Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

http://www.hcgym.eu/100-micro-whey-active-1kg.html ostsin 1kg lihtsalt prooviks. seal 4kg tuub ka, saab 17.50€/kg.

http://www.hcgym.eu/hct-kreatiinmonohudraat-1000g.html

 

ma soovitan algajale Candito Linear Programi, tõmba pdf ja loe läbi. palju teksti on küll, aga see tuleb sulle kasuks.

http://www.canditotraininghq.com/free-strength-programs/

 

suured tänud, kui kaua umbes potsikudega hakkama saama peaks? kuu-2?

 

 

  1. Squats 2 x 10
  2. Bench Presses 2 x 10
  3. Bent-Over Rows 2 x 10
  4. Overhead Barbell Presses 2 x 10
  5. Stiff-Legged Deadlifts 2 x 10
  6. Barbell Curls 2 x 10
  7. Donkey Calf Raises 2 x 10
  8. Reverse Crunches 2 x 10

kas keegi saaks mulle ära tõlkida või öelda mis nende harjutuste nimed eesti keeles on või mida nad tähendavad?

aitäh.

Muudetud liikme taz.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no 1kg kreatiini kestab ikka päris kaua, esimesed 5 päeva võtad 20g päevas (4 scoopi), järgnevalt 5g päevas.

 

valku läheb päevas umbes 40-50g. oleneb muidugi sellest ka, kui palju sul seda vaja on, et 2g 1kg kehamassi kohta täis saada.

 

suured tänud, kui kaua umbes potsikudega hakkama saama peaks? kuu-2?

 

 

  1. Squats 2 x 10
  2. Bench Presses 2 x 10
  3. Bent-Over Rows 2 x 10
  4. Overhead Barbell Presses 2 x 10
  5. Stiff-Legged Deadlifts 2 x 10
  6. Barbell Curls 2 x 10
  7. Donkey Calf Raises 2 x 10
  8. Reverse Crunches 2 x 10

kas keegi saaks mulle ära tõlkida või öelda mis nende harjutuste nimed eesti keeles on või mida nad tähendavad?

aitäh.

 

google.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik oleneb palju kaalud ja vana oled, kui esimest korda käisid siis kujutan ette sinu rinnalt surumise tehnikat(kui nagu üldse esimest korda) on :lol::lol:

Aga ise saan praegu ainult ülekeha teha kuna põlvetagumine osa suht perses, kukkusin jääpeale ja siis nädala aega ei saanud põlve või jalga üldse kõverdada :( ega siiamaani täiskükke teha ei saa aga eks näeb kaua olen jalgade trennist eemal(ise algul kartsin, et põlvesidemed läksid kergelt aga siiamaani tundub, et õigus mul)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

muidu norm aga hoia kael neutraalselt, ära aja kuklasse pead. paned pinge õlgade asemel kaelale nii.

 

täna sai 150kg x 3 squatitud, pühapäeval benchisin 90kg x 5, laupäeval deadliftisin 170kg x 4. järgmine nädal proovin maxe, loodan 160/105/190 kätte saada, siis oleks täpselt 1001lbs total :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
muidu norm aga hoia kael neutraalselt, ära aja kuklasse pead. paned pinge õlgade asemel kaelale nii.

 

täna sai 150kg x 3 squatitud, pühapäeval benchisin 90kg x 5, laupäeval deadliftisin 170kg x 4. järgmine nädal proovin maxe, loodan 160/105/190 kätte saada, siis oleks täpselt 1001lbs total :D

 

Ma pea sama tugev sinuga siis. Care to share your pictures? :D Siis tean, kui sitt või hea ma olen.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuradi Ryan, oled minust jõutõmbega ette saanud (20kg) :( aga tundus, et suht hästi tuli + kergelt(mitte täiesti) :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna proovisin maxe. deadlift ja bench tulid nagu ootasin: 190kg ja 105kg. squattisin 10kg rohkem kui lootsin tho - 170kg. nüüd ametlikult 1k clubis 1023 totaliga.

 

viimase 5 nädalaga squat ja deadlift +20kg, bench +10kg.

 

Hea töö!


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eelmine kuu sai suruda 50kg 6x6 ja see kuu juba 70kg 6x6, järgmine nädal arvatavasti 75kg 6x6


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen tagasi jõuka lainel. Pool aastat pausi ja sai korrlikult juurde võetud. Kaal on hetkel 97kg:D

Nüüd üritan panustada rokem kardio peale. Rohkem jooksmist ja jalgrattaga sõitmist. Tegin esimese trenni jalgadele ja need mõnusad valud. jeee:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi kunagi rannas/laste mänguväljakutel pole proovinud trenni teha?

 

Ma olen lugenud, et üle lombi on see mõõdukalt populaarne aga Eestis pole sellist nähtust näinud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi kunagi rannas/laste mänguväljakutel pole proovinud trenni teha?

 

Ma olen lugenud, et üle lombi on see mõõdukalt populaarne aga Eestis pole sellist nähtust näinud.

Mina tegin, saavutasin hea vormi, mida jõusaalis ei suutnud saavutada:) Praegu umbes 10kg raskem kui sellel pildil, aga jõudu ka kõvasti rohkem tänu suuremale kaalule. Lasin suht terve suve ja enne suve juba vaikselt tegin. Lõuatõmbeid ja kätekõverdusi tegin tohutult. Leiutasin igast harjutusi monekybaridel jne.. Internett oli ka suureks abiks.

Pohh, võin isegi pildi panna: http://www.upload.ee/image/4706890/599990_449508901747518_309678718_n.jpg (2012)

 

Üluüldse praegu suht pikalt jälle trenni teinud. Eelmine nädal surusin juba rinnalt 112,5kg.

110kg isegi filmisin: http://www.upload.ee/files/4685787/MOV_0427.mp4.html

Kükke teen ka juba 120kg seeriaid. Ikka korralikut, mitte mingit poolkükki nagu paljud teevad.

Hetke kaal umbes 86kg.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi korralik rasvapõletaja on olemas? Kas need üldse aitavad?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina tegin, saavutasin hea vormi, mida jõusaalis ei suutnud saavutada:) Praegu umbes 10kg raskem kui sellel pildil, aga jõudu ka kõvasti rohkem tänu suuremale kaalule. Lasin suht terve suve ja enne suve juba vaikselt tegin. Lõuatõmbeid ja kätekõverdusi tegin tohutult. Leiutasin igast harjutusi monekybaridel jne.. Internett oli ka suureks abiks.

Pohh, võin isegi pildi panna: http://www.upload.ee/image/4706890/599990_449508901747518_309678718_n.jpg (2012)

 

Üluüldse praegu suht pikalt jälle trenni teinud. Eelmine nädal surusin juba rinnalt 112,5kg.

110kg isegi filmisin: http://www.upload.ee/files/4685787/MOV_0427.mp4.html

Kükke teen ka juba 120kg seeriaid. Ikka korralikut, mitte mingit poolkükki nagu paljud teevad.

Hetke kaal umbes 86kg.

 

Räägi kui raske olid alustades? Kuidas toitusid, võtsid pulbreid vm?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sauland, palju kaal ka on? Rinnalt surumine tundub kuidagi lahja võitu olema aga oleneb kaalust jälle.

 

Aga kuidas moodi te seda kaalu alla saate, mul toitumiskava olemas aga kaal ei taha üldse alla minna


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidugi on olemas.

Ise olen T3+Clen pannud :D - top 2

Aga olemas on veel DNP mis on top1, aga üliohtlik.

 

Mingi korralik rasvapõletaja on olemas? Kas need üldse aitavad?

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägi kui raske olid alustades? Kuidas toitusid, võtsid pulbreid vm?

Mitte midagi ei võtnud. PEale trenni kohupiima moosiga ja mahla. Alguses oli muidugi tüütu ja raske, sest kordusi ei jõudnud niipalju teha kui soovisin. Ajapikku läksid kordused väga suureks ja oli lust.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sauland, palju kaal ka on? Rinnalt surumine tundub kuidagi lahja võitu olema aga oleneb kaalust jälle.

 

Aga kuidas moodi te seda kaalu alla saate, mul toitumiskava olemas aga kaal ei taha üldse alla minna

 

183cm 89kg. surumine on 55% jõutõmbest, mis on enamvähem normaalne, perfektne oleks 60%. ei ütleks, et väga lahja on teiste statside kõrval.

 

pilt ka http://www.upload.ee/image/4721581/_8_10052015.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.