Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ärge tulge spoilima! Suht kettasse ajab, et ei saa ise kohe laivis vaadata ja sellepärast Vahvlit külastada.

 

/E: Tegin teema kus võite rahulikult rääkida. Ma saan aru, et ma võin seda foorumit ka mitte lugeda, aga võite pisut ka teiste peale mõelda. Anyway keegi spoilib siis viskan kellelegi hunnik nutsu letti ja lasen warnida. /joke :D

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun siia teemasse mitte postitada spoilereid hetkese toimuva World Championshipi kohta.

Spoil = tumm

 

Mõnus kiisu oled Rob. :P Btw, Worldsi vaatate, siis soovitan paar õlut kõrvale libistada, boostib kergelt eufooria laksu! :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
d554febae103f4686a15237c3f677336.png

 

max level retarded mäng, ma sain invadest alguses 2 killi, edasi lanel snowball ja siis tuleb yi, kes andis meile 4 killi botis ja sõitis meist nii rängalt üle lihtsalt... ei, ta ei ole üldse broken, ei ole, sa ei oska tema vastu mängida lihtsalt

 

see et sa ei taju kuidas yi vastu mängida, seda on näha sinu divisonist.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see et sa ei taju kuidas yi vastu mängida, seda on näha sinu divisonist.

 

jah, ma ei taju yi vastu mängida, jah, hästi öeldud, jah, tulista veel mõni selline, ilmselt ma ei tea, kuidas yi vastu mängida

 

ma tean väga täpselt, millised meetodid on tõkestamaks yi'd, aga ega needki pole eriti tõhusad, sest enne, kui jõuad rakendada selliseid tegevusi, ta lihtsalt rollib sinust üle, käib ja kargab oma Q'ga, mis tema pihta laskmise väga raskeks teeb, ja see, et ta slowi ei saa, kui ult peal, on ka retarded

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see et sa ei taju kuidas yi vastu mängida, seda on näha sinu divisonist.

 

You toxic motherfucker, näed isegi et ta on silver ju. :D

 

jah, ma ei taju yi vastu mängida, jah, hästi öeldud, jah, tulista veel mõni selline, ilmselt ma ei tea, kuidas yi vastu mängida

 

ma tean väga täpselt, millised meetodid on tõkestamaks yi'd, aga ega needki pole eriti tõhusad, sest enne, kui jõuad rakendada selliseid tegevusi, ta lihtsalt rollib sinust üle, käib ja kargab oma Q'ga, mis tema pihta laskmise väga raskeks teeb, ja see, et ta slowi ei saa, kui ult peal, on ka retarded

 

Vaynena sa ootad teamfightis et ta otse sinuni rushiks, baitid teda sisse. Paneb sulle Q ja alles siis vajutad R -> Q botrk ja kited tagasi. Selleks ajaks kui ta jõuab sulle autoattack range uuesti, on ta surnud ja isegi kui ei ole, siis E. Vahet pole kas ta lendab vastu seina või mitte, teamfightis baitid ta endasse ja team tapab ta hetkega koos sinuga ära. Edasi focus lähimaid targeteid ja fight on võidetud.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yi-st oleks eri taun niimoodi diveda :D Pole küll selliseid kohanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Yi-st oleks eri taun niimoodi diveda :D Pole küll selliseid kohanud.

 

Noo kui ta ei dive sind, siis keegi teine vastast teamist ei tohiks ohtu kujutada. Attackid ainult kõige lähedamast vastast.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

24H+ stream.

Iga 100 subscriberiga tuleb 1 tund striimi lisaks.

Hetkel juba üle 270 subberi 24h jooksul, nii et 2 tundi lisaks veel 24'le :D

 

http://www.twitch.tv/nightblue3


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.