Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Oleneb kellelt osta ja mis kogustes, saab kokkuvõttes palju odavamalt läbi tulla.

 

Ise sigarette ei tõmba ja alkoholi tarvitan ka väga harva, hetkel on isegi plaan täiesti joomine ära lõpetada. Kanepit tarvitan regulaarselt kuid vahest ka pikemad pausid kus näiteks pole kuuaega tossutanud. Tegelikult on nii ka, et joomine on sama kallis kui mitte kallim, vähemalt minul on nii, et ma pean 10-20 euri alla panema, et ennast korralikult täis juua aga kui näiteks osta 10 euri eest pool g'd mis on tavahind siis sellega tuleb ka täiesti normaalselt ühe õhtu välja. See jutt oli nende jaoks kelle arust on kanep nii kallis, et täiesti mõttetu osta aga juua kõlbab küll.

 

10€/0.5g? Võid oma pool muru jah õhtul ju libistada, mitte keegi ei müü korraliku kraami nii odavalt. Isegi kui müüks koristataks see inimene väga kiirelt ära. Eestis on palju suuri "gruppe" kes müüvad kalli hinnaga, arvad, et mingil suvakal lastakse odavat õiget kraami müüa?

 

1g suitsetab 2 korraliku jointiga ära, õhtu peale alkoga võrreldes su pool g'd küll ei jätkuks.

Muudetud liikme IamNyan'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10€/0.5g? Võid oma pool muru jah õhtul ju libistada, mitte keegi ei müü korraliku kraami nii odavalt. Isegi kui müüks koristataks see inimene väga kiirelt ära. Eestis on palju suuri "gruppe" kes müüvad kalli hinnaga, arvad, et mingil suvakal lastakse odavat õiget kraami müüa?

 

1g suitsetab 2 korraliku jointiga ära, õhtu peale alkoga võrreldes su pool g'd küll ei jätkuks.

 

20/1 ma ei ole kusagilt kallimalt saanud, samas pole nii kaua tallinnast ostnud, kuid viimati oli lasnamäel 15/1

Pole kunagi vähem kui lubatud saanud ega sitemat kui lubatud õige hinnaga ostes.

 

Kuskil hollandis coffe shopis võib-olla on sorte mis on kangem ja kallim kuid eestis on siiski sama hind kõigil, kui sa ostad kallimalt ja loodad paremat midagi saada siis saad sa lüpsta, maksad ainult peale.

 

Mõtled üle neid asju, ära küll nüüd kedagi ei koristata odavama hinna pärast.

Pooliku hind 10, ma ei näe küll mingit viga mille eest koristada.

Ja tegelikuses ei ole need asjad üldse sellised nagu sa oma peas ette kujutad, et odavama hinnaga vend saab sisse vms.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10€/0.5g? Võid oma pool muru jah õhtul ju libistada, mitte keegi ei müü korraliku kraami nii odavalt. Isegi kui müüks koristataks see inimene väga kiirelt ära. Eestis on palju suuri "gruppe" kes müüvad kalli hinnaga, arvad, et mingil suvakal lastakse odavat õiget kraami müüa?

 

1g suitsetab 2 korraliku jointiga ära, õhtu peale alkoga võrreldes su pool g'd küll ei jätkuks.

:D 10 euroga ei müüda head kraami odavalt? Tallinna kantist mõtled? Kui on piisavalt head tutvused ja inimesed ümber, siis ma võin garanteerida seda head, et leidub. Olen saanud mitmelt healt tuttavalt 0.5 ja mul on terve päeva hea olla olnud. Ma miski pärast ei taha uskuda sinu juttu, et need 'gruppid' kes müüvad kallimalt on kohe väga hea hit. Ma ei välista seda, et seda ei oleks olemas. Kindlasti keegi nii teeb, aga ma ei ostaks elusees 0.5'te mingi 20€, kui ma saan samasugust 10€.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii, et enam eriti ei liigu poolekaid, kui liiguks siis IamNyan kes see ära tuleks koristama, pooleka hind ongi 10€/g, mis siin halba on?

 

Ütleme nii, et väga vähe leidub seda head ja õiget litti, väga palju liigub paska, väga väga palju(toonitan veel) ei loe siin tutvused ega asjad, kuna need tutvused kes müüvad, need võtavad samamoodi ise sisse, mitte ei kasvata ise, isegi kui kasvataks, poleks see alati parim litt. Olen saanud head kraami, olen saanud ka palju paska, see on täiesti suhteline.

 

Üleüldiselt on g ikkagi 20€, kui võtad väikse koguse, suurematega muidugi hinnad langevad, või siis spicy mis on täielik jama, ehk hetkel öeldakse: AK, Päike, Must päike või mida iganes, selle g on tõesti 13€/g, ning 1g on nagu 1,5g, kuna see on purustatud ja pritsitud jama, mis kammib reaalselt väga hullult ära, aga litter on lagi pool tundi peas ka, üleüldiselt mõttetu pask.

 

Btw, mainiks ära, et kes siin ütles, et ilusast g-st saab 2 jointi? On ka sihukesi olnud, kus kraabid ilusti 4 jointi välja, mis on väga tummised. Kuid nii ilusaid saab väga vähe.

 

See ka, et need kes räägivad, et neil alati õiged kogused, siis uskuge või mitte, tänava ärikatelt ei saa mitte kunagi ÕIGET g-d. Lagi mis saadakse on 0,8-0,85, kuna keegi ei anna sulle õiget getsi mis on 1/1-le, isegi mitte oma inimesed kes müüvad, kuna sellest nad elatuvad, võtavad kraami müüki, saavad ca 7€/g pealt vahelt, kui väiksem müüja + 10g-st teevad tänu näpistamisele 13g, ning see 3g jääb veel endale tõmbamiseks.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eestis enam peale ei tee. Raske leida head kraami. Alates tsehhist on hea kraam ja odav. Šveitsist ja Sloveeniast rääkimata


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eestis enam peale ei tee. Raske leida head kraami. Alates tsehhist on hea kraam ja odav. Šveitsist ja Sloveeniast rääkimata

 

 

Oleme ausad, et see kraam mis praegu liikeval paljudes kohtades on totaalne pask.

Kuna õige kanep, peaks tekitama inimeses eufooria ja mõnusa tunde, aga viimasel ajal väga paljudes kohtades kuulnud ja tean isegi, et vendadel kammib liiga hullult ära, tuleb sihukene tunne, et kohe kohe on minek.

Paljud on ka ära põhjendanud, et praegu segatakse suht palju tavalisele lillele AK-d, või nn mürki sisse, et laks oleks kõvem ja kogus parem, kas see vastab ka tõele, tõesti ei tea.

Kuid viimasel ajal päris paljudes kohtades on sihukene jama inimestega olnud, et ostavad nn tavalist, aga saavad sihukest paska, tunned, et kohe on minek, mitte ei ole mõnus.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"AK" ehk spice on aastaid olnud sama jama, ehk siis spice millele pannakse uusi nimetusi igakord, kui üht koostisainet muudetakse. Koostisaineid muudetakse pidevalt kuna mingi aine selles saab illegaalseks ning tuuakse kohe uus asemel. Kanep aga mis teid teise dimensiooni viib on odav ebaõnnestunud kasvuga kanep mida immutatakse spice vedelikes ning turule lastakse. - Surmav kanep mis on väga tume.

 

Eestis on seda viie tärni bobi meeletult, te lihtsalt ei tea kust.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii, et kuidas sa oskad öelda, " me ei tea lihtsalt kust saab" mille järgi sa oskad järeldada sihukest asja? Läbi interneti võime me kõik igasuguseid asju järeldada.

Ma räägin üleüldisest jamast, mitte sellest, et enam pole head kraami saada, vaid väga palju on paska müüki tulnud, mida veel näiteks pool aastat või aasta tagasi polnud.

Muidugi on head kraami, sellele ei saagi keegi vastu vaielda, aga et vahvlis mingi tegelane tuleb ütlema, et alaa "te ei tea kust saab" on suht lambine näide, eks ?

 

 

"AK" ehk spice on aastaid olnud sama jama, ehk siis spice millele pannakse uusi nimetusi igakord, kui üht koostisainet muudetakse. Koostisaineid muudetakse pidevalt kuna mingi aine selles saab illegaalseks ning tuuakse kohe uus asemel. Kanep aga mis teid teise dimensiooni viib on odav ebaõnnestunud kasvuga kanep mida immutatakse spice vedelikes ning turule lastakse. - Surmav kanep mis on väga tume.

 

Eestis on seda viie tärni bobi meeletult, te lihtsalt ei tea kust.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See AK on küll jube kraam, niipalju kui ma proovinud olen tekitab reaalse surmahirmu ja sellise tunde nagu oleks püksi sittunud. Ühe korra panin korralikult üle sellest bongist ja teist korda tegin ühe megapisikese lible. Esimene kord olin näost valge, liigutada ei saanud ja reaalusest ei olnud midagi alles. Kutsusime kiirabi omale. Vb käiks kiiks ära ka, ei teagi, oli tunne, et enam reaalsusesse tagasi ei saagi. Teist korda oli lihtsalt kõik nii hirmus ja oli tunne, et kohe on surm uksetaga. Paranoia to the fullest.

 

Tavaline kanep tekitab ka minus hirmu. Mitte surmahirmu, aga paranoilised mõtted tulevad alati. Kui saan sõbra käest siis esimene mõte kui paugu ära teen on see, et sõber on kõige rõvedam narkodiiler keda tean, ning sellisest inimrämpsust tasub heaga eemale hoida, ning üldse kuidas kõik tahavad mulle ainult halba.

 

Proovisin oma kolmiknärvi neuralgia valu vastu ka, et äkki on valuvaigistina tõhus. Ei olnud. Valu oli ikka aga lihtsalt valutunnetus oli teistsugune. Väga rõve oli ikka.

 

Osadele sobib osadele mitte.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütleme nii, et kuidas sa oskad öelda, " me ei tea lihtsalt kust saab" mille järgi sa oskad järeldada sihukest asja? Läbi interneti võime me kõik igasuguseid asju järeldada.

Ma räägin üleüldisest jamast, mitte sellest, et enam pole head kraami saada, vaid väga palju on paska müüki tulnud, mida veel näiteks pool aastat või aasta tagasi polnud.

Muidugi on head kraami, sellele ei saagi keegi vastu vaielda, aga et vahvlis mingi tegelane tuleb ütlema, et alaa "te ei tea kust saab" on suht lambine näide, eks ?

 

Eem, ei tasu nüüd üleliia ka reageerida. Minul pole sooja ega külma kui palju seda paska müüki on tulnud, sest ma ei tarbi paska ning head ei ole raske leida. Pasa lükkajad väga läbi ei löö, kui kvaliteeti leidub rohkem. Ära seda nii isiklikult võta, minu point on siiski sama kõigile.

 

See AK on küll jube kraam, niipalju kui ma proovinud olen tekitab reaalse surmahirmu ja sellise tunde nagu oleks püksi sittunud. Ühe korra panin korralikult üle sellest bongist ja teist korda tegin ühe megapisikese lible. Esimene kord olin näost valge, liigutada ei saanud ja reaalusest ei olnud midagi alles. Kutsusime kiirabi omale. Vb käiks kiiks ära ka, ei teagi, oli tunne, et enam reaalsusesse tagasi ei saagi. Teist korda oli lihtsalt kõik nii hirmus ja oli tunne, et kohe on surm uksetaga. Paranoia to the fullest.

 

Tavaline kanep tekitab ka minus hirmu. Mitte surmahirmu, aga paranoilised mõtted tulevad alati. Kui saan sõbra käest siis esimene mõte kui paugu ära teen on see, et sõber on kõige rõvedam narkodiiler keda tean, ning sellisest inimrämpsust tasub heaga eemale hoida, ning üldse kuidas kõik tahavad mulle ainult halba.

 

Proovisin oma kolmiknärvi neuralgia valu vastu ka, et äkki on valuvaigistina tõhus. Ei olnud. Valu oli ikka aga lihtsalt valutunnetus oli teistsugune. Väga rõve oli ikka.

 

Osadele sobib osadele mitte.

 

Skiso kalduvused?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina väidad, et me ei tea kust saab head kraami, ehk siis millest järeldad?

 

 

 

 

Eem, ei tasu nüüd üleliia ka reageerida. Minul pole sooja ega külma kui palju seda paska müüki on tulnud, sest ma ei tarbi paska ning head ei ole raske leida. Pasa lükkajad väga läbi ei löö, kui kvaliteeti leidub rohkem. Ära seda nii isiklikult võta, minu point on siiski sama kõigile.

 

 

 

Skiso kalduvused?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sina väidad, et me ei tea kust saab head kraami, ehk siis millest järeldad?

 

Olgu spetsialist, sa oled lahe ja saad head kraami, oleme kõik nii uhked. :)

 

ise mõtlesin sama, pole see nii hull küll nagu ta kirjeldas

 

 

Seda küll, aga eks need algavadki pisikestest asjadest mis kasvavad suuremaks. Üsna veider asi millest mõelda selles olekus.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olgu spetsialist, sa oled lahe ja saad head kraami, oleme kõik nii uhked. :)

 

 

Sina üritad olla spetsialist, kes teab kes saab mis kraami ja kas on hea või halb.

Mina rääkisin ainult sellest, et viimasel ajal on eriti palju paska liikuma hakanud,

Ühesõnaga ära ürita olla keegi kes sa pole, või üritad tõesti ise spetsialist olla, kes saab ainult head kraami ja teised paska...

 

Btw, naerma ajab see, et sa rääkisid, et saad head kraami ja alaa, teised paska. Ning tuled ütlema, et mina olen spetsialist ja alaa saan head kraami ja olen lahe.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On küll mul skisofreenia kalduvused kahjuks. Eelistan teisi aineid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole teinud, ega ei taha ka :D Väike kiusatus on, aga ei, kindel ei.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole teinud, ega ei taha ka :D Väike kiusatus on, aga ei, kindel ei.

 

Pole neid suuri karistusi väärt, kui meeldima hakkab on eriti kehvad lood :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.