Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ilmselt trenažööri peal HIIT (High Intensity Interval Training) tehnikat kasutades ehk põhimõtteliselt ja lühidalt lahti seletades: sörk, spurt, sörk, spurt jne. Jooksed rahulikult nt 3 min ja siis spurdid nt 30-45 sekki. When it comes to fitness then... Google & Youtube is your new best friend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
dafuuuq, 10 aastane ja 170 cm täis?

Ma ei suuda seda hästi uskuda:O

 

 

See Tarjemees üritas nalja teha, kopeerides minu teksti :D täis tõuk no :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fuuuuuk, ready to smash it tomorrow, the next day, day after that and etc :P Ülim video ja hea jutt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oi bljäää, eile oli bday cheat. No selline korralik 10k+ kalorit sai sisestatud. Väga perses, siiamaani ei ole mao olukord kõige adekvaatsem :D

Vaikselt nüüd uuesti dieedi peale, gotta shred for summer :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõttetu küsida siit foorumis kuna siine arengu tase on liiga väike

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol nii hull see küss ka nüüd ei olnud selle teema kohta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai omale tõstesaapad ära tellida ja 80€ läks, mis on kuradima odav tegelt


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huvi pärast lugesin paari viimast lehte,et kuidas räägitakse mis moodi valgupulber teie tulemust mõjutab. See on lihtsalt valk, mitte midagi muud. Võibolla isegi mingi bullshit, sest kunagi ei tea, mis seal sees tegelt on. Esimene valik peaks alati olema toit, mitte igapäev pulbrikujul sitta sisse juua. Ise arvasin ka kunagi kui alustasin, vaadates erinevaid foorumeid, kus suuremad poisid,soovitavad seda ja seda, et lihas ikka kasvaks.Enamik toidulisandid on nagunii bs (alustades massilisanditest kuni proteiinipulbrini välja). Paremaid tulemusi saavutate 100% ennem korraliku toidu kui pulbriga. just my 2 cents

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Huvi pärast lugesin paari viimast lehte,et kuidas räägitakse mis moodi valgupulber teie tulemust mõjutab. See on lihtsalt valk, mitte midagi muud. Võibolla isegi mingi bullshit, sest kunagi ei tea, mis seal sees tegelt on. Esimene valik peaks alati olema toit, mitte igapäev pulbrikujul sitta sisse juua. Ise arvasin ka kunagi kui alustasin, vaadates erinevaid foorumeid, kus suuremad poisid,soovitavad seda ja seda, et lihas ikka kasvaks.Enamik toidulisandid on nagunii bs (alustades massilisanditest kuni proteiinipulbrini välja). Paremaid tulemusi saavutate 100% ennem korraliku toidu kui pulbriga. just my 2 cents

 

Absoluutselt õige. Ise pole kunagi valgupulbrit tarbinud, kuna vägaaaa kergelt saab vajalikud kogused kätte toidust. Tarvitan ainult kreatiini, milles ma näen mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt näen ise ka ainult kreatiinil mõtet. Muud asjad lisanduvad siis, kui sa teed asja tipptasemel. Harrastajal kohe kindlasti pole seda valku vaja ekstra sisse juua.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustan, et kreatiin on tõesti ainuke toidulisand, millel tõesti on mõtet. Paljud tarbivad ka seda 10g päevas mis on overkill. Soovitavalt 5g päevas, mis peaks olema maksimum. (isegi 3g on täiesti piisav). Laadimise kohta on erinevaid arvamusi. Ise pole kunagi laadinud, sest kui loogiliselt võtta et nädal või kaks nädalat igapäev 20g sisse võtta, siis common sense ütleb, et suurem osa sa lihtsalt urineerid välja. Samas võib olla see turundustrikk, et meelitaks rohkem ostjaid (purgid saavad kiiresti otsa laadimistsükliga), aga samas on ka öeldud, et keha jõuab kiiremini maksimaalse kreatiini tasemele. Ise laadimist ei soovitaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii nõus :D Võtan ainult pärast treeningut ning ka mingi 3-5g, selline normaalne kogus. Ise ka ei cycle'i kreatiini, sest selletõttu jõud kergelt kannataks ning toonus ka veits sitem. Räägitakse ka, et osadele inimestele kreatiin ei mõjugi, õnneks ma ei kuulu sellesse gruppi, sest tulemused sellega paremad. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvi pärast lugesin paari viimast lehte,et kuidas räägitakse mis moodi valgupulber teie tulemust mõjutab. See on lihtsalt valk, mitte midagi muud. Võibolla isegi mingi bullshit, sest kunagi ei tea, mis seal sees tegelt on. Esimene valik peaks alati olema toit, mitte igapäev pulbrikujul sitta sisse juua. Ise arvasin ka kunagi kui alustasin, vaadates erinevaid foorumeid, kus suuremad poisid,soovitavad seda ja seda, et lihas ikka kasvaks.Enamik toidulisandid on nagunii bs (alustades massilisanditest kuni proteiinipulbrini välja). Paremaid tulemusi saavutate 100% ennem korraliku toidu kui pulbriga. just my 2 cents

 

Kui söögiisu halb on, siis on väga hea ja mugav vajalik valgukogus kätte saada joogina. Nagu sa ise ütlesid, siis pole see mitte midagi muud kui valk. Vahet pole, kas saad selle söögiga või joogiga. Lisaks on valguallikana valgupulbrid odavamad kui söök (kui tead, kust osta). Selle kasutamine oleneb täiesti situatsioonist ja inimesest - mõnel on vaja, mõnel mitte. Valgupulbri mõõdukas kasutamine pole kuidagi kahjulik. Muidugi ei tohi ainult sellest toituda, aga lisandina kasutamine on täiesti ohutu.

 

Ei saa aru kunagi nendest vendadest, kes lambist bashivad midagi ja ühtegi argumenti ei too, et miks see asi siis täpselt kahjulik on. Keegi ei räägi ju 100% valgupulbrist toitumisest, vaid lihtsalt valgu puudujäägi korral selle "supplementimisest".

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et Kunni tekts oli pigem suunatud just neile, kes on algajad ning miskipärast arvavad, et kohe alguses peab hakkama valgujooki jooma, et mingite tulemusteni jõuda.

 

E: Huvi pärast küsin, et keegi IF-i (Intermittant Fasting) ka teeb? Ise juba peaaegu aasta teinud igapäevaselt 16-18h faste ning väga hästi aitab rasvapõletusele kaasa. Kui keegi teeb, siis võib muljetada.

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et Kunni tekts oli pigem suunatud just neile, kes on algajad ning miskipärast arvavad, et kohe alguses peab hakkama valgujooki jooma, et mingite tulemusteni jõuda.

 

E: Huvi pärast küsin, et keegi IF-i (Intermittant Fasting) ka teeb? Ise juba peaaegu aasta teinud igapäevaselt 16-18h faste ning väga hästi aitab rasvapõletusele kaasa. Kui keegi teeb, siis võib muljetada.

Praegu uurisin seda ja hakkas täitsa huvitama, ehk räägid lähemalt enda sellest kavast mis ja kuidas?


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Praegu uurisin seda ja hakkas täitsa huvitama, ehk räägid lähemalt enda sellest kavast mis ja kuidas?

 

Seda tegelikult ei saa nimetada kavaks, pigem selline ''tööriist'' :D Lühidalt öeldes siis selline süsteem, et mingi kindel periood 24h jooksul sa ei söö mitte kui midagi ning siis teatud aja sisse mahutad enda söögikorrad. Mina olen teinud tavaliselt nii: umbes kell 13-14 on mu esimene ning post-workout meal ning järgmine ja viimane söögikord on kuskil kell 17-18 aeg. Kõige kergem IF-le läheneda on nii, kui lükkad enamus ajast, mil sa ei söö aega, kui magad. Kõige tavalisem ja kergem algajale on 16/8 süsteem ehk 16h ei söö midagi ja 8h sisse mahutad oma söögikorrad. Selle point ongi see, et sa annad kehale aega kulutada rohkem energiat, ehk rasva. Enamus ajast ma teen trenni tühja kõhuga (selleks ajaks kui hommikul trenni jõuan olen juba fastinud umbes 15-16h) ning tavaliselt lükkan enne ja pärast trenni väikest ja rahulikku cardiot (100 kalorit enne ja 100 pärast), mis lähevad otse rasva arvelt.

Samas see IF süsteem ei sobi kõigile ning mõned inimesed ei suuda teha tühja kõhuga trenni, vaid kukuvad kokku, kui liigselt pingutavad. Mina aga tunnen, et mul on rohkem energiat ning seetõttu on ka sessioon parem ja tulemusrikkam. Algus võib olla raske, sest keha pole harjunud sellise asjaga, kuid kui oled juba nädal sellist asja teinud, siis harjub ära ning on palju kergem. Olen ka teinud tegelt 24 tunniseid faste aga see juba suht ekstreemsus. Pigem algajale alustuseks 16h ja siis tunda, et kas sobib üldse ja kuidas enesetunne on, enne kui aega pikendad. Väga oluline on ka vee joomine, sest enamus ajast, kui inimene tunneb, et tal on kõht tühi, on tal pigem vedelikupuudus. Ise üritan kaanida päeva jooksul vähemalt 3l vett sisse.

Veel on palju vastuväiteid IF-le, et see paneb inimesi ülesööma. Jah, sellega on mul ka kogemusi olnud, kuid pigem on asi ikkagi kinni mõttes ja distsipliinis. Mulle IF sobib ning olen tulemustega rahul. Olen juba harjunud sööma päevas enamasti 2, vahel 3 söögikorda, sest olen suure isuga ja seetõttu saan ka nautida suuremaid portsjoneid (püüan ikkagi väikses kalori defitsiidis olla, kui tahan veidi rasva põletada).

Ja see jutt, mida ma olen mõnes foorumis lugenud, et kui 18h fastid, siis kaotad lihasmassi on puhas bs :D Keha võtab eelkõige energiat rasvast ning lihast hakkab näppima alles siis, kui oled olnud söömata 36-48 tundi. Ja veel ei tohiks ajada segi IF-i ja ''starvation mode'i.'' Aafrikas lapsed nälgivad, kes on mitu päeva söömata. Kui inimene fastib 16 tundi, siis ta ei nälgi :D

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui söögiisu halb on, siis on väga hea ja mugav vajalik valgukogus kätte saada joogina. Nagu sa ise ütlesid, siis pole see mitte midagi muud kui valk. Vahet pole, kas saad selle söögiga või joogiga. Lisaks on valguallikana valgupulbrid odavamad kui söök (kui tead, kust osta). Selle kasutamine oleneb täiesti situatsioonist ja inimesest - mõnel on vaja, mõnel mitte. Valgupulbri mõõdukas kasutamine pole kuidagi kahjulik. Muidugi ei tohi ainult sellest toituda, aga lisandina kasutamine on täiesti ohutu.

 

Ei saa aru kunagi nendest vendadest, kes lambist bashivad midagi ja ühtegi argumenti ei too, et miks see asi siis täpselt kahjulik on. Keegi ei räägi ju 100% valgupulbrist toitumisest, vaid lihtsalt valgu puudujäägi korral selle "supplementimisest".

 

Ma ei tea kust kohast sa välja lugesid minu tekstist, et ma kirjutasin, et see mingitmoodi kahjulik on. Ma rääkisin, milline stsenaarium on kõige parem. Pigem minu teksti mõte oli et algajatel tekib illusioon, kui nad näed pildil/reklaamis ilmselgelt steroide kasutavat isikut, kellel on käes mingisugune toidulisand (valktünn näiteks) ning eeldavad, et taoliseks saades peab ilmtingimatult seda sama ostma.Ning usu mind, naiivseid inimesi on väga palju. Kui toidulisandid töötaksid samamoodi nagu inimesed arvavad, oleks need samamoodi keelatud nagu anaboolsed steroidid.

Kui keskmine inimene sööb keskmiselt 3-4 korda päevas, peaks olema need kõik korralikud eined, mitte asendama ühte või isegi kahte pulbriga. Valgupulber pole tõesti nii hull, aga näiteks massilisandid on reaalselt puhas crap(http://www.bodybuilding.com/store/mutant/mutant-mass.html). Kui sa pead koostist 10 min lugema, siis arvatavasti võiksid selles ostmata jätta.

Enamik nagunii arvavad, et peavad 2-3x per kg valku sisse sööma, mis jällegi, on ülekoormus neerudele(eeldades, et me räägime siiski naturaalidest). Keskmisele harrastajale on 1.2-1.5g /kg küll ja küll. Niiet kui valgu puudujääk tekib igapäev siis tuleks kõigepealt enda toitumine üle vaadata.

Mugavusest korra (max kaks) nädalas tarbida tõesti pole probleem kui on olnud kiire päev vms. Isegi sai endal 1kg otsa, mis kestis mul ligi 8 kuud (pidin lõpuks ära viskama, kuna kerge hais tuli juurde). Samas kui enamik kasutavad sama koguse 1-2 kuuga ära.

Ning, et sa ei arva et ma siis lampi 'bashin' või brosciencit kirjutan, siis võin alati meditsiinilistele allikatele viidata.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23107527

 

tl;dr. toit on alati parim ning peaks olema esimene valik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai proovi ükspäev max kukki, lihtsalt 1% jäi jõust puudu, et 150kg üles tulla(täis kükk).

140kg tuli kergelt(new pb). Saaks tõstesaapad siis ikka kõvasti parem trenni teha.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai proovi ükspäev max kukki, lihtsalt 1% jäi jõust puudu, et 150kg üles tulla(täis kükk).

140kg tuli kergelt(new pb). Saaks tõstesaapad siis ikka kõvasti parem trenni teha.

 

Naiss!

 

Ise ei kujuta ettegi mis maxid mul oleksid :D Kui aus olla siis pole isegi mingi 5 kuud vähemalt lamades surumise seeriaid teinud. See alati mul suht nõrk külg olnud ning väga tõusnud pole. Viimane kord otsustasingi, et fuck it ning keskendun pigem ala ja üla rinna arendamisele kui hakkan uuesti lamades suruma. Kindlasti läheb selletõttu ka bench paremaks. Võib-olla kuu või kahe pärast proovib, eks näis. Aga jah, jala päevadel kükin ikka kuid mitte suurte raskustega.

 

Aesthetics over strength IMO.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka korralikult slackinud. Austraalias oldud aja jooksul kaal langenud umbes 88kg pealt 76kg. Kuumas on raske hoida ennast. Pole ei korraliku söögiisu ja tööjuures higistad ja põletad nii metsikult.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis harjutusi teha põlvede treenimiseks? Muidugi kükid, aga mis veel? :P


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.