Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Foorumiga seonduvad küsimused ja probleemid

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi peale Henry ka annetusega tegeleb ,sest tema kaudu ei saa kuidagi seda annetust teha.Mitu korda proovinud aga tühjalt läinud


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Amichie peaks ka sellega tegelema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mu kasutaja profiil on http://vahvel.net/member.php?43717-KaarelV kas siis mu ID on 43717?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saadsin ära, aga ütleb niimoodi.

 

Midagi läks valesti. Võta ühendust teenusepakkuja henry@vahvel.net, +3725569904, http://www.vahvel.net/anneta.php.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saadsin ära, aga ütleb niimoodi.

 

Midagi läks valesti. Võta ühendust teenusepakkuja henry@vahvel.net, +3725569904, http://www.vahvel.net/anneta.php.

 

Järelikult tegid midagi valesti. Kontakteeru Henryga ning ta lisab sulle annetaja.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks enam see thumbs up lehekülg ei toimi? http://vahvel.net/thumbs_center.php?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea millesa si aga keegi pole suvatsenud vastata :)

 

''Selle jaoks on olemas eraldi logaritm. Loeb näiteks see kui populaarne on su teema jne.. Administraatorid ei võta seda isiklikult kellegilt ära, kõik käib automaatselt.''

 

Ehk asi pole ainult selles, et sa midagi postitad kogueag, vaid loeb mida sa postitad ja kui sa halvaga silma jääd, siis ma usun, et sa ei saagi seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
''selle jaoks on olemas eraldi algoritm. Loeb näiteks see kui populaarne on su teema jne.. Administraatorid ei võta seda isiklikult kellegilt ära, kõik käib automaatselt.''

 

ehk asi pole ainult selles, et sa midagi postitad kogueag, vaid loeb mida sa postitad ja kui sa halvaga silma jääd, siis ma usun, et sa ei saagi seda.

ftfy

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaatan, et runescape turu all on rs3 ja 07 kokku lükatud. Kas see oli midagi plaanitut või on mingi bug? Endale oli mugavam muidu, kui 2 asja lahus olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ftfy

Fixisid pigem Edi Mürfi jaoks, tema jutt oli see. :)

 

Ma vaatan, et runescape turu all on rs3 ja 07 kokku lükatud. Kas see oli midagi plaanitut või on mingi bug? Endale oli mugavam muidu, kui 2 asja lahus olid.

Ilmselt see muudeti samal ajal kui turus muudatused toimusid, niiet ehk on see ikka plaanitud nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, et postitan, kuid miks mitte teha sticky teema suurematest ärimeestest siin, puust ja punaseks?

 

Kontaktid jne, I mean.

Me ei hakka kedagi sel viisil promoma. See tõstab usaldusväärsust ning kui inimene peaks osutuma scammeriks, siis peaks ka Vahvel selle eest vastutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kellelgi esineb veel probleeme postkastiga? Mul paarkorda näidnud, et uus PM, aga postkastis midagi uut pole.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas kellelgi esineb veel probleeme postkastiga? Mul paarkorda näidnud, et uus PM, aga postkastis midagi uut pole.

 

Postkast täis? Kustuta vanad kirjad ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Postkast täis? Kustuta vanad kirjad ära.

 

Mul nii madal IQ ka nüüd pole, cmon.. :D

 

/E: Nüüd ma nägin, et uus sõnum ja kirjas oli new quote vms. Ma eeldan nüüd, et kui keegi quoteb(see termin ei ole mulle selge :D) teist, siis tuleb postkasti juurde märge, aga kuhugi edasi see ei suuna.

 

Eile oli ka väga tüütu see, et seda polnud kirjas seal ning ma vajutasin sadu korde postkasti peale, ikka ära ei kadunud. Lõpuks magic happened ja see kadus, kuid siiski mindfuck.

 

 

/E: See Thumbs Up center on päris hea, aga see on peidus, miks mitte välja tuua?

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist !

Kas teema nime vahetus on võimalik või peab uue teema tegema ?

 

http://vahvel.net/showthread.php?165281-Uus-TeamSpeak-3-server-%21-IP-ts-thasmog-eu

Oleks vaja selle nimi ära vahetada oleme nüüd kolinudka lõpuks eestisse ja ei ole kõige uuem ja on olnud suuri muutatusi viimaselajal seega ta on palju areneneud.

Aga nimeks võiks tulla: THASMOG.eu Teamspeak Server | IP: thasmog.eu | 512 Slot

 

Äitäh ! :)

 

EDIT: Leidsin juba :)

Muudetud liikme sMog.'i poolt

sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://vahvel.net/showthread.php?182681-Ostan-Steami-kasutajat-millel-on-rust-peal

 

Vist lausa 2 korda reportinud, et teema pole õiges alafoorumis. 2 korda kogemata, sest vahepeal möödus prolly juba piisavalt aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millised kasutajad saavad rs-turgu näha ja sinna postitada? Ma olen kokku puutunud olukorraga, kus osa inimesi ei pääse sinna sisselogituna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.