Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kahesajane Volvo aastast 83

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

0105947155555ab.jpg

 

Üks ka tagant:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sebi EU liidu nr märk.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sebi EU liidu nr märk.

 

Minu vaatevinklist sellisele uunikumile eurolätakaga number küll ei sobi...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sebi EU liidu nr märk.

Ole nüüd. Vanakoolile ikka vanakooli numbrid. Minu käes sellele autole euro numbreid küll külge ei lähe.

 

Lasen ilmselt mingiaeg värsked vanakoolikad teha lihtsalt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eelmine hooaeg oli lihtsalt lõigatud vedru. Uueks hooajaks tulevad Bilstein B8 amordid + coiloverite vedrud ning tuleb reguleeritava kõrgusega.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mida täpsemalt silmas pead? Kui liiga palju lõigata, siis muutub ebamugavaks lihtsalt. Vedru läheb jäigaks ja originaal amort ei jõua kinni hoida enam seda vedru ja hakkab vedrutama liiga palju. Vähendab ka amortide eluiga. Kuid kui mõistuse piires lõigata ei ole midagi hullu. Oleneb ka konkreetsest autost. Mõnel vedrud nii lolli kujuga, et ei saagi lõigata.(nt koonuses jms) Ei istu enam pessa tagasi lihtsalt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütleks, et suht rõve tuuning. Kui vana autot restaureerida siis oleks ikka stock jupid üle kõige. Need valged veljed irw misasja :D ja see rest tagumise akna küljes WTF? Täiega meenutab mingit sita tuuninguga zigulid. Aga eks sita maitse üle ei vaielda:D

 

http://www.volvovic.org.au/joomla/volvocontent/member_cars/ben_240_2.jpg


sup3rhum2n.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ütleks, et suht rõve tuuning. Kui vana autot restaureerida siis oleks ikka stock jupid üle kõige. Need valged veljed irw misasja :D ja see rest tagumise akna küljes WTF? Täiega meenutab mingit sita tuuninguga zigulid. Aga eks sita maitse üle ei vaielda:D

 

http://www.volvovic.org.au/joomla/volvocontent/member_cars/ben_240_2.jpg

 

Uhhh... see pilt sa saatsid...


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nonii, maaülikooli parklas seisab taoline:

 

jtdFHGg.jpg

 

Auto näeb välja nagu uus. Mulle meeldib! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ütleks, et suht rõve tuuning. Kui vana autot restaureerida siis oleks ikka stock jupid üle kõige. Need valged veljed irw misasja :D ja see rest tagumise akna küljes WTF? Täiega meenutab mingit sita tuuninguga zigulid. Aga eks sita maitse üle ei vaielda:D

 

http://www.volvovic.org.au/joomla/volvocontent/member_cars/ben_240_2.jpg

Esiteks see võre taga aknal on originaal osa ja on tehasest välja antud täpselt sellele mudelile.

 

Teiseks pole suurt midagi muudetud, et ma ei saaks seda originaal konditsiooni viia. Enamus juppe originaalid ikkagi. Mõningaid vähesel määral muudetud.

 

Kolmandaks, oled sa kursis palju 100% originaali taastamine maksab, et musti numbreid näiteks saada? Vastasel juhul pole sellel mõtet, see ei anna nagunii mitte sittagi juurde kui niisama kõvatad, et mul originaal. Musta numbrit pole, oled sama hea kui mitte keegi. Ja üleüldse see kere oli liiga mäda, et seda originaali taastada.

 

Neljandaks, mis sinu antud pildil niiväga parem on? Tahad väita, et see on stock? Mingi lambine velg alla pandud, mis ei sobi vanakooli autole, aftermarket suunatuled, esilisa on rapitud mingitpidi sest paremal pool seda suurt musta auku/lätakat ei peaks üldse olema jne.

 

 

Aga ma ei tea, pole mõtet vaielda, ei meeldi siis ei meeldi. Maitsed ongi erinevad. Mina olen rahul oma auto ja selle välimusega ja kohevarsti ka mootoriga. Ka kõigile teistele meeldib ning neid kellele ei meeldi, on väga vähe. Vähemalt neid kes on oma negatiivset arvamust avaldanud saab ühekäe sõrmedel kokku lugeda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei kamoon, ega ei saa inimest maha teha seepärast, et temale ei meeldi. Maitsed on erinevad ja võibolla tõesti temale selline stiil ei sobi, ega ta kohe seepärast halvem inimene pole.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Originaal venti viskasin minema. Sain 2-astmelise volvo 850 el ventika kätte. Installisin külge ka, kuid pean ilmselt sügavamale koja sisse liigutama, kuna ei mahu vist hetkel.

0106045177438d6.jpg

0106045179d81b8.jpg

01060451810af79.jpg

0106045183fc5e3.jpg

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sain täna püstakud kätte:)

0106069631eb091.jpg


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks hetkel mitte. Olen veidi kapoti alust kokku ladunud. Üritasin juhtmestikuga tegelda, aga pole ikka mu pärusmaa. Kui esisild uuesti alla saab, viin selle nende meeste kätte kes oskavad seda teha. Ja üldiselt on raha uute amortide ja vedrude jaoks vaja mis läheb u 800 euri.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kuradi hea on seda teemat uuendada.

 

Täna päev otsa garaazis majandanud.

Kõigepealt siis selle hooaja rehvisetup. Ette tulid 8 tolliste peale 175/50 ja taha 10 tollistele 205/45.

01066068075b684.jpg?1402784339

01066068096cf02.jpg

010660681151210.jpg

0106606813b7ba5.jpg

0106606823d3745.jpg

01066068376ead1.jpg

0106606919d9539.jpg

0106606991d6219.jpg

0106606993a216c.jpg

01066069951dcd0.jpg

01066070017b47f.jpg

01066070270dcac.jpg

 

 

 

Igatahes pill seisab LÕPUKS oma ratastel.

0106607003fcd43.jpg

010660699952e34.jpg

0106607019051f7.jpg

0106607021ad675.jpg

01066070236f240.jpg

0106607029a4090.jpg

 

Ning ees olevad coilid on kõige kõrgemas asendis:D

Suured tänud Kasparile, kes oli nõus hetkel mulle e30 vedrusid ning vedrutaldrikuid laenama, et ma saaksin coilid lõpuni teha.

 

Homme läheb tõenäoliselt auto Tartusse ja järgmine nädal saab ehk mootori ka käima. Viin Cranki meestele, kes juhtmestiku ära teevad ja nipetnäpet veel.

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väiksemad rehvid surusid peale velgedele (probleeme võib tekkida, kui selline asi tehtud on?)? :D Kui suur mootori võimsus on? Ma lükkaksin selle pakiraami katusele tagasi, sest sellise autole see ikka sobib küll.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.