Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Põhimõtteliselt selle jutu järgi, kui liigne kahjustus, siis võib mingi lihase sealt luust lahti lüüa. Mulle meenus kohe tänane ringvaade, kus räägiti sellest rammumeeste võistlusest ja üks ei taastunud ära, kui lihas lihasest lahti lõi ja ei saa siiamaani sporti teha. Niiet jah silksi tähelepanekud olid head, et seda võib põhjustada halvad jalatsid või soojenduse puudumine. Tagasi jõusaali teemale, siis novembris saab aasta aega jõusaalis aktiivselt käidud. Selle all mõtlen, et umbes 4 korda nädalas kindlalt ja vahele pole jätnud. Varem käisin ainult kooliajal ja suvel tegin pausi ning sügisel sai jälle otsast alustada. Järgmisel kuul juba võistlustele, eks näis mis tulemused saab. Jõudu!

lihastest pole seal mingit juttu ju :D lihasrebend tuleb tavaliselt jõutreeningutel väga suurte raskustega, enamasti elite powerlifteritel/rammumeestel, mitte jooksmisega lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma haigutan ka trenni ajal sitaks... ase vb sellepärast, et ma lähen kell 21 trenni.. hmm


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Nüüd valud ja lonkamised õnneks üle läinud, ma arvan, et lihtsalt trenn oli piisavalt pingeline ja üks närvidest otsustas põlve liigese vahele jääda :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal tekkis selline lahe asi käele, http://puu.sh/ceW8E/8dfedbd839.png

Jõusaalis suht raske teha asju, vasak käsi väsib üsna kiiremini ära kui parem ning seeriad jäävad vahest lühikeseks. :(

Sõbral oli täpselt sama asi. Lõigati ära vist.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal tekkis selline lahe asi käele, http://puu.sh/ceW8E/8dfedbd839.png

Jõusaalis suht raske teha asju, vasak käsi väsib üsna kiiremini ära kui parem ning seeriad jäävad vahest lühikeseks. :(

 

Endal oli sama asi... Alguses läksin perearsti juurde sellega, siis suunas kuskile X arsti juurde.. Tema ss soovitas mignit tuge kanda 2 kuud, et ranne ei liiguks väga ja muidugi proovis seda kontide vahele lükkada või katki teha.. Kandsin ära üle kahe kuu ja nagu arvata võis, siis ei aitand see tugi midagi. Läksin perearsti juurde, siis saatis uuesti tolle arsti juurde ja ma ei mäleta isegi mis valikuid ta seal pakkus... Tahtsin kohe, et maha lõikaks selle ja nii sai ka tehtud... Kuigi vahel annab ikka tunda see, aga olen õnnelik et seda muna enam pole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal oli sama asi... Alguses läksin perearsti juurde sellega, siis suunas kuskile X arsti juurde.. Tema ss soovitas mignit tuge kanda 2 kuud, et ranne ei liiguks väga ja muidugi proovis seda kontide vahele lükkada või katki teha.. Kandsin ära üle kahe kuu ja nagu arvata võis, siis ei aitand see tugi midagi. Läksin perearsti juurde, siis saatis uuesti tolle arsti juurde ja ma ei mäleta isegi mis valikuid ta seal pakkus... Tahtsin kohe, et maha lõikaks selle ja nii sai ka tehtud... Kuigi vahel annab ikka tunda see, aga olen õnnelik et seda muna enam pole :D

Sind ma mõtlesingi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lihastest pole seal mingit juttu ju :D lihasrebend tuleb tavaliselt jõutreeningutel väga suurte raskustega, enamasti elite powerlifteritel/rammumeestel, mitte jooksmisega lol.

 

Sinu jaoks kõhrjekahjustus on nali, aga sellega võid operatsioonilauale sattuda. PS Ma ei vasta su järgnevatele kommentaaridele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal oli sama asi... Alguses läksin perearsti juurde sellega, siis suunas kuskile X arsti juurde.. Tema ss soovitas mignit tuge kanda 2 kuud, et ranne ei liiguks väga ja muidugi proovis seda kontide vahele lükkada või katki teha.. Kandsin ära üle kahe kuu ja nagu arvata võis, siis ei aitand see tugi midagi. Läksin perearsti juurde, siis saatis uuesti tolle arsti juurde ja ma ei mäleta isegi mis valikuid ta seal pakkus... Tahtsin kohe, et maha lõikaks selle ja nii sai ka tehtud... Kuigi vahel annab ikka tunda see, aga olen õnnelik et seda muna enam pole :D

Mingit puruks torkimist ise küll ei taha teha, lugesin, et võib tagasi tulla siis mingi aeg. Arsti juurde lähen siis üritan lõikusele saada. Kas sul mingi arm ka jäi alles ja kaua sul ta kokku oli?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingit puruks torkimist ise küll ei taha teha, lugesin, et võib tagasi tulla siis mingi aeg. Arsti juurde lähen siis üritan lõikusele saada. Kas sul mingi arm ka jäi alles ja kaua sul ta kokku oli?

 

Jaanuaris kuskil käisin lõikusel ja arm siiamaani alles.. Arm ise kuskil ca 1-2 cm pikkune

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu jaoks kõhrjekahjustus on nali, aga sellega võid operatsioonilauale sattuda. PS Ma ei vasta su järgnevatele kommentaaridele.

 

mis krdi nali, õpi lugema. sa jahud mingist lihasrebendist, kui juttu on kõhrest. PS mind ausalt ei koti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegin eile jalapressi esimest korda üle jumal teab kui kaua, päris hea tunne isegi, tahaks jalapäeva sisse panna selle harjutuse ka, aga kahjuks ei satu väga tihti kodukandi jõusaali (ühikas pole sellist :/)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vägagi ootamatu uudis selgus täna, pühapäeval hakkas parem õlg natuke kindlaid liigutusi tehes haiget tegema, ei teinud väga välja sellest.

eile hommikul oli olukord juba tüki maad hiljem, valu läks juba väga tugevaks ja järjest rohkem segas liigutusi. tänasest ööst saadik pidev valu, isegi lihtsalt lõdvalt rippudes, käsi on ka väga jõuetu. nüüd läksin siis arsti juurde lõpuks, kartsin ise mingit lihasrebendit, aga peale röntgeni arst pani esmase diagnoosi: artroos.

kipun siiski ise arvama, et mingi muu vigastus on ka hetkel olemas, sest ei ole väga loogiline, et kolme päevaga läheb käsi täielikult normaalsest totaalselt perse.

nüüd 11. november ortopeedi juurde, kui selleks ajaks ikka valu sama tugev, siis kindlasti peab asja veel täpsemalt uurima.

igatahes tundub, et mingi aeg nüüd trenni teha ei saa.. kavatsen vähemalt kardiot teha niikaua.

////normaalne teema, ortopeedi juures käisin ära ja selgus, et erakorralises aeti röntgenid sassi, luudega asi täiesti korras. siiski oli tegemist kõõluserebendiga, 2 nädalat vähemalt trennist läinud ja siis taastusravi mõttes hakkab asi jälle pihta.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida teha, kui üks triitseps on väiksem kui teine? Paremal triitseps suurem ja näiteks kui jällegi teha küünarvarte kõverdamist hantlitega, siis vasak käsi teeb suhteliselt kergelt ära, kui parema käega raskem teha. Aidake.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sai siis 1 aasta t'a'is sellest ajast kui hakkasin k'a'ima jousaali. viskan paar pilti kah. poseerida kahjuks ei oska nii h'a'sti kui tahaks.

1 aastaga sai siis kenasti 67st 90kgni. kasi 16 inches ja jalad 27.5. suht koigega olen rahul v'a'ljaarvatud k'a'tega - soov oli 18 k'a'tte saada.

aga noh, pole hullu. loodan 2015 aastaga saada 90-115 vbl isegi 120 ja kui koik l'a'heb plaani j'a'rgi saab siis hakata cutima aastal 2016.

kahjuks pilti kui hakkasin alles kaima pole kuna telefon selle aastaga on mitmeid kordi teinud rr malukaardile so kustusid 'a'ra :/

//kurat, kahjuks pildid teistpidi, ei tea kuidas teha normaalseks. kui keegi oskab voiks opetada

y1htl.jpg

vxdav9.jpg

2evdopc.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellelgi mingit lebo kava on sheerida? Mõtlen, et käiks paar nädalat jõuksis ja siis teise trenni tagasi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, et tavaline asi kui poksikotti peaksad esimest päeva ja järgmine päev randmed valusad ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.