Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
sina? huvi pärast

Õnneks mitte :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/9d7fadf5a54f1999f87e90d0bf9f1837 tehke üle :D anyway gold 4 92 lp hetkel, #theclimb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/ddf8dc08d45a2d2c1ec0302db31dc673 omfg, hard pela oli #gold3 promod, polnud aega farmida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On plaanis transferida EUW.sse, kuna siin EUNE-s paistavad ainult lambaantsud olevat.

 

Paar situatsiooni;

 

Meie meeskond pickib shaco, vladi ja midi kassio. Kassio ainult farmib, topis mid-games, samal ajal kui meil tiim kaitseb inhibi ja on kaotamas siis fighti. Vastastiimil korralik CC kombo n tanky shit. Meie tiim ei suuda teamfighti kokku ennast koguda ja lihtsalt kaotab.

 

Teine meeskond, shaco kohe first pick, jungle, teine pick võtab nocti, läheb ka junklisse, ggwp. me squishyd n shit, vastastiimis tuleb ilusasti Jarvan, Leona, Ezrael, Hecarim ja Kata, korralik combo ja sõidetakse pmst üle meist mid ja late games.

 

Kõik mängud ma suudan boti ilusasti võita aga tõsiselt lambaantsud suudavad mid ja lategame lihtsalt ära rikkuda.

 

3nda mängu siis võitsime, kõik pickisid assassinid, midi topi junklisse. Õnneks said kõik feedi ja asi töötas, oleks mõni feilinud oleks kaotus for sure olnud.

 

4s mäng, mis ma näen, morgana pickib topi, fizz junklisse ja ad tristana midi. Jällegi tuli suht ülesõit, morgana ei oskand üldse mängida, ei tea, miks ta üldse selle valis ja fizz failis junklis kõvasti.

 

Miks on vaja KÕIGIL offmeta pickid teha, ma ei saa aru, heaküll mõni vend, kellel tõesti koguaeg hästi läheb pickigu oma OFF-meta champ, aga kuradi iga tont võtab, mis ise heaks arvab, arvestamata kas see tiim comp üldse töötab, ajab tõsiselt närvi. Ja tagatipuks veel feilitakse mängujooksul niipalju, et ei suuda lihtsalt üksinda seda mängu üles ka enam võtta kuidagi.

 

Kas siukest jaburust näeb EUW-s ka? Mul nii tõsiselt kopp ees rankedist, see on hullem, kui normalis mängida. Seal ka TRY-harditakse rohkem...

 

NB! Ma ei ole kunagi halanud ega flamenud aga tänane õhta Rankedis viskas mul kopa nii ette, et lihtsalt pidin mure siia kirjutama. Tahaks ikka mängida kuskil, kus ostakas mõelda kaugemale oma main champ pickist.

Muudetud liikme Myrka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Idk ma lucky see season, kuld 1 aga edasi ka ei saa.. :D Iem finaal 1h pärast btw, TSM hype!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tõesti loodan et WE võidab, lihtsalt ei suuda ära kuulata pärast kuidas kõik need 14 aastased TSMi fännid räägivad kuidas nad on maailma parim team.

 

kui nad võidavad siis vast on ühed parimatest.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.