Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Jube mis raskused peale poolt aasta on:D Jälle hakka algusest peale.

 

Soovitan ainult aminohappeid, pulbrit pole vaja kui sul toitumine ok. Kindlasti aminohapped võiksid olla ;)

 

Milleks aminohappeid vaja on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled tellinud ise sealt valku? Mõnda maitselist äkki? See maitsetu valk ei sobi mulle üldse. TEgelt on üldse väga raske seda valku võtta. Hakkab maitse poolest nii vastu lihtsalt.

ma ise tellisin paar aastat tagasi 5kg maasika prode sealt. võid ise arvata, kuidas mul selle võtmine läks :D alguses käis küll, aga hiljem...

 

Soovitan ainult aminohappeid, pulbrit pole vaja kui sul toitumine ok. Kindlasti aminohapped võiksid olla ;)

aminohappeid pole vaja, kui toitumine ok

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ise tellisin paar aastat tagasi 5kg maasika prode sealt. võid ise arvata, kuidas mul selle võtmine läks :D alguses käis küll, aga hiljem...

 

 

aminohappeid pole vaja, kui toitumine ok

Siis tuleb vist 2,5kg kaupa erinevaid maitseid tellida:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile tegin scoti peal 17kg biitsa ja siis 6kg hantliga otsa:D Julmad raskused;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus siis, et hakkasin jõusaalis uuesti käima ja üleeile sai vist liiga palju tehtud, nüüd tänaseni biitsepsi ja rinnalihased haiged, mõtlesin, et täna lähen tagasi jõusaali aga ei tea kas on hea mõttega, kui lihased valutavad.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oo[K]i[E];2442205']Küsimus siis' date=' et hakkasin jõusaalis uuesti käima ja üleeile sai vist liiga palju tehtud, nüüd tänaseni biitsepsi ja rinnalihased haiged, mõtlesin, et täna lähen tagasi jõusaali aga ei tea kas on hea mõttega, kui lihased valutavad.[/quote']

 

Sul siis igapäev biits ja rind v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

esimene trenninädal läbi, god damn kui hea olla tagasi :D

seis isegi päris hea arvestades seda et peaaegu 4 kuud pole trenni teinud, rinnalt sai 85 lükatud isegi, kehakaal 69-70 vahel, suvisest raskest füüsilisest tööst ikka kõvasti kasu. võrreldes eelmise suvega, kus võtsin pea 5 kilo alla ja kaotasin tohutult jõudu, on see aasta kõik kohe mega :P

ja vastuseks cookiele, üle pika aja uuesti treenima hakates, peale esimest trenni on kindlasti päris mitu päeva lihased haiged. eeldan, et endal saab rind täiesti valuvabaks alles laupäeval (esmaspäeval tegin rinda ja õlga), triitsepsist ei hakka isegi rääkima ja täna oli jalapäev, see juba hästi kui järgmine neljapäev saab normaalselt jalgu teha jälle :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Käisin paar päeva tagasi üle pika aja jõusaalis.

Enda arust võtsin küll vaikselt ja venitasin korralikult.

Aga järgmisel päeval oli igalt poolt ikkagist kõik kohad valusad :D

 

no pain = no gain


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
irw mitu korda peab ütlema, et kui üle pika aja trenni teed, siis ongi lihased esimestel kordadel valusad, vahet pole palju sa venitad. aka DOMS

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness

 

Mul on mõnikord nii olnud, et peale pikka pausi trenni tehes lihased ei valuta.

Aga tore teada, et selline DOMS asi kohe täitsa olemas :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jopptvõimatt esimest korda täna sai tavalist squati tehtud (3 nädalat siiamaani front squattinud), jalad ikka idiootselt nõrgaks jäänud :D kevadel kui õigesti mäletan siis viimased trennid sai teha 80 kiloga vähemalt 8'seid seeriaid, täna läbi ussimunni punnitasin 70ga 5x5 välja :D

muutsin veel natuke plaane, ei kasuta enam mingil harjutusel vööd, teen nii jõutõmbeid kui kükke ilma. siiamaani tunne väga hea, eriti deadliftides on palju enam tunda kuidas kõht ja ka jalad töötavad. eilne seljapäev algas pikema tõmbesessiga, seeriad tulid: 70 kg 1x5, 90 kg 1x5, 100 kg 1x5, 110 kg 1x5 ja põhitrenn 120 kg 5x5.

esimese peaaegu kolme trenninädalaga 1,5 kilo juurde võtnud (hommikune kaal nüüd ~71), vaikseltvaikselt kogun :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tänane deadlifti seeria jälle mega, 1x5 110 kg, 2x5 120 kg, 2x5 130 kg, kõik ilma vööta. vorm tundub väga palju paremini käes olevat kui varem, selg ei valuta enam kaugeltki mitte niipalju peale tõmbeid. eelmine aasta tegin vööga, aga selg vajus ikka läbi (ei saanud jalgu normaalselt tööle vist) ja polnud mingit isu tõmbeid teha, nüüd ootan suure huviga igat seljapäeva. areng toimub ka iganädalaselt, sellest nädalast üritan teha 5x nädalas (siiamaani 4) :)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma teen koiki naiteks ilma voota kuna palju parem teha siis treenib selga jms ka .Kui saab vooga teha siis kuidagi ebamugav vms.

Suvel sai viimati teha deadlifti ja summaks jai 170kg(uus max)+ ilma voota aga nuud pole olnud voimalus teha kuna kool ja trennid.

Aga Blink Pls, palju kaal on ??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal max siiamaani 160 tõmme :D usun et liigutaks isegi natuke rohkem hetkeseisuga, aga ei ole tundnud vajadust maxi proovida, iganädalane areng seeriates mulle täiesti piisab :P

hommikune kaal hetkel 72 umbes :)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.