Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

Ma ei ütleks küll, et midagi peale aktiivselt tegeleva moderaatori scammerite nurgas puudu oleks.

inimesed kes äri teevad ja üle saavad on ise dumbuserid ja teevad 0 tagasiside, äsjaliitunud ja 3 postitusega kuttidega tehinguid mis on nagu nende enda poolne sitt, kõik õpetused jms on ette antud, kuidas tehingut turvaliselt sooritada aga kedagi nagu suht ei koti, tahavad oma nänni kiirelt kätte saada ja tulemuseks on +1 scammeri teema (nii see üldjuhul on)

 

isegi hoiatav aken on pandud turu foorumitesse, mille kõik tuugalt lihtsalt kinni lükkavad

Kui kahtled, kasuta vahemeest, kes tehingut vahendab...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks olla foorum 100% Eesti keelde Tõlgitud!

Ma ei tea küll kas on aga võiks olla keelevalik inglise keele peale ja võibolla isegi vene keele peale

:)

 

ahja nüüd leitsin,seal eesti ja inglise keele valik,minu arvates peaks sellest keelevalikust piisama

 

aga need võiksid olla 99% vähemalt olema tõlgitud mitte et pooled sõnad inglise ja pooled eesti keelsed,pole märganud et oleks nii aga siiski ei tea veel kõike täpselt

Muudetud liikme DistricT.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Moderaatorid suretavad selle foorumi varsti välja. Vaatan, et siin jagatakse pea iga postituse eest warne.

 

Loe reegleid natukene siis, sest ma ei ole ühtegi warni siiamaani saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Mõnes kohas on samas vastupidi, ei ole moderaatoreid kes korda hoiaks

 

Iga inimene saab aidata meil kiiremini asju märgata sellisel viisil:

report.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

To frosty

 

Bump värk panna ainult näiteks turu alafoorumidesse ja panna selline ability, et seda bumpi saab ka ainult 24h tagant teha. Päevikutes jah mõttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui mitmele inimesele antakse õigus teemat üles tuua, siis teema muutub arutluseks ning 24h reeglist ei hoita kinni. Me oleme varem sellist reeglit rakendanud ning inimesed hakkasid seda üle ühe bumpimise eesmärgil ära kasutama. Arvestades, et hetkel on aktiivseid serveri teemasid päevas nii kümne ringis ning teema oluliselt alla poole listis ei vaju kui bump paar päeva vahele jääb, siis ma ei pea seda ka vajalikuks muudatuseks vaid pigem lisatööks moderaatoritele.

 

Pealegi enamus Minecraft alafoorumi bumpidest koosnevad väga napisõnalistest postitustest nagu nt "bump", "üles", "mängima" ning see muudab selle muudatuse veelgi vastuolulisemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Idee, mida pakun välja. Võtke või laitke, otsustage ise.

1. Teema automaatne sulgemine huvi puudumise puhul. Praegu olen täheldanud suht palju teemasid (üldiselt reklaami jaoks mõeldud alafoorumites), mis kaotavad huvi inimestes (bumpimine, küsimine jne). Oleks tore, kui teemadele oleks seadistatud teatud ajaline limiit, mis pärast viimast postitust selle limiidi täitumisel ära kustub/lukustub. Selline süsteem teeb meeskonnale tööd vähemaks. Või on selline olemas, aga lihtsalt ei pane tähele?

2. Teemade bumpimisega jätkates, et ei tekiks neid spämmavaid "bump" postitusi (näiteks serverite reklaamimisel), keelata ära teemasse postitamine ja määrata teema algatajale "Tõsta teemat" nupp, mis aktiveerub iga 24h möödumisest alates viimasest klikist. Sest Minecrafti serveri reklaamimisel ju üldjuhul muid postitusi ei tule, kui ainult bump ja bump. RS ja LOLi puhul ei tea öelda, kuna ei ole huviline lugema.

 

Edu!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tean, et juhtkond seda teemat ignoreerib ja ei vasta, kas täidetakse siia teemasse pakutud ideed, aga pakun oma idee ikka. Võiks muuta foorumi välimust, hetkesel välimusel pole viga midagi, aga see on juba üle poole aasta vähemalt olnud ja tundub, et foorum tahaks natukene värskendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vbulletini kohapealt olen võhik. Kui näiteks ise valiksite mingid teemad välja ja mingi hääletuse teeks poleks raske valida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

This forum requires that you wait 30 seconds between posts.

 

Selle võiks 10 peale lasta.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui paari bumpi postitamiseks aega ei jagu selle tõttu, siis jäta postitamata. Spami vältimiseks on see vajalik.

 

Olgem ausad, vahvli probleem on pigem see, et spam (aktiivsed liikmed) puudub. Ei näe hetkel küll mingit mõtet hoida 30sec timerit.

 

PS! Moderaatorilt ootaks veidi paremat vastust kui isiklikku rünnakut.

 

 

// 1 asja võiks veel ära muuta või õigemini täiendada. Kui ma annan kellelegi oma teema lingi ja ta pole enne selles alafoorumis käinud, siis tuleb vist mingi "redirect loop" vms, pmslt ei lae lehte ära. Pean eraldi andma alafoorumi lingi, et tal see hoiatus tuleks ja siis alles saab teemale ligi. Võiks muuta, et kui pole enne antud alafoorumis käinud ja saad kelleltki lingi otse tema teemasse, siis annab ka selle hoiatuse mitte errori. Vb on seda keeruline teha, but can't hurt to ask :D

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olgem ausad, vahvli probleem on pigem see, et spam (aktiivsed liikmed) puudub. Ei näe hetkel küll mingit mõtet hoida 30sec timerit.

 

PS! Moderaatorilt ootaks veidi paremat vastust kui isiklikku rünnakut.

 

 

Vahvli probleem on kasutajad kes külastavad seda foorumit vaid ärilistel eesmärkidel ning selle käigus löövad veel nina vingu kui peavad oodatust kauem aega veetma foorumis, et bumpidega ühele poole saada. See on sinu isiklik probleem ning seetõttu saad ka vastava vastuse. Kuluta see 30 sekundit foorumi sirvimisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahvli probleem on kasutajad kes külastavad seda foorumit vaid ärilistel eesmärkidel ning selle käigus löövad veel nina vingu kui peavad oodatust kauem aega veetma foorumis, et bumpidega ühele poole saada. See on sinu isiklik probleem ning seetõttu saad ka vastava vastuse. Kuluta see 30 sekundit foorumi sirvimisele.

 

Enne kui sa taolist saasta toodad viska pilk peale kui palju ma seda foorumit sirvin. Sisuliselt kõik teemad läbi lugenud, mis ei puuduta minecraft-i vms. Alles hiljuti sai tagasi makstud ~40€ jagu võlgu, mis Urbi käest kätte sain. Oleks võinud 40€ teenida, aga ometi andsin selle tema ohvritele, businessman of the year right?

Palun vabandust, kui sind häirib, et ma pakun häid teenuseid ja välistan seda, et inimesed saaksid suvaliste käest petta. Kui mul enne ei olnud ühegi adminni ja moderaatori vastu midagi, siis palju õnne sa oled esimene, kes mulle ei meeldi. Kui tahad edasi oma mürgiseid kommetaare jagada, siis palun saada PM kaudu, mitte ära üritan ennast siin õigustada.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahva oleks näha vahvlit ka talvises versioonis ehk lisada lumesadu , küll mitte ohtralt aga vaikselt langevad lumehelbed vms.. Idee võib küllaltki idiootne olla aga seepoolest tekitaks sellise mõnusa meeleolu.. Isegi kui lisada siis nendele kellele see ei meeldi või mingit atraktsiooni juurde ei anna saavad lumesaju ise maha võtta kuskilt nurgast vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.