Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ma ei viitsi üldse rankedit millegi pärast, enne decay'd teen paar mängu ja ootan kunas uuesti decay peale tuleb. Peaks olema 8 win streak atm, 27-9 LP'd iga pelaga

 

Miks nii? Ma ei ole normaleid juba season 3'me algusest mänginud. Poole aasta peale teen kõige rohkem 2-3 normal mängu. Tundub nii igav kuidagi, see pigem siuke trollimise/õppimise jaoks. Ma isegi õpin uusi championeid rankedis. Noo üldiselt smurfi peal, seal vähe lebom. Mainiga mul kõik championid aga umbes pooli pole mänginud. :D

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks nii? Ma ei ole normaleid juba season 3'me algusest mänginud. Poole aasta peale teen kõige rohkem 2-3 normal mängu. Tundub nii igav kuidagi, see pigem siuke trollimise/õppimise jaoks. Ma isegi õpin uusi championeid rankedis. Noo üldiselt smurfi peal, seal vähe lebom. Mainiga mul kõik championid aga umbes pooli pole mänginud. :D

dno, rank minu jaoks tryhard, normalis saab trollida veidi ja enamus ajast teen sõpradega pela seega ranki ei saa pidevalt teha ja üleüldse ei tõmba millegi pärast rank mängima


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uue kasutaja nimi tal PoleNime EUNEs.

Vana kasutaja oli FakeYee vms, aga nime ära vahetanud.

http://www.lolking.net/summoner/eune/32557996

http://www.lolking.net/summoner/euw/49683306

http://www.lolking.net/summoner/eune/37454192

 

palun.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

HAha kuradi kloun vend:D võtsin esimese, see taavi montana. :D

 

sul historys ainult üks pela kus sul kille rohkem kui surmi, fking plat vend:D:D:D , sa ei ole lõpetanud ükski mäng oma jungle itemit, no baron, no drakes, 28 min ja su0l 52 farmi, kuradi kõvakuju :D:D please unistall lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HAha kuradi kloun vend:D võtsin esimese, see taavi montana. :D

 

sul historys ainult üks pela kus sul kille rohkem kui surmi, fking plat vend:D:D:D , sa ei ole lõpetanud ükski mäng oma jungle itemit, no baron, no drakes, 28 min ja su0l 52 farmi, kuradi kõvakuju :D:D please unistall lol

 

Mainiks siin kohal seda, et skoor ei võida mängu siiski, kuid tema puhul ei saaks öelda, et negatiivse skooriga mängu võidaks.

 

Lihtsalt lõpeta hetkel ranki mängimine, sest nagu aru saada, siis sinu elo ongi seal, kus sa pidevalt püsid.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu kas ma ainus, kes istub diamondis ja mõtleb, et mis kuradi valemiga ma sinna sain? For real, selline tunne, et peaksin kuskile kulda tagasi minema. Igapäevaga läheb aina hullemaks. :D

 

sama aga goldis =D

 

/// ta trollib teid ju :D


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt lõpeta hetkel ranki mängimine, sest nagu aru saada, siis sinu elo ongi seal, kus sa pidevalt püsid.

 

Milleks lõpetada? Ma olen ühes ja samas divisionis juba kaks kuud istunud, 23 korda promo mängud kaotanud. Hetkel on katse #24.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tra ma cärrisin end ise goldi, mina võin öelda, et olen seda väärt :P Mu overall score on: 1630/1223/1736. KDA 8.1/5.9/8.3, PoleNime ära platist unistagi, sind on selgelt silverisse cärritud. 1/13 pls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks lõpetada? Ma olen ühes ja samas divisionis juba kaks kuud istunud, 23 korda promo mängud kaotanud. Hetkel on katse #24.

 

Polnud sulle üldse mõeldud tbh. :D Tahtsin öelda sellega PoleNimele, et liiga vara ranki mängimiseks.

 

Lee Siniga päris palju draakoneid ära tõmmanud. Sama lugu Caitlyni Piltoveriga, millega 2 baronit ära võetud ning mäng meie kasuks keeratud. :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Polnud sulle üldse mõeldud tbh. :D Tahtsin öelda sellega PoleNimele, et liiga vara ranki mängimiseks.

 

Lee Siniga päris palju draakoneid ära tõmmanud. Sama lugu Caitlyni Piltoveriga, millega 2 baronit ära võetud ning mäng meie kasuks keeratud. :D

 

Ma tean ja, et ei olnud mulle mõeldud, aga küsimus on ikka sama. :) Katse number #25 promo games. Kogu aeg võidan kaks, kaotan kaks. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise alustasin Veigariga, eile proovisin Veigariga üle pika aja ranki, siiamaani 4 mängu 5-est võidetud..

 

Viimane mäng oli suht masendav.. Team üldse ei töötanud koos, Rammus tuli vara ganki ja see oligi ainuke hea asi, muidu pingisid ennast sodiks ja aind support jälgis chatti ja pinge... Õnneks tuli win

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mängisin Ashega oma esimesed mängud. Alguses vist lahkusin mingi 5 mängu ja olin ka vastava aja banned pidevalt. :D

 

Veedan aega normalites. Hea ajaviide. Ei viitsi üldse higistada rankedis.

 

Kui keegi sama teeb, siis olen nõus punti tulema. Hernehirmutis kasutajanimeks (EUW).

 

What about Braum? Suht legit support tho.

 

Keegi Leele skini ei taha giftida? :drool:

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin ükspäev proovi. Sõber mängis esimest korda LoL'i, panin talle custom kõik botid ja võtsin Teemo talle. Esimene mäng juhendasin kogu aeg, mida osta ja mida leveldada. Lõpetas 26/3 ja tegi quadra, penta libises käest sest ta ei vajutanud W, et movement speedi saada. Järgmine mäng ei ütelnud talle midagi enam, mida osta, mida leveldada jne, lõpetas negatiivse skooriga ja pani mängu poole pealt kinni kuna igav hakkas suremisest heh.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.