Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Akalit on lihtne counterida. Pigem ajab mingi närvi warwick kes kasvõi jookseb ka sinu baasi aga ta saab selle killi ja ta raibe jääb ellu ka...

 

udyr täpselt sama...

 

kuidas nightblue suudab päevad läbi ühtesid ja samasid champe mängida, neidki ainult junglis. ja aina üritab esikohta saada enda tieris. nii, kui tema striimi satun ja näen mingit kha'zixi, pantheoni või rengarit mängimas, siis koheselt kinni kah.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ta stream sai kuulsaks siis kui ta tegi unranked-challanger. Peale seda on tema stream väga populaarne olnud, ilmselt kõige populaarsem(pole kindel). Raha saab ta nagu muda selle eest. Ise isegi meeldib suht vaadata, top tier jungler siiski ning ise mainin ka junglit.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks nb3 viskab vahel mõned õpetussõnad ka, saab jälle targemaks. Vahepeal oli lemmik, aga nüüd hakkas Sneaky striimima ja seal ka täitsa tore, kuigi ta ei õpeta nii palju, aga silmaga ikka näeb mida teeb jne


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jälgin ka vahest neid LOL striime.

Minu arust on Nightblue suht halb striimer, oskused võivad tal head olla, aga tal on nii halb hääl, iniseb ja mängib koguaeg samu champe.

Aga ta on hetkel #1 LOL striimer Twitchis. Kõige rohkem followeri peale LOL officiali striimi.

 

Sama võib ka öelda ChrisEzi kohta, ta mängib põhiliselt ainult Singed/Nasust, aga tema striimi on kordades huvitavam jälgida kui NB3 oma.

 

Aga see on kõigest minu arvamus.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik oleneb suht streamerist ise mis teeb ning ka chatist, qtiepie chat n stream for the win. Hea tekst tuleb sealt alati ning nalja saab, samas on ta ka hea mängija.

Vahest jälgin LoLGeranimo't ka, räägib pidevalt mis vigu ta just tegi ja kuidas oleks parem olnud seda lahendada jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oddone'l vist on kõige rohkem vaatamisi kokku twitchis? 160 miljonit.

 

ise vaatan fatefallsi, qtpied, dyrust ja vahepeal kui peale joppab, siis scarrat ka, sest nad mängivad täiesti vabalt ning suudavad säilitada lõbusa tuju :P

 

 

riot tegi muudatuse quinnil, et range 525 pealt 550 peale, kuid nüüd võttis selle uuenduste listist ära, palju õnne. tahtsin seda järgmises seasonis kohutavalt mängima hakata

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cowsep worst streamer ever. Ainult lõugab ja mängib ainult master yid.

 

ma arvan, et kui sa natuke tähelepanelikumalt vaataksid, näeksid sa, et tal väga väga head master yi mechanicud. auto attack cancel jne..


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kunagi oli Nb3 lemmik streamer seni kuni ta Gross Gore lambist dissima hakkas. Peale seda ei suuda enam Nighty streami vaadata, tundub liiga tarded tüüp.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaatan Gosut, Imaqtpie, Nb, Dyrus (harva).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru, kuidas see Rammus lihtsalt nii fun champion olla saab. :D Lähed jube suure kiirusega lane'i, enemy jookseb minionitesse ja sa lihtsalt vingerdad ümber nende, kui leiad õige koha sisenemiseks. :D :D :D Early mobility'd + homeguardid and you are ready to go.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi on siit russias?

Ise olen russias gold 3 ja suht raske on seal neid tonte carryda,

Kui keegi viitsib duoda ss lisage THC T1 Baker

 

Kristjan194 m2ngib Russias praegu, hook em up.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.