Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline Silks

SEB 15. Tallinna Sügisjooks 2014

 

Võin öelda, et kõige kehvem jooks mis ma teinud olen kuna jooksma läksin üpris väsinult ja alguses rajale saades olid lihased juba külmad sellest ootamisest, mis oli tingitud rahvamassist. Asja teeb veel huvitavaks see, et protokolli järgi ma ei käinudki jooksmas.

 

Kella järgi 10km - 48:09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Kuidas vastupidavust arendada? Jooksengi tuimalt pikki otse?

 

Soovitan joosta 50-60min endale sobivas tempos alguses maastikul, siis ei kurna nii palju jalgu ja hiljem ka maanteel/tänavatel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan joosta 50-60min endale sobivas tempos alguses maastikul, siis ei kurna nii palju jalgu ja hiljem ka maanteel/tänavatel.

Hmm, endalgi pikamaa jooksutega kehalises jamad ajad, rohkem 100 meetri jooksja, aga jah..tekkis ka küsimus, et kas 50-60 minutit iga päev või kuidas?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Hmm, endalgi pikamaa jooksutega kehalises jamad ajad, rohkem 100 meetri jooksja, aga jah..tekkis ka küsimus, et kas 50-60 minutit iga päev või kuidas?

 

Kõik on personaalne, kuidas lihased taastuvad jne.

Ma isiklikult jooksen kaks päeva järjest, peale seda päeva -kaks käin jõusaalis või puhkan ja siis kordan.

Jooksu lõpus ei tohiks kindlasti unustada venitusi ja kui lihased annavad järgmine hommik tunda, siis äkki 2-3päeva vahet ja siis uuesti 50-60min jooksu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Keenia jooksja Dennis Kimetto püstitas pühapäeval Berliini maratonil uue maailmarekordi, võites esikoha ajaga 2:02.57.

 

Senine Wilson Kipsangile kuulunud rekord paranes 26 sekundi võrra.

 

Berliinis sai Kipsangi rekordajast jagu ka teisena lõpetanud keenialane Emmanuel Mutai, kelle lõpuajaks märgiti 2:03.13.

 

30-aastane Kimetto põgenes peagrupi eest 20 kilomeetril koos kuue jooksjaga. 4 km enne lõppu raputas värske rekordimees maha ka oma viimase konkurendi, Mutai ja lõpetas uhkes üksinduses. Kolmandana lõpetas etiooplane Abera Kuma (2:05.56).

 

"Tunnen ennast suurepäraselt, sest võitsin vägeva võistluse," sõnas Kimetto jooksu järel ajakirjanikele, vahendab Eurosport. "Juba stardis oli tunne hea ning 5 km enne lõppu mõistsin, et olen täna suuteline ka maailmarekordi alistama."

 

Naistest võtsid Berliinis kaksikvõidu Etioopia jooksjad - Tirfi Tsegaye võitis 2:20.18-ga Feyse Tadese ees (2:20.27). Kolmas oli ameeriklanna Shalane Flanagan (2:21.14).

 

Berliini maraton on tuntud oma kiire raja poolest. Ka eelmine rekord sündis aasta tagasi just sellel maratonil.

 

Allikas: http://sport.delfi.ee/news/kergejoustik/maailm/berliini-maratonil-joosti-uus-maailmarekord.d?id=69836321

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isegi kui olen terve elu trenni teinud, siis pulssi ma alla ei saa. Üldjuhul üritan joosta nii, et tunnen et pingutan piisavalt. Viimase jooksu tulemus oli selline: 10542856_10202945432492216_622884004529815691_n.jpg?oh=5566b0775e8f8f8f57ecf489ab707d5c&oe=54D0D658&__gda__=1422448851_ed2c7b1a2c4809eb9b43c7eb303ea239

 

Kokku jooksin 8.72 km.

 

Laupäeval tahaks poolmaratoni proovida Tartus, aga siis vist jooksen pulsi järgi ja hoian seda aeroobses tsoonis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.