Teema: Politsei

Tulemused 1 kuni 10 21'st

Politsei

Päris hea aja leidsin endale, et siia appi tulla korraks. Igatahes, helistati mulle Võru politseist ja mingisuguse aasta taguse teemaga paluti informatsiooni kasutaja haistak2ng kohta. Lisaks küsiti, et kas kellelgi foorumist on selle kasutaja kohta pretensioone. Seega küsin kas kellelgi on olnud sellise kasutajaga probleeme vms?
    Nimi peaks tal olema Antti Allas. Tundub, et ta on foorumis esinenud ka kasutajana ostanrsgp Randoh Randoo ja Hardstyle

Igatahes kõik kes postitavad mingit jura siia saavad ilma pikema jututa bänni. Tahan saada siia konkreetseid inimesi kellel on olnud temaga probleem.

Ollu
    "Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."
    0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

noo mina olen antti-lt saanud üle 20m rsgp-ga.. aga see nii tühine summa et ei näe mõtet politseisse minna kuna irl raha selles sees ei olnud
    0 Not allowed!
    Selge, mainin lihtsalt ära et on ka mängu rahaga petnud. Veel kaebusi?
    "Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."
    0 Not allowed!
    Mind üritas petta ja Cfzhi lasi üle üsna suure summaga msniga [email:dfyeelc7]Olderthanu@live.com[/email:dfyeelc7] msniga. Minuga kontakteerus arvatavasti sama isik politseist(Al**). Mina pidin tunnistama seoses identideedivargusega tema vastu ning palus ka minult võimalikult palju informatsiooni. Tolle ema andis asja politseisse, kelle nimega ta inimesi pettis. Meetod, mida ta kasutas oli krediidipanga võlts maksepilt. Samuti ka petturi telefoninumbri edastasin ma politseile.

0 Not allowed!
    Hardstyle sai imo acci varastmise eest ban vms
    0 Not allowed!
    Antti Allas lasi mult üle 900kr siinsamas vahvlis, raha lasi kanda kellegi teise kontole nimega "Rando Kiik"
    RS kasutaja eest oli see siis. Kasutajanimega oli ta siit crifes või crifes13 või anttti vms, täpselt ei mäletagi.
    0 Not allowed!
    Banned
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 783
    Andsingi uurijale sinu e-maili, et saaks IPsid, pilte mis teemasse panin jms. Niiet minu tõttu ka siis selline teema ?
    Ja ei ole aastavanune, kuu-kaks maksimaalselt

Aga, lisa [email:1th9ax8h]chfzz@hotmail.com[/email:1th9ax8h], räägime seal. Või helista, PMin enda numbri.

Edit/ Loom aitas mind mingil määral asjaga.

Long story short: Antti võttis ühendust kasutajaga ''haistak2ng'', msni ei mäleta. Pidi ~150m ostma, saatis maksepildi mis oli võltsitud ja raha oli ''saadetud'' Karl-Martin Saare nimega. Tegin teema, et otsin infot Karli kohta, siis võttis Karli ema minuga ühendust jms. Teema kustutati Amichie poolt, kuna Karli ema palus ja menetlus algatati politsei poolt. Mõnda aega ei teadnud asjast midagi, siis Martin ( Loom Vahvlis ) ütles, et politseiga ühendust võtaksin. Saatsin siis e-maili, järgmine päev helistati ja paluti täpsemat tõestust jms ja ütlesin et võtku Sunparty'ga ühendust.

Peaks kõik vast olema. Mingi aega tunnistama ka siis ja värki.

Ja neile, kes räägivad et gp vargusega ei tehta midagi, siis eksite.
    0 Not allowed!
    Kas võltsitud maksepildi andsite ka politseisse? See on üsna tõsine dokumendi võltsimine ju.

---------- Post added 16-03-11 at 17:21 ----------

Tsitaat Esialgu postitas: mina olengi vahvel
    Kas võltsitud maksepildi andsite ka politseisse? See on üsna tõsine dokumendi võltsimine ju.
    Vend võiks nagu kongi ära saada juba, kaua võib.
    0 Not allowed!
    Loomulikult. Loe seda teksti, mida mina kirjutasin. Sellega läks uurimisele "Identideedi vargus". Tõendina oli see maksepilt, mida ta mulle näitas.

0 Not allowed!
    Banned
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 783

---------- Post added 16-03-11 at 17:21 ----------

Vend võiks nagu kongi ära saada juba, kaua võib.
    Karli ema minu teada andis.
    Anttil on niikuinii tingimisi peal hetkel.
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale