Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Lugesin siin natuke algusest, vahvlis võiks tõesti olla midagi sellist, kus alustada teise isikuga chatti. Usun, et see tuleks väga kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin siin natuke algusest, vahvlis võiks tõesti olla midagi sellist, kus alustada teise isikuga chatti. Usun, et see tuleks väga kasuks.

 

+1, see oleks jah tore, vajutad ta nime peale ja siis seal on " Alusta jutuajamist " vms. Hetkel suht nõme kirjutada privaatsõnumite kaudu.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On jah, pead mingi ootama vastust jne, ja see hetkel privaatsõnumid lähevad nii pikaks jne.. Loodan, et on võimalik panna selline nagu vajutad nime peale ja räägi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina pakuksin välja, et keelatud võiks olla need "Edu!" soovimised Runescape päevikute teemades. Minu arust see postitus on tühi, piisab ka päeviku likemisest.

See sama kehtib Minecraft serveri teemadel, et edu soovimine ei lisa mitte midagi. Võibolla väljendasin natuke segaselt, kuid loodan, et saate aru. :)

Muudetud liikme MODDII'i poolt
kirjaviga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina pakuksin välja, et keelatud võiks olla need "Edu!" soovimised Runescape päevikute teemades. Minu arust see postitus on tühi, piisab ka päeviku likemisest.

See sama kehtib Minecraft serveri teemadel, et edu soovimine ei lisa mitte midagi. Võibolla väljendasin natuke segaselt, kuid loodan, et saate aru. :)

 

Henry, Robert, Amichie

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Henry, Robert, Amichie

Sellised postitused ongi tegelikult keelatud.

See läheb free bump'i ja üleüldise post countimise alla.

Kuna me kõiki päevikuid ei suuda jälgida siis kui järgmine kord keegi selliseid postitusi näeb siis palun reportiga neid postitusi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisada Minecraft alla " Õpetused "


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul juba mitmeid kordi siin foorumis olemise ajal tekkinud küsimus, miks lubatakse foorumis piraatlusega seonduvaid teemasi ja arutelusi?

Kui ma olen selliste teemade puhul teinud kasutajatele ka väikeseid märkusi, et ei ole eriti tore piraatlusest sedasi avalikult rääkida ja mis eriti kummaline, tulla abi küsima, kuidas mõnda asja illegaalsel teel kasutada jms, siis hakatakse veel end õigustama nagu see oleks igati normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul juba mitmeid kordi siin foorumis olemise ajal tekkinud küsimus, miks lubatakse foorumis piraatlusega seonduvaid teemasi ja arutelusi?

Kui ma olen selliste teemade puhul teinud kasutajatele ka väikeseid märkusi, et ei ole eriti tore piraatlusest sedasi avalikult rääkida ja mis eriti kummaline, tulla abi küsima, kuidas mõnda asja illegaalsel teel kasutada jms, siis hakatakse veel end õigustama nagu see oleks igati normaalne.

See reegel jääb uue omaniku otsustada kahjuks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul juba mitmeid kordi siin foorumis olemise ajal tekkinud küsimus, miks lubatakse foorumis piraatlusega seonduvaid teemasi ja arutelusi?

Kui ma olen selliste teemade puhul teinud kasutajatele ka väikeseid märkusi, et ei ole eriti tore piraatlusest sedasi avalikult rääkida ja mis eriti kummaline, tulla abi küsima, kuidas mõnda asja illegaalsel teel kasutada jms, siis hakatakse veel end õigustama nagu see oleks igati normaalne.

 

 

No ma ei tea ühtegi inimest kes ei oleks piraatlusega tegelenud, kui sa kunagi väiksena mingeid mp3 laule või mänge telefoni tõmbasid, siis juba see on piraatlus. Lisaks sellele ei ole paljudel raha osta mingit mängu või tarkvara, arvestades seda mis mõne asja hinnad on, siis ongi lihtsam see lihtsalt piratebay'st alla tirida. (photoshop, GTA V jne)

 

Saan aru, et väga palju tulu jääb tootjatel saamata, kuid ütleme nii, et kindlasti ei ole nendel ka suurt raha puudust ning nad juba ise arvestavad sellega, et enamus tõmbavad nende toote illegaalselt alla.

 

Mäletan, et kunagi nooremas eas tahtsin osta mingit GTA osa, kuid siis nende kodulehelt tuli vastuseks, et "Not available in your country", seega tõmbasin piratebay'st hoopis. Eks neid põhjuseid on veel, miks inimesed illegaalselt asju alla laadivad.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea ühtegi inimest kes ei oleks piraatlusega tegelenud, kui sa kunagi väiksena mingeid mp3 laule või mänge telefoni tõmbasid, siis juba see on piraatlus. Lisaks sellele ei ole paljudel raha osta mingit mängu või tarkvara, arvestades seda mis mõne asja hinnad on, siis ongi lihtsam see lihtsalt piratebay'st alla tirida. (photoshop, GTA V jne)

 

Saan aru, et väga palju tulu jääb tootjatel saamata, kuid ütleme nii, et kindlasti ei ole nendel ka suurt raha puudust ning nad juba ise arvestavad sellega, et enamus tõmbavad nende toote illegaalselt alla.

 

Mäletan, et kunagi nooremas eas tahtsin osta mingit GTA osa, kuid siis nende kodulehelt tuli vastuseks, et "Not available in your country", seega tõmbasin piratebay'st hoopis. Eks neid põhjuseid on veel, miks inimesed illegaalselt asju alla laadivad.

mees räägib õiget juttu. isegi kasutanud piratebayd jne. asi lihtsalt selles et enamus programme ja asju on tõesti overpriced ja teatud asjadeks on neid sul vaja,kui tahad tegeleda nt editimisega vms ja sul ei ole raha et osta programmi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sattusin uuesti üle pika aja siia foorumisse ja vastaks teie kommentaaridele.

See miks ja kas teie või keegi muu piraatlusega tegeleb ei ole siin küsimuseks (kuigi pigem mõistaksid vastuseid piraatluse teemal "programmi vms pole Eestis laialdaselt saadaval või ostmiseks vajalikud vahendid (mitte rahalised) puuduvad"... mitte, et raha pole ja see nagu peaks olema õigustus piraatluseks - väga vale), vaid see, et seda siin foorumis nii avalikult arutatakse ja võib öelda, et lausa propageeritakse kasutajate poolt. See ei ole normaalne ja õige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahaksin veel ühe ettepaneku välja käia. Kas Vahvli foorum ei tahaks keelata ära siin foorumis igasuguste kontode müügi? Petturite alafoorumis alatasa tekib jälle uusi teemasi, kus enamasti on keegi petta saanud mingi kasutaja ostu-müügiga. Väga paljude nt mängude kontosi saab eelmine omanik üsna lihtsasti konto tagasi võtta ning eks enamus mängukeskkondade reeglitega ka need kontode müügid lähevad vastuollu.

See, et siin foorumis pidevalt lahata probleeme, kus üks või teine on mingi konto ostu-müügiga petta saanud, oleks kergem need ostu-müügid ju ära keelata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahaksin veel ühe ettepaneku välja käia. Kas Vahvli foorum ei tahaks keelata ära siin foorumis igasuguste kontode müügi? Petturite alafoorumis alatasa tekib jälle uusi teemasi, kus enamasti on keegi petta saanud mingi kasutaja ostu-müügiga. Väga paljude nt mängude kontosi saab eelmine omanik üsna lihtsasti konto tagasi võtta ning eks enamus mängukeskkondade reeglitega ka need kontode müügid lähevad vastuollu.

See, et siin foorumis pidevalt lahata probleeme, kus üks või teine on mingi konto ostu-müügiga petta saanud, oleks kergem need ostu-müügid ju ära keelata.

 

 

No ilmselgelt selle idee vastu, äri ju käiks ikka edasi läbi PM'i. Inimene saab sealgi petta kui saab ja teeb teema. Pigem rahul sellega, et saab olla kursis nende jorssidega kes lasevad üle.

 

-1


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui avalikult keelata kasutajate ostu- ja müügisoovi teemad/postitused, siis kuidas osatakse lambist kellelegi PM-i kaudu kasutajaid müüa või osta? Saata lihtsalt kõikidele foorumi kasutajatele PM-e? See tuleb kiirelt välja. See, et mingi PM-i kaudu sellist "salaäri" üritada, oleks ma pakun ikka väga marginaalne ning avalik selliste kuulutuste keelustamine vähendaks ikka kenasti siinsete antud tehingute teostamist, mis omakorda vähendab pettusi.

 

Pidevalt siin muudkui pettused selles osas toimuvad, see mõjutab kenasti foorumi mainet ja näitab, mis kasutajate kontingent siin koos on.

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti selle vastu, et äri ära keelata kuna iga inimene kes siis ostab, müüb või vahtab tead millega ta riskib + siin igasugused reeglid ka olemas või n-ö nõuanded kuid mitte petta saada vms. Kui inimene ostab siis teab, et võib asja endale aga samas võib sellest ilma jääda. See on nagu poker, kes ei riski see shampust ei joo ;)

"Pidevalt siin muudkui pettused selles osas toimuvadki.....blabla" see on küll mingi labane asi mida tuua põhjuseks, viimase kahe nädala jooksul on jah järsult tulnud mitu teemat aga siis oli ka selliseid aegu, kus oli mitmeid nädalaid vaikuses see petturite teema. Ja sa arvad, et siin foorumis on palju kes on petturid, usun on ka selliseid foorumeid kus on selline kogus täiesti igapäeva nähtus.

Eeldan, et kui panna äri kinni siis sureb see foorum üldse välja kuna seda on näha, et seda foorumit hoiab alles veel äri(igasugune müümine, ostmine jne).


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahaksin veel ühe ettepaneku välja käia. Kas Vahvli foorum ei tahaks keelata ära siin foorumis igasuguste kontode müügi? Petturite alafoorumis alatasa tekib jälle uusi teemasi, kus enamasti on keegi petta saanud mingi kasutaja ostu-müügiga. Väga paljude nt mängude kontosi saab eelmine omanik üsna lihtsasti konto tagasi võtta ning eks enamus mängukeskkondade reeglitega ka need kontode müügid lähevad vastuollu.

See, et siin foorumis pidevalt lahata probleeme, kus üks või teine on mingi konto ostu-müügiga petta saanud, oleks kergem need ostu-müügid ju ära keelata.

 

Aga let's face it, Vahvel elabki ju pmst ainult RS tehingute arvelt. Kui kontode trademine ja millide ostumüümine ära keelata, oleks sellel foorumil samahästi kui ots peal. Jälle üks pea 10 aastat püsinud foorum koost lagunenud.

Pluss, su ideel on üks märge veel, seoses PM'dega. Kui sa keelad kontode ostumüümise ära teemas, siis keegi hull vabateema all hakkab ikka reklaamima. Tehnika alafoorumis tuleb pidevalt uusi kasutajaid oma tehnikat müüma, teadmata, et selle jaoks terve alafoorum eksisteerimas... Sa ei saa keelata ära asja, kui seda on võimalik ka muudmoodi edasi teha. Paraku Vahvli juhtkond on ka juba nii kitsaks läinud, et ei jõua need 3-4 tegutsevat moderaatorit igal teemal silma ka peal hoida. Lisaks, petuteemades on siiski vaheldumisi kontode tehinguid kui ka millide probleeme (a la lubas 20 milli anda 5 euro eest, kandisin raha ära, mille ei saanud vms).

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, kas seda juba soovitatud, aga lisada mingi shoutbox. Siis ei pea iga küsimuse pärast uut teemat tegema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea' date=' kas seda juba soovitatud, aga lisada mingi [i']shoutbox[/i]. Siis ei pea iga küsimuse pärast uut teemat tegema.

 

Kunagi oli see juba teemaks, aga sellepeale öeldi, et see kaotab foorumis aktiivsuse ära vms ja kardetakse et uusi postitusi ei tule.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea' date=' kas seda juba soovitatud, aga lisada mingi [i']shoutbox[/i]. Siis ei pea iga küsimuse pärast uut teemat tegema.

 

Täiesti lamp asi, solgib foorumi ära.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli ju ka kunagi? Kõik hullult tahtsid aga keegi seal ei olnud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.