mine jooksma. Iga talv olen käinud ka ujumas 2-3x nädalas ehk ka see aasta, aga pole kindel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rattaga sõitmine kurnab rohkem põlvi? Oled sõitnud kunagi rattaga? Jooksmisel jalad põruvad vastu maad, sellest ka vahel väike põlvevalu, aga rattaga sõites on küll põlved viimased mis valutama hakkavad. (Räägin hetkel oma kogemusest)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rattaga sõitmine kurnab rohkem põlvi? Oled sõitnud kunagi rattaga? Jooksmisel jalad põruvad vastu maad, sellest ka vahel väike põlvevalu, aga rattaga sõites on küll põlved viimased mis valutama hakkavad. (Räägin hetkel oma kogemusest)

 

Mägedesse rassid jalgrattaga siis ikka kunagi võib tunda anda. Võibolla tõesti individuaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jooksmisel põrutab põlvi ja kui kurnamisest rääkida, siis sõidad ise rattaga palju jõuad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seni pole probleeme olnud eriti põlvedega, ainult paar korda teibid peal olnud. Rattaga sõitmine just kurnab rohkem põlvi seega pigem mine jooksma. Iga talv olen käinud ka ujumas 2-3x nädalas ehk ka see aasta, aga pole kindel.

Rattaga sõitmine lõhub põlvi pideval madala kadentsiga sõitmisel või vales asendis (nt. kingaklotsi asend, kui kingadega sõidad, ilmselt ka liiga madal sadul jne.)

Pane asend õigeks ja proovi pedaalimistehnikat parandada (kadents võiks vähemalt 80 pööret minutis olla)

Muudetud liikme kittehOps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Jüri Jaansoni KAHE SILLA JOOKS

Enesetunne oli hea, aga seekord vedasid alt jalatsid, tekitasid parema jala talda alatest kuuendast kilomeetrist väga suurt valu, seega pidin finishini jooksama sörkides ja valudes. Igastahes need jalatsid on nüüd oma jooksud teinud ja käiku lähevad uued. Plaan oli joosta 36-39min ajaga, aga kahjuks jäigi see ainult plaaniks.

 

9,86km - 44:28.1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea et lugesin, tõstsin endal ka sadulat.

 

Selle koha pealt räägiks, et endal rikkusin põlved ära kui aasta tagasi suvel oli koduni mägi, ja sealt panin alati 7nda käiguga üles mõeldes, et hea trenn. Algul suutsin kuid mõne päeva pärast ei suutnudki enam ja nüüd annab pidevalt tunda, kui kooliteel tee natukenegi üles läheb on põlvedes natukene valu juba, kuid selle elab üle.

 

Sa pole esimene ega viimane, kes 7ndaga mäest ülesse paneb :D

Kõik on teinud/teevad nii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.