Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mõtlesin ,et annan tasuta kasutajaid ära kuna omal see mäng ei tööta ja üldse ei huvita ka.Kasutajat suht noobid ,üks level 22 vn ja teised + 15 vn :( ei oska öelda kuna pole mängu peale ja ei taha tööle ka minna

EUW või EUNE

user-c1rcaketsid

password-loorits665

EUW

User:vescuda

password: dragon665 või loorits665

EUNE või EUW

User:thundertorm

password : loorits665 või dragon665


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtlesin ,et annan tasuta kasutajaid ära kuna omal see mäng ei tööta ja üldse ei huvita ka.Kasutajat suht noobid ,üks level 22 vn ja teised + 15 vn :( ei oska öelda kuna pole mängu peale ja ei taha tööle ka minna

EUW või EUNE

user-c1rcaketsid

password-loorits665

EUW

User:vescuda

password: dragon665 või loorits665

EUNE või EUW

User:thundertorm

password : loorits665 või dragon665

ei tea, mitte ükski mul ei töötanud vähemalt, samas pole mõtet juu, sest emaili nkn pole ja saad alati kasutaja tagasi võtta.

E:/

Tegin esimese DuoQ eile siis sõbraga ja päris ülejooks oli seal pelas ikka :D Tulevasel nädalal üritan W/L ratio korda saada :P

14LP.png


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu meelest Gnar tundub suht mõttetu, ise pole ostnud, aganäinud mängimas.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Maitse üle ei vaielda.

Mulle endale meeldib ning plaanis osta Gnar järgmisena.

Loodetavasti saab ka tollega siis mängida :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gnar on jah midagi täiesti uut ja unikaalset.

 

Ta on väga tugev, aga ainult siis kui sa VÄGA HÄSTI tead, mida teed. Niisama skille spammides on tal küll DPS päris räige, aga just CC poole pealt pead ikka teadma mida ja millal teed.

Ja buildimis koha pealt pead ka ikka väga täpselt asjadega kursis olema, vale asja ostad siis täiesti kasutu champion.

 

Olen paar mängu mänginud temaga ja ütleks, et kui ma varem arvasin et Elise'i on kõige raskem selgeks saada, siis nüüd on vist koht Gnari poolt üle võetud.

 

else ju kerge, land cacoon ja gg


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
10547150_687353831344881_4236338723250578234_o.png

Peaaegu suvel igapäev mõne pela teinud ja suht pikka aega maininud junglit. Tundub et midagi toidab. Skoor ja build pole parim, mängus tegin vigu nagu kõik, aga muidu OK.

 

Sa dia? Ise suht quited :) Pole enam aega ega tahtmist seda mängu mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10547150_687353831344881_4236338723250578234_o.png

Peaaegu suvel igapäev mõne pela teinud ja suht pikka aega maininud junglit. Tundub et midagi toidab. Skoor ja build pole parim, mängus tegin vigu nagu kõik, aga muidu OK.

 

Ma nagu ausalt ei saa aru miks sa pead teiste inimeste screenshotte kasutama, olgugi et eune, sa ei võidaks elusees ühtegi pela oma warwickuga diamondis. Rääkimata sellest, et sa ei julge oma EUW boosted gold5 accoundi peal ranked pelasidki teha. Nagu reaalselt, lõpeta ära see nali.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nagu ausalt ei saa aru miks sa pead teiste inimeste screenshotte kasutama, olgugi et eune, sa ei võidaks elusees ühtegi pela oma warwickuga diamondis. Rääkimata sellest, et sa ei julge oma EUW boosted gold5 accoundi peal ranked pelasidki teha. Nagu reaalselt, lõpeta ära see nali.

 

Dvj teeme duo euw või eune, siis vaatame kes saab üle.

Euw ma olin g4 promodes juba ammu. Kuid ma olin eunes vahepeal, seega tagasi tulles on mu mmr sitt. Aga kui ma oleks pask oleks ma poole aastaga juba ammu goldist välja lendanud, aga nope.

 

Dvj viska oma name ja teeme duo, vaatame mis sa jutumres veel suudad.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dvj teeme duo euw või eune, siis vaatame kes saab üle.

Euw ma olin g4 promodes juba ammu. Kuid ma olin eunes vahepeal, seega tagasi tulles on mu mmr sitt. Aga kui ma oleks pask oleks ma poole aastaga juba ammu goldist välja lendanud, aga nope.

 

Dvj viska oma name ja teeme duo, vaatame mis sa jutumres veel suudad.

Miks sa siiberdad selle eune ja euw vahel kogu aeg? võta üks account euw-s ja tee see fkn diamondisse ja siis on näha, et sa oled hea. ma ei saa mitte midagi aru, sa oled mingi 5 erineva kasutaja matche postitanud siia teemasse.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.